بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تکراتو
  4. حوادث
بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید!

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید!

تکراتوخبرگزاری تکراتو |

سریال‌های فصل پاییز همیشه تنوع بیشتری نسبت به سایر محصولات تلویزیونی دارند، به همین دلیل در این مقاله بهترین سریال های 2019 را معرفی کرده‌ایم. با تکراتو همراه باشید.

دنیای سریال‌ها دنیای جذابی است. همراه شدن با یک قصه به طور مداوم و در یک بازه زمانی طولانی مدت می‌تواند آموزه‌هایی به همراه داشته باشد که در یک فیلم یکی دو ساعته یافت نشود. به علاوه سریال دیدن جنبه‌های سرگرمی خاص خود را نیز دارد.

لیستی که در ادامه با آن آشنا می‌شوید انواع سریال‌های تلویزیونی را در خود دارد؛ از آنجایی که تمرکز ما روی سال اکران این محصولات است، سریال هایی را که فصل‌های آن‌ها در سال ۲۰۱۸ شروع شده‌اند و بیش از نیمی از قسمت‌های آن‌ها تا قبل از تاریخ ۱۱ دی ۹۷ پخش شده‌اند، از این لیست حذف کرده‌ایم. اگر طرفدار سریال هستید، در این مقاله با تکراتو همراه باشید.

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ در یک نگاه

زن سیاه پوست (A Black Lady Sketch Show) از شبکه HBOعمل (The Act) از شبکه هولوبری (Barry) از شبکه HBOچیزهای بهتر (Better Things) از شبکه FXدمیدن (Blown Away) از شبکه نتفیلیکسفاجعه (Catastrophe) از شبکه آمازونچرنوبیل (Chernobyl) از شبکه HBOدوست دختر سابق دیوانه (Crazy Ex-Girlfriend) از شبکه CWکریستال سیاه: عصر مقاومت (The Dark Crystal: Age of Resistance) از شبکه نتفیلیکستشخیص (Diagnosis) از شبکه نتفیلیکسمستند کنونی (Documentary Now) از شبکه IFCسرخوشی (Euphoria) از شبکه HBOفلیبگ (Fleabag) از شبکه آمازونفوز/ وردون (Fosse/Verdon) از شبکه FXدرخشش (GLOW) از شبکه نتفیلیکسترک ناکجا آباد (Leaving Neverland) از شبکه HBOلوس اسپوکیس (Los Espookys) از شبکه HBOشکارچی ذهن (Mind hunter) از شبکه نتفیلیکساو ای (The OA) از شبکه نتفیلیکسدر بلوک من (On My Block) از شبکه نتفیلیکسآن دو نفر دیگر (The Other Two) از شبکه کمدی سنترالعمل وطن دوستانه حسن مینهاج (Patriot Act with Hasan Minhaj) از شبک نتفیلیکسپن ۱۵ (PEN۱۵) از شبکه هولوعروسک روسی (Russian Doll) از شبکه نتفیلیکسجیغ (Shrill) از شبکه هولوچیزهای عجیب (Stranger Things) از شبکه نتفیلیکسسازماندهی و منظم سازی با ماری کوندو (Tidying Up With Marie Kondo) از شبکه نتفیلیکسکاراگاه واقعی (True Detective) از شبکه HBOباورنکردنی (Unbelievable) از شبکه نتفیلیکسناتمام (Undone) از شبکه آمازونویپ (Veep) از شبکه HBOورونیکا مارس (Veronica Mars) از شبکه هولوویدا (Vida) از شبکه استارزکاری که در سایه‌ها می‌کنیم (What We Do in the Shadows) از شبکهوقتی که ما را می‌بینند (When They See Us) از شبکه نتفیلیکسجانشین (Succession) از شبکه HBOپرواز خوب (The Good Fight) از شبکه آمازون

زن سیاه پوست (A Black Lady Sketch Show) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 8

این سریال کوتاه کمدی HBO توسط رابین تد و با درخشندگی این شخص و یک زن سیاه پوست در قالب بازیگران اصلی سریال ساخته شده است. قسمت‌های کوتاه این سریال زیبا علاوه بر این که شما را می‌خندانند، باعث غافلگیری شما هم می‌شوند و به طور مداوم بینندگان را با نتایجی غیرمنتظره مواجه می‌کنند. آنچه باعث پرطرفداری و محبوبیت این سریال شده و آن را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ جهان نشان می‌دهد، وابستگی کامل ویژگی کمدی این محصول به شخصیت زن سیاه پوست آن است که باعث می‌شود شما پای تلویزیون خود میخکوب شوید.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/یکدرصد Metacritics: هشتاد و نهدرصد Rotten Tomatoes: –عمل (The Act) از شبکه هولو

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 12

حتی اگر که با داستان دی دی بلانچارد، دخترش جیپسی و دروغ‌های همیشگی شایع شده درباره بیماری ظاهرا ناتوان کننده جیپسی آشنا باشید، باز هم سریال عمل را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر هم که با داستان این سریال تلویزیونی آشنا نباشید، بدون شک در طول دیدن مجموعه ده قسمتی این محصول مدام غافلگیر می‌شوید. نیک آنتوسکا و مایکل دین (نویسنده مقاله بازفید درباره بلانچارد) تهیه کنندگان سریال The Act هستند و آن را یک کاوش عمیق و ظریف درباره سندروم مونشهاوزن توصیف می‌کنند.

اما عاملی که حقیقتا این سریال را به یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی تبدیل کرده است نقش آفرینی‌های شگفت انگیز بازیگران آن و مخصوصا پاتریشیا آرکت (در نقش دی دی شارلاتان) و جویی کینگ (در نقش جیپسی، شخصیتی با رفتارهای عمیقا دخترانه) است. نوع رفتار جیپسی در این سریال درواقع علاوه بر یک پوشش، بازتابی واقعی از موجودیت محافظت شده اوست.

رابطه بسیار وابسته مادر – دختری موجود در این سریال یکی از آشفته کننده و به یادماندنیترین داستان‌های عاشقانه‌ای است که تا به امروز در سریال‌های تلویزیونی ۲۰۱۹ شاهد آن بوده‌ایم.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشتدرصد Rotten Tomatoes: هشتاد و نهبری (Barry) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 18

فصل اول سریال بری یک کمدی – درام منحصر بفرد درباره قاتلی بود که تلاش می‌کرد تا زندگی آدم کشی خود را کنار بگذارد و یک بازیگر شود. فصل دوم این سریال از فصل اول آن هم بهتر شده است. نویسندگی و تهیه کنندگی این سریال و همچنین نحوه بازیگری آن ظریف و جالبتر شده‌اند و شما را کاملا مجذوب خود می‌کنند.

فصل دوم بری هنوز هم به داستان یک قاتل می‌پردازد که تلاش می‌کند آدم کشی را برای رسیدن به حرفه بازیگری کنار بگذارد، ولی بیشتر روی این اصل مانور می‌دهد که آیا کسی واقعا می‌تواند یک زندگی صادقانه را پیش بگیرد یا خیر. سریال زیبای بری علاوه بر این یک مجموعه بسیار خنده دار و تنها سریال ساخته شده درباره یک گنگستر چچنی به نام نوهو هنک (با بازی آنتونی کاریگان) است که بیشتر به کیفیت میزی اهمیت می‌دهد که روی آن هروئین‌های خود را بسته بندی می‌کند، تا کیفیت هروئینی که می‌خواهد بفروشد.

امتیاز‌هانمره IMDb: نهدرصد Rotten Tomatoes: نود و نهچیزهای بهتر (Better Things) از شبکه FX

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 23

سریال چیزهای بهتر درباره یک مادر مطلقه مجرد و بازیگر است. پاملا ادلون کیفیت فصل جدید این سریالش را با تقویت سبک داستان سرایی آن (توسعه و کاوش لحظات شخصی) و ارائه راهنمایی‌هایش در روند نویسندگی، تولید و بازیگری تمام قسمت‌های این مجموعه نسبت به کیفیت فصل اول آن بهبود بخشیده است.

در فصل جدید ۱۲ قسمتی سریال اجتماعی چیزهای بهتر حداقل در چندین سکانس روی این ایده تاکید می‌شود که سینمایی بودن معادل «خرج کردن مقدار بسیار زیادی پول» نیست. به گفته مت زولر سیتز (یکی از منتقدان معروف صنعت فیلم و سریال سازی) در سریال چیزهای بهتر شاهد توانایی شگفت انگیز ادلون در نشان دادن احساسات درونی شخصیت‌ها در فضاهای مختص خودشان هستیم.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ هفتدرصد Rotten Tomatoes: نود و هفتدمیدن (Blown Away) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 28

تنوع موضوع در بهترین سریال‌های جهان آنقدر زیاد است که سریالی را درباره حرفه شیشه‌گری هم در این لیست قرار داده است. در هر قسمت از این سریال به هر یک از رقابت کنندگان یک چالش هنری متفاوت داده می‌شود و به تدریج تک تک رقابت کنندگان حذف می‌شوند تا این که از ده شرکت کننده اول فقط دو نفر باقی می‌ماند.

ساختار این سریال مانند ساختار سایر رقابت‌های تلویزیونی است، ولی عواملی که این مجموعه را برجسته می‌کنند جدیت محصولات هنری ساخته شده در آن و شگفت انگیزی تماشای روند پیچیده و دشوار تبدیل کرده تکه‌های شیشه به آثار هنری ارزشمند هستند. Blown Away فقط یک مسابقه نیست، بلکه دروازه‌ای برای نشان دادن نوعی تجلی خلاقانه است که خیلی از افراد هنوز از نزدیک شاهد آن نبوده‌اند.

امتیاز‌هانمره IMDb: شش/هفتدرصد Rotten Tomatoes: صدفاجعه (Catastrophe) از شبکه آمازون

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 33

پایان تکان دهنده و غیرمنتظره فصل چهارم سریال فاجعه را به یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ تبدیل کرده است. این کمدی عاشقانه غافلگیرکننده با نقش آفرینی خلاقانه راب دلینی و شارون هورگان پروسه درک کردن مفاهیم سن، سازش و محدودیت‌های زندگی را و در کنار فهم نحوه ساخت حبابی از رضایت در دنیایی آشفته نشان می‌دهد.

فصل دوم سریال فاجعه در صورت ادامه نقش آفرینی کری فیشر یکی از تکان دهنده‌ترین سریال‌های جهان می‌شد، اگرچه که تاثیرگذاری و خنده داری این فصل هم از عواملی هستند که این مجموعه را در لیست بهترین سریال‌های تلویزیونی ۲۰۱۹ قرار داده است.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ دودرصد Rotten Tomatoes: نود و دوچرنوبیل (Chernobyl) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 38

چه چیزی بدتر از اتفاقی است که سریال منحصر بفرد چرنوبیل آن را نشان می‌دهد؟ نویسنده (کریگ مازین) و کارگردان (جوهان رنک) این سریال فاجعه هسته‌ای سال ۱۹۸۶ میلادی چرنوبیل را تحت یک تشریح سیاسی مدت دار قرار داده‌اند و نشان می‌دهند که چگونه یک دیوانسالاری بی کفایت وحشتناک می‌تواند یک موقعیت ترسناک را بسیار بدتر کند. چرنوبیل با ارائه ترکیبی از وحشت، کمدی سیاه و هجو سیاسی با یک لحن محترمانه (و گه گاهی غم انگیز) یکی از بدترین رویدادهای تاریخ بشر را در قالب یک سریال به شما نشان می‌دهد.

امتیاز‌هانمره IMDb: نه/پنجدرصد Rotten Tomatoes: نود و پنجدوست دختر سابق دیوانه (Crazy Ex-Girlfriend) از شبکه CW

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 42

بهترین راه برای رسیدن به موفقیت در پروسه تمام کردن یک سریال تلویزیونی طولانی مدت ساختن پایانی است که با بهترین ماهیت سریال خوانایی داشته باشد. و این دقیقا همان چیزی است که آلین بروش مکین (دستیار تهیه کننده) و ریچل بلوم (ستاره و تهیه کننده) در فصل چهارم و نهایی سریال زیبای دوست دختر سابق دیوانه پیاده کرده‌اند.

در این فصل از سریال دوست داشتنی دوست دختر سابق دیوانه همه شخصیت‌ها در تقابل مستقیم با تمایلاتشان برای آینده و نتایج انتخاب‌های گذشته‌شان قرارگرفته‌اند و نمی‌خواهند هیچ چیزی را در یک قالب منظم قرار دهند. پایان ادیسه ربکا در این سریال بسیار طنین انداز است زیرا کاملا با داستان ریچل بلوم هماهنگی دارد. در این پایان ربکا می‌خواهد از طریق هنر به درون گرایی و پالایش نفس خودش برسد، بدون این که هیچ وعده غیرواقعی درباره کیفیت هنری بدهد که نفس دگرگونش ممکن است در نهایت ارائه کند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های کمدی 2019 ؛ آمیزه‌ای از خنده، عشق و تفکر

هرچه بیشتر درباره فصل آخر سریال دوست دختر سابق دیوانه فکر کنید، بیشتر به یاد سریال مردان دیوانه (Mad Men) می‌افتید زیرا این سریال هم با یک یادداشت امیدوار کننده پایان یافت، بدون این که درباره رشد شخصیتی وعده و وعید دهد.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/هفتدرصد Rotten Tomatoes: نود و هشتکریستال سیاه: عصر مقاومت (The Dark Crystal: Age of Resistance) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 49

این سریال پرزرق و برق مقدمه‌ای برای فیلم فانتزی کریستال سیاه ساخته ۱۹۸۲ است که نتوانست رضایت عموم بینندگان را به خود جلب کند. همانطور که می‌دانید، ایده‌های محبوب در نهایت توجه همه را به خود جلب می‌کنند؛ فیلم کریستال سیاه علاوه بر این که توانست توجه بینندگان آثار فرهنگی را به خود جلب کند، به هموار سازی راه موفقیت فانتزی‌های سیاه ولی بسیار محبوبی مانند فیلم تاکین پیتر جکسون و نبرد تاج و تخت هم کمک کرد.

«کریستال سیاه: عصر مقاومت» تحت کارگردانی لوییس لتریر (خالق آثار هالک شگفت انگیز و نبرد تایتان‌ها) ساخته شده است، از این رو عجیب نیست که آن را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ معرفی می‌کنیم.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ هفتدرصد Rotten Tomatoes: -تشخیص (Diagnosis) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 54

سریال‌های پزشکی از قدیمیترین ژانرهای تلویزیونی هستند. Diagnosis سریالی مستند براساس ستون مطالب دکتر لیزا سندرز در مجله نیویورک تایمز است و داستان بیماری‌ها، پزشکان و درمان‌ها را در یک حیطه جدید که همکاری بسیار بالایی با علم داروسازی دارد، نشان می‌دهد.

هر قسمت از این سریال تلویزیونی داستان بیماری را نقل می‌کند که مریضی خاصی دارد و پزشکان حرفه‌ای سعی می‌کنند آن را شناسایی و درمان کنند. در سریال تشخیص لیزا سندرز تک تک پرونده‌های پزشکی را می‌پذیرد و از موقعیتش برای تشخیص بیماری‌ها به کمک پزشکان، متخصصات بهداشت و افرادی که تجربه‌های مشابهی داشته‌اند، استفاده می‌کند.

نتیجه این ترکیب سریالی هیجان انگیز و بدون مبالغه سازی است که محدودیت‌های علم پزشکی مدرن را نشان می‌دهد و به این موضوع اشاره می‌کند که گاهی برای درمان یک بیماری به تعداد بسیار زیادی از افراد نیاز است.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ نهدرصد Rotten Tomatoes: صدمستند کنونی (Documentary Now) از شبکه IFC

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 60

ساخت جدیدترین فصل این سریال مستند اقتباسی سه سال طول کشید. روند تولید این سریال به دلیل شلوغی برنامه بازیگران و تهیه کنندگان آن پیچیده شد، اگرچه که این پیچیدگی افق جدیدی از خلاقیت را به روی داستان سرایان باز کرد.

دو مورد از عواملی که باعث معرفی مستند کنونی به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ شده‌اند، اعمال تغییرات برجسته در فیلمنامه سریال و دادن نقش‌های پرمایه به بازیگران برجسته‌ای مانند کیت بلانشت، مایکل کیتون، اوون ویلسون، ناتاشا لیون و مایکل سی. هال هستند. بد نیست بدانید که یکی از منتقد فیلم‌های غیرداستانی هم در تهیه بخشی از فیلمنامه این سریال محبوب دست داشته است؛ روالی که بیشتر انتظار دارید در یک فستیوال فیلم Q&A درباره آن بشنوید، تا در یک شبکه تبلیغاتی.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/یکدرصد Rotten Tomatoes: نود و چهارسرخوشی (Euphoria) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 65

این سریال بسیار محبوب به عنوان یکی از محصولات سم لوینسون در یک استراحتگاه ساختگی در جنوب کایفرنیا ساخته شده است، و داستانش را به سبکی بسیار مبالغه آمیز و دوستانه بیان می‌کند. ارائه چندین صحنه زیبا در یک بازه زمانی کوتاه، حرکات منحصر بفرد دوربین و افکت‌های نوری کارآمد از ویژگی‌های برجسته این سریال تلویزیونی ۲۰۱۹ هستند.

سرخوشی نسبت به سریال «به اصطلاح زندگی من (My So-Called Life)» پائول توماس اندرسون برجستگی‌های بسیار بیشتری دارد و زندگی نوجوانان را با کیفیت خیلی بهتری به تصویر می‌کشد.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/چهاردرصد Rotten Tomatoes: هشتاد و سهفلیبگ (Fleabag) از شبکه آمازون

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 70

دوری باعث شیفتگی قلب می‌شود، و فیبی والر بریج این موضوع را با برجستگی زیادی در سریال محبوب انگلیسی فلیبگ نشان داده است. فصل اول این سریال محبوب در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت آمازون پخش شد و در همان زمان در کنار انتقادهای مثبت متعدد، شایعات زیادی را هم دریافت کرد.

فصل جدید فلیبگ هم توانسته است محبوبیت زیادی را کسب کند و به یکی از داغترین موضوعات رسانه اجتماعی تبدیل شود. درخشندگی بی سابقه والر بریج و تمرکز بالای روال داستان سرایی بین فلیبگ و کشیش (اندرو اسکات) از عواملی هستند که باعث معرفی فلیبگ به عنوان یکی از برترین سریال‌های تلویزیونی ۲۰۱۹ شده‌اند. فصل جدید فلیبگ یک مجموعه شش قسمتی بی عیب و نقص است که شما بارها و بارها آن را نگاه می‌کنید.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ هفتدرصد Rotten Tomatoes: صدفوز/ وردون (Fosse/Verdon) از شبکه FX

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 75

این سریال تلویزیونی داستان رابطه خلاق و رمانتیک بین یک مربی رقص به نام باب فوز (با نقش آفرینی سم راک ول) و یک یادگیرنده هنر رقص به نام گوئن وردون (با نقش آفرینی میچل ویلیامز) را نقل می‌کند. برجستگی این سریال در نشان دادن جزئیات ظریف همکاری بین این دو شخصیت عامل اصلی است که باعث می‌شود خاص بودن این مجموعه را حس کنید.

این عامل در کنار داستانسرایی به هم پیوسته سریال فوز / وردون که روی زمان‌های خاصی از هفته و ماه‌های زندگی فوز و وردون متمرکز شده است باعث می‌شود که در هنگام دیدن این سریال به سادگی گذر زمان را فراموش کنید.

فوز/ وردون هنوز با یک سریال تمام عیار فاصله زیادی دارد زیرا راک ول به عنوان خالق این اثر شخصیتی بسیار کم حرف است و داستان سریال هم در چند قسمت اول تحت تاثیر منفی و کلیشه‌ای رفتار فوز قرار دارد تا این که وردون شخصیت اصلی سریال را تعریف می‌کند. علی رغم این مشکلات جزئی هرچه بیشتر این سریال را نگاه کنید بیشتر به ظرافت آن پی می‌برید.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ نهدرصد Rotten Tomatoes: هشتاد و دودرخشش (GLOW) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 81

فصل سوم این سریال کمدی – درام که روی کشتی زنان مانور می‌دهد، روال داستان را از شهر لوس آنجلس به شهر لاس وگاس آورده است، جایی که اعضای گروه GLOW چند شب در هفته برنامه اجرا می‌کنند. در این بین برنامه دیگری هم با نام برنامه کشتی حرفه‌ای وگاس، در همین محیط در حال اجرا است و روی جو برنامه گروه Glow تکیه دارد. Glow در این سریال وقت بیشتری به اعضایش برای درخشیدن می‌دهد و همچنین باعث می‌شود که روت (آلیسون بری) و دبی (بتی گیلپین) که بهترین دوستان هم بوده‌اند، به حریفان هم تبدیل شوند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشتدرصد Rotten Tomatoes: نود و سهترک ناکجا آباد (Leaving Neverland) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 85

غیرمحترمانه است که فکر کنید این مستند دو قسمتی چهار ساعته به زندگی دو قربانی سوء استفاده جنسی در یک محیط سرگرم کننده روشنتر می‌پردازد. دن رید به عنوان کارگردان این سریال در این محصولش داستان دو مرد بالغ را نقل می‌کند که ادعا می‌کنند در سنین کودکی توسط مایکل جکسون (خواننده معروف آمریکایی) مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته‌اند، اگرچه که تمرکز سریال روی پایین آوردن محبوبیت این خواننده محبوب و همسطح سازی آن با یک مجرم نیست.

بیشتر داستان سریال ترک ناکجا آباد صرف نشان دادن کلوز آپ‌هایی از صورت دو شخصیت اصلی فیلم (وید رابسون و جیمز سیف چاکس) و صدای نداهایشان شده است.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفتدرصد Rotten Tomatoes: -لوس اسپوکیس (Los Espookys) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 90

این کمدی نیم ساعته که با تهیه کنندگی فرد آرمیسن، نویسندگی جولیو تورس و بازیگری آنا فابرگا ساخته شده است، با قوانین خاص خودش پیش می‌رود. صحنه‌های این سریال محبوب ۲۰۱۹ مکان‌هایی از مکزیکو و لوس آنجلس را نشان می‌دهند و در تمام سکانس‌ها با زیرنویس اسپانیایی و انگلیسی پخش می‌شوند. لوس اسپوکیس داستان گروهی از افراد را نقل می‌کند که مدام در ازای گرفتن پول موقعیت‌های وحشت آفرین ایجاد می‌کنند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ترسناک تاریخ ؛ مروری بر ترسناک ترین فیلمهای سینمایی جهان

لوس اسپوکیس‌ از آن سریال‌هایی است که اغلب در آن عبارت‌هایی مانند «من همین الان یه شیطان انگل رو دیدم که داخلم زندگی می‌کرد. ولی الان خوبم. حال تو چطوره؟» را می‌شنوید. ویژگی‌های نادر و عجیب و غریب لوس اسپوکیس باعث شده‌اند که این محصول به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ شناخته شود.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت و نیمدرصد Rotten Tomatoes: صد شکارچی ذهن (Mind hunter) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 97

فصل دوم سریال شکارچی ذهن دیوید فینچر که به روانشناسی یک قاتل سریالی می‌پردازد، به خاطر ارائه پرتره‌های دقیق از قاتل‌های واقعی معروف منحصر بفرد نشده، اگرچه که این ویژگی در برتری یافتن این سریال جنایی محبوب بی تاثیر هم نبوده است. مکالمه‌هایی که دو مامور اف بی آی (هولدن فورد (جاناتان گراف) و بیل تنچ (هولت مک کالانی)) با دیوید برکوویتز (اولیور کوپر) و چارلز منسون (دیمون هریمن) دارند، بسیار مجذوب کننده و منحصر بفرد هستند.

این فصل از سریال شکارچی ذهن هم مانند قسمت‌های قبلی این سریال درباره دو مردی است که در کنار همکارشان وندی کار (آنا تراو) در تلاش هستند که بفهمند چه عاملی باعث می‌شود که انسان دست به آدم کشی بزنند بدون این که فکر کند خودشان هم به افراد مقتول شباهت دارند.

از لحاظ ظاهری این فصل از سریال جنایی شکارچی ذهن شدیدا روی قتل بچه‌های آتلانتا در اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ میلادی متمرکز شده است، اما در حقیقت به این اصل می‌پردازد که هر انسانی چگونه به روش‌هایی مختلف به دنبال جلب توجه است و به طور تدریجی همراه با ترسناکتر شدن داستان این توجه را بیشتر کسب می‌کند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ ششدرصد Rotten Tomatoes: نود و شش

او ای (The OA) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 104

دو سال طول کشید تا فصل دوم سریال OA پخش شود، یک سریال درام اسرارآمیز که توسط بریت مارلینگ و زال بتمن گلیج ساخته شده است و توسط شبکه نتفیلیکس پخش می‌شود. فصل دوم این سریال نسبت به فصل اول آن از ابعاد مختلفی پیچیده، پراکنده و جدیتر است و صحنه‌های آن نیز باعث می‌شود که بیشتر تعجب کنید.

حال شاید از خودتان بپرسید که چرا این سریال به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ معرفی شده است؟ در جواب به این سوال باید گفت که بلندپروازی، تعهد جدی به حساسیت هنری بسیار خاص و یک پایان متفاوت از عواملی هستند که باعث معرفی شدن او ای به عنوان یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی جهان شده‌اند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ نهدرصد Rotten Tomatoes: نود و یکدر بلوک من (On My Block) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 109

این سریال که با تهیه کنندگی لارن لانگریچ و نویسندگی ادی گونزالز و جرمی هفت در یکی از محله‌های داستانی لوس آنجلس به نام فریج ساخته شده است، به داستان نوجوانانی می‌پردازد که از شیطنت‌های خود فیلم می‌سازند. در بلوک من گاهی در یک بازه زمانی چند دقیقه‌ای ترکیبی از ژانرهای هیجان انگیز جنایی، کمدی، هجو اجتماعی و یک اپرای تلویزیونی نه چندان باکیفیت را ارائه می‌کند. در هنگام تماشای این سریال جذاب حتی زمانی که غافلگیر می‌شوید، غیرممکن است که از چندگانگی ارائه شده توسط این مجموعه قدردانی نکنید.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ یکدرصد Rotten Tomatoes: نود و هفتآن دو نفر دیگر (The Other Two) از شبکه کمدی سنترال

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 113

آن دو نفر دیگر به تازگی تهیه و پخش شده است و بدون شک اعتماد به نفس بالایی برای موفقیتش دارد، علی رغم این که دو شخصیت اصلیش کری (درو تراور) و بروکی (هلن یورک) از بستگان چیس دریمز (کیس واکر) اصلا نمی‌دانند که در حال انجام چه کاری هستند. به گفته کریس کلی و سارا شیندر نویسنده مجموعه تلویزیونی SLN سریال آن دو نفر هجوی برنده و متزلزل از تجارت فیلم و سریال سازی است، اما هجوی دارای شخصیت‌های دوست داشتنی و نقل کردنی که در میان آشفتگی عکاسی از سلبریتی‌ها هنوز به یکدیگر متصل هستند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ سهدرصد Rotten Tomatoes: نود و چهارعمل وطن دوستانه حسن مینهاج (Patriot Act with Hasan Minhaj) از شبک نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 117

این سریال که با نقش آفرینی و همچنین تهیه کنندگی حسن مینهاج و نویسندگی پراشانت ونکاتارامانوجام ساخته شده یکی از معدود سریال‌های تفسیری – سیاسی است که همراه با مجموعه چنین شبی در هفته گذشته با جان اولیور (Last Week Tonight with John Oliver) پخش می‌شود.

عمل وطن دوستانه حسن مینهاج نه تنها به واسطه چشم اندازش (که یک ترکیب روان هندی – آمریکایی به زبان هندی و اردو است)، بلکه به واسطه تاکیدش روی خبرهای بین المللی که باعث خجالت زدگی سایر سریال‌های رویداد مبنای آمریکایی شده‌اند، به یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ تلویزیونی تبدیل شده است.

این فصل از سریال عمل وطن دوستانه نگاهی می‌اندازد به نحوه تهدید شدن آمازون و مردم بومیش توسط بولسونارو رئیس جمهور برزیل، تنش بین دموکراسی و استبداد در سودان، جهانی سازی مجمع تفنگداری ملی و نحوه تاثیرگذاری سوگیری‌های جغرافیایی و طبقاتی روی افراد دارای دسترسی به اینترنت در ایالات متحده.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ دودرصد Rotten Tomatoes: نود و سهپن ۱۵ (PEN۱۵) از شبکه هولو

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 123

پن ۱۵ یک سریال کمدی کوتاه است. این سریال یک داستان ادبی را درباره دو زن ۳۰ ساله دنبال می‌کند که نقش دانش آموزان دبیرستانی را بازی می‌کنند. در این سریال ماریا ارسکین و آنا کانکلی آنقدر در ایفای نقش دانش آموزان دبیرستانی حرفه‌ای هستند که پن ۱۵ را به راحتی می‌پذیرید. پن ۱۵ پرتره یک رابطه زنانه دوستانه تند و ناپخته، خنده دار و غیرارادی و بسیار صادقانه و نوستالژیک در روزهای سال ۲۰۰۰ را روایت می‌کند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ نهدرصد Rotten Tomatoes: نود و سهعروسک روسی (Russian Doll) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 127

شاید برای شما دیدن یک برنامه‌ تلویزیونی از زنی که در یک مهمانی جشن تولد مدام می‌میرد و زنده می‌شود، تکراری شده باشد. اما سبک تکراری سریال زیبای عروسک روسی هرچه که باشد، خسته کننده نیست. این مجموعه با بازی گرم ناتاشا لیونی، و عواملی نظیر یک معمای مرکزی متقاعد کننده و راهکاری زیرکانه برای کشف بارهای روانی که انسان را در یک مکان نگه می‌دارند، به یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ جهان تبدیل شده است. ویژگی جالب این سریال این است که همه قسمت‌های آن از چشمان یک زن دیده می‌شود و در هر یک از قسمت‌ها یک زن داستان را هدایت می‌کند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ نهدرصد Rotten Tomatoes: نود و هفتجیغ (Shrill) از شبکه هولو

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 131

این سریال خنده دار کمدی جذاب با نقش آفرینی زیبای آیدی برایانت (در نقش شخصیتی به نام آنی) و نویسندگی هوشمندانه‌اش شما را جذب خود می‌کند. آیدی برایانت علاوه بر ایفای نقش به عنوان بازیگر اصلی این سریال در تهیه کنندگی آن هم با آلکساندرا راشفیلد و لیندی وست (نویسنده کتاب الهام بخش این سریال) همکاری کرده است.

جیغ گاهی متزلزل، گاهی مطمئن و در همه جوانبش انسانی است. این سریال نه تنها به تمسخر این ایده می‌پردازد که چاقی مرجع خجالت کشیدن است، بلکه در قویترین قسمتش (استخر) به همه شخصیت‌های دیگر سریال عیب می‌گیرد و آن‌ها را شایسته دلسوزی می‌داند. آنچه باعث برتری سریال Shrill به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ تلویزیونی می‌شود این است که نشان می‌دهد همه افراد خاص هستند و ظاهر آن‌ها تنها بخش خیلی کوچکی از حقیقتشان را نشان می‌دهد.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ چهاردرصد Rotten Tomatoes: نود و دوچیزهای عجیب (Stranger Things) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 136

اگر فصل دوم سریال بسیار محبوب چیزهای عجیب نتوانست بینندگانش را به تماشای ادامه داستانش قانع کند، فصل سوم این مجموعه حتما این کار را انجام می‌دهد. در این فصل به همه بازیگران اصلی مارپیچ‌های جدیدی برای دنبال کردن داده شده است، و اگرچه بعضی از این موقعیت‌ها اجباری و بی لطافت هستند، سایر آن‌ها به گونه‌ای موثر تاثیرگذارند و به خاطر حماقت ذاتیشان شما را مجذوب خود می‌کنند.

برادران دافر در این فصل محیط را به نحوی تغییر داده‌اند که زمان حال را نشان دهد و در آن یک توطعه روسی را با تنش‌های جنگ سرد در هم ترکیب کرده‌اند. شهرداری با خلق و خوی ترامپ (با نقش آفرینی کری الوز)، فروشگاه‌های نوستالژیک و مغازه‌های خانوادگی در فصل جدید از عواملی هستند که شما را در هنگام تماشای این سریال ۲۰۱۹ برتر پای تلویزیون میخکوب می‌کنند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/هشتدرصد Rotten Tomatoes: نود و سهسازماندهی و منظم سازی با ماری کوندو (Tidying Up With Marie Kondo) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 141

چه کسی می‌دانست که دیدن افراد مختلف در روند تمیز کردن خانه‌شان تا این حد سرگرم کننده است؟ منظم سازی به خاطر حضور گرم و دوست داشتنی ماری کوندو نویسنده مشهور ژاپنی و همچنین تلاش زیاد افراد مختلف در مرتب کردن خانه‌شان به یک سریال محبوب تلویزیونی تبدیل شده است. این مجموعه بدون تعیین انتظاراتی غیرواقعی یک راه پتانسیلی را برای غلبه بر موانع به شما نشان می‌دهد، و همچنین مردم گوشه و کنار جهان را قانع می‌کند تا برای گذاشتن مرتب لباس‌هایشان در کمد تلاش کنند.

امتیاز‌هانمره IMDb: شش/ ششدرصد Rotten Tomatoes: هشتاد و یککاراگاه واقعی (True Detective) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 145

فصل دوم سریال کاراگاه واقعی نیک پیزولاتو مانند فصل اول آن مجموعه‌ای جالب، خنده دار و حیرت آور بود. در فصل سوم این محصول ماهرشالا علی و استفن دورف به عنوان دو کاراگاه تلاش می‌کنند تا پرونده قتل یک بچه و ناپدید شدن یک بچه دیگر را حل کنند. این تلاش آن‌ها علاوه بر این که سریال کاراگاه واقعی را نجات داده است، حساسیت مرز بین داستان و افسانه شناسی، و جرائم واقعی و سوء استفاده سازی را که در فصل‌های قبلی به ندرت مورد اشاره قرار گرفت، نشان می‌دهد.

امتیاز‌هانمره IMDb: نهدرصد Rotten Tomatoes: هفتاد و هشتباورنکردنی (Unbelievable) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 149

باورنکردنی به راحتی توانست خود را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های جنایی ۲۰۱۹ نشان دهد. این سریال داستان کاراگاهان زنی را نشان می‌دهد که به دنبال دست گیری یک متجاوز سریالی هستند. سریال باورنکردنی براساس یک روایت واقعی ساخته شده است و به خاطر تمرکزی که روی قربانیان زن سوء استفاده‌های جنسی دارد، نسبت به سایر سریال‌های مشابه برجسته جلوه می‌کند.

البته ناگفته نماند که درخشندگی سوزانا گرانت به عنوان تهیه کننده و اجراهای خارق العاده بازیگران این سریال هم در مشهور شدن آن تاثیرگذار بوده است. در این سریال کیتلین دور نقش یک قربانی سوء استفاده جنسی و مریت وور و تونی کالت نقش کاراگاهان پلیس را ایفا می‌کنند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت و نیمدرصد Rotten Tomatoes: نود و هفتناتمام (Undone) از شبکه آمازون

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 154

کیت پردی و رافائل باب وکسبرگ به خاطر سریال بوجک هورسمن مشهور هستند و سریال انیمیشنی ناتمام را با سبک و حساسیت کاملا خاصی ساخته‌اند. ناتمام داستان شخصیتی به نام آلما (روزا سالازار) را دنبال می‌کند که درکش از واقعیت به خاطر یک تصادف خودرو مختل شده است.

بیشتر بخوانید: پرفروش ترین فیلم های 2019 ؛ مروری بر بهترین فیلمهای سال از نگاه مخاطبین

آلما به طور ناگهانی شروع به دیدن پدر متوفیش (باب اودنکریک) می‌کند که می‌خواهد به او یاد دهد که چگونه قوانین فضا و زمان را خم کند تا بفهمد که واقعا به چه دلیلی چند سال قبل در یک حادثه به ظاهر تصادف خودرو فوت کرده است. آزادی ژانر سریال انیمیشنی ناتمام بینندگان را قادر می‌سازد تا واقعا در ذهن آلما زندگی کنند و در عین حال سوالاتی را درباره افکار او بپرسند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت / سهدرصد Rotten Tomatoes: صدویپ (Veep) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 160

این سریال شدیدا خنده دار گاهی اوقات به طور تصادفی مانند یک هواشناس سیاسی ایفای نقش می‌کند. ویپ به نحوی جذاب و ناراحت کننده می‌داند که باد در واشنگتن دی. سی. از کدام طرف می‌وزد و در فصل هفتم و آخر این مجموعه موفق می‌شود که خودش را با واقعیت هماهنگ کند. ویپ یکی از بهترین سریال‌های کمیک جهان است که شاهد اتمام آن هستیم. در این سریال جولیا لوئیس دریفوس نقش شخصیت پیچیده و بسیار وحشتناک سلینا میر را بازی می‌کند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ سهدرصد Rotten Tomatoes: نود و سهورونیکا مارس (Veronica Mars) از شبکه هولو

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 164

ورونیکا مارس یکی از آن دسته سریال‌های کاراگاهی – جنایی است که شما را به راحتی مجذوب خودش می‌کند. در فصل چهارم این سریال ورونیکا تلاش می‌کند تا پرونده یک سری از بمب گذاری‌ها را که در تعطیلات فصل بهار انجام شده‌اند، حل کند. این سریال با نقش آفرینی خیره کننده کریستین بل اتمسفر رازآلودی را در ذهن شما ایجاد و با ارائه نتایج غیرمنتظره شما را غافلگیر می‌کند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ سهدرصد Rotten Tomatoes: نود و دوویدا (Vida) از شبکه استارز

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 168

سریال استارز و مخصوصا فصل دوم این محصول یکی از بهترین نمونه‌های نحوه گفتن یک داستان فرهنگی در تلویزیون است. ویدا به نقل داستان چالش‌هایی می‌پردازد که دو خواهر مکزیکی – آمریکایی با به ارث بردن آپارتمانی در شرق لوس آنجلس و یک بار از مادر مرحومشان با آن‌ها مواجه می‌شوند. در هر فریم از این سریال متوجه می‌شوید که جزئیات موجود در مجموعه ویدا درست هستند. ویدا همچنین به شیوه‌ای پیچیده روند افزایش ارزش ملک را کاوش می‌کند. ترکیب رنگ و محتوایی که در این مجموعه تماشا میکنید، هرگز سیاه و سفید نمی‌شوند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هفت/ یکدرصد Rotten Tomatoes: صدکاری که در سایه‌ها می‌کنیم (What We Do in the Shadows) از شبکه FX

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 172

این مجموعه اقتباسی از مستند غیرواقعی تایکا وایتیتی درباره خون آشام‌های نیوزلند است. در این سریال از مستند اصلی تقلید نشده و محبوبیت داستان حاصل انتخاب چند خون آشام جدید و یک فضای جدید (جزیره استاتن) است. افراد زیادی این سریال را ندیده‌اند به همین دلیل اجباری به پیشنهاد کردن آن به دوستانتان نیست، ولی نوع انتقالی که در این پروژه رخ داده است و فاصله گرفتنش از مستند وایتیتی شما را شگفت زده می‌کند.

سریال کاری که در سایه‌ها می‌کنیم انرژی پنهان و درونی خود را دارد. شوقی که بازیگران این مجموعه در ایفای نقششان به عنوان چند خون آشام کنایه زننده دارند، مانند یک جریان الکتریکی به کل سریال نیرو می‌بخشد.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ چهاردرصد Rotten Tomatoes: نود و چهاروقتی که ما را می‌بینند (When They See Us) از شبکه نتفیلیکس

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 177

حبس و تبعیض نژادی در قالب استمرار بردگی به روش‌های گوناگون موضوع یکپارچه خیلی از آثار ایوا دوورنی بوده است. سریال «وقتی که ما را می‌بینند» فقط درباره گروهی مسافر از بچه‌های آفرقایی – آمریکایی نیست که در تلاش هستند به خاطر اتهام نادرستی که در زمینه تجاوز جنسی به آن‌ها زده شده فرار کنند، بلکه سوگیری‌ها و خیانت‌های شخصی را نشان می‌دهد که با یکدیگر ترکیب شده‌اند تا انسان‌های سیاه پوست را در چنین زمینه‌هایی آسیب پذیر کنند.

در این مجموعه روند فیلم سازی سرعت مناسبی دارد و اغلب با بازگشتن به گذشته به شخصیت‌های موجود در سریال فضایی بصری و دراماتیک برای نفس کشیدن می‌دهد. در سریال «وقتی که ما را می‌بینند» به وضوح می‌بینید که چگونه خود دنیا می‌تواند یک زندان تمام عیار باشد.

امتیاز‌هانمره IMDb: نهدرصد Rotten Tomatoes: نود و ششجانشین (Succession) از شبکه HBO

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 182

سال گذشته نیمی از تابستان را طول کشید تا بینندگان سریال جانشین مفهوم این مجموعه را درک کنند. شما باید چهار تا پنج قسمت از فصل اول این سریال را ببینید تا از جریان آن آگاه شوید، اگرچه که داستان خانواده نابهنجاری به نام روی شما را بعد از این چند قسمت به راحتی جذب خود می‌کند. فصل دوم سریال جانشین چنین مشکلاتی ندارد و در قسمت اول این محصول سریع داستانش را بیان می‌کند.

شوخ طبعی موجود در این فصل به طور همزمان وسیع و خاص است و باعث شده است که جانشین به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ جهان معرفی گردد. جانشین یک ماهیت درام دلخراش را هم در خود دارد. می‌توان گفت که هنوز هیچ سریالی با چنین محتوا و ترکیبی در تلویزیون پخش نشده است.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ سهدرصد Rotten Tomatoes: نود و یکپرواز خوب (The Good Fight) از شبکه آمازون

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید! - 187

سال ۲۰۱۹ یکی از پربارترین سال‌های سینمایی دهه اخیر بوده است، به همین دلیل عجیب نیست که پرواز خوب هم توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین سریال‌های ۲۰۱۹ نشان دهد. در فصل سوم این سریال ژانر درام با تند و تیزی بیشتری به ترامپ می‌تازد. در این فصل از سریال پرواز خوب شاهد چند عدد انیمیشنی آهنگین هستیم که مفاهیم قانونی پیچیده را برای ما ساده می‌کنند، و همچنین کریستین بارانسکی که در شخصیت دیانا لاکهارت تلاش می‌کند تا خودش را از اعماق یک بی توجهی سیاسی خارج کند.

امتیاز‌هانمره IMDb: هشت/ سهدرصد Rotten Tomatoes: نود و شش

بیشتر بخوانید:بهترین فیلم های 2019 ؛ مروری فیلمهای سینمایی جدید سالبهترین فیلم های ترسناک 2019 ؛ مرور ترسناک ترین فیلمهای سینمایی سالبهترین فیلم های اکشن 2019 که آدرنالین خونتان را بالا خواهد برد

منبع: vulture و gq

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری18 ساعت قبل
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: پسر ۱۸ ساله با پرتاب کردن خود از پل میدان بار، خودکشی کرد. سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت ۳و۴۵ دقیقه بامداد ۱۸ آذرماه، پسر ۱۸ ساله با بالا رفتن از پل هوایی میدان بار همدان و سپس پرتاب خود از ارتفاع، در دم جان باخت. همه مدارک و کارت شناسایی این شخص همراه وی بوده که هویت این جوان را مشخص کرده و هم اکنون جسد جهت شناسایی خانواده و علت خودکشی، تحویل پزشکی قانونی شده است.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد21 ساعت قبل
حمید گودرزی وکیل‌مدافع محمدعلی نجفی روز گذشته با اعلام احراز دوباره «قتل عمد» ازسوی دادگاه برای محمدعلی نجفی از اعلام صدور حکم پرونده موکلش خبر داد و گفت: در سامانه ثنا دیدم دادگاه قتل عمد را احراز کرده و در این خصوص حکم موکلم صادر شده است. وکیل مدافع نجفی درگفت‌وگو با فارس هم گفت: آنچه در سامانه اعلام شده است رای دادگاه به محکومیت قتل عمد است اما اینکه محکومیت نجفی چند سال است هنوز ابلاغ رسمی نشده است. پس از آن سه جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی‌کشکولی برگزار شد. همچنین دراین جلسات به‌رغم توضیحات محمدعلی نجفی و وکلای او، طبق نظر رئیس دادگاه و کارشناسان اسلحه‌شناسی ادعای کمانه کردن گلوله منتفی شد ودرنهایت نماینده دادستانی، خواستار اشد مجازات برای محمد‌علی نجفی شد. پس از ختم دور دوم دادرسی، قاضی کشکولی اعلام کرد ظرف یک هفته، رای نهایی صادر و اعلام خواهد شد و روزگذشته پس از گذشت ۱۰روز رای صادر شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
امین کشوری اظهارکرد: ریزش معدن در آلبلاغ گزارش شد و بالگرد به محل حادثه اعزام اما تنها مجروح حادثه جان خود را از دست داده بود. حادثه مذکور ششمین اتفاق در معدن آلبلاغ طی سال جاری است که تاکنون پنج نفر جان خود را از دست داده و دو نفر نیز مصدوم شده‌اند. معدن سرب و روی آلبلاغ در منطقه حفاظت شده ساریگل اسفراین واقع شده است که هنوز از سوی سازمان صمت استان پروانه بهره برداری صادر نشده و افراد به صورت غیرمجاز اقدام به برداشت مواد معدنی می‌کنند. با وقوع حوادث در این معدن و جانباختن تعدادی از افراد، هفته گذشته نیز جلسه شورای تامین با این موضوع در محل استانداری برگزار شده بود.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ جلیلیان سرکلانتر پلیس پیشگیری پایتخت در این رابطه گفت: این مغازه‌ها قدیمی هستند و شهرداری به آنها مجوز گازکشی نداده بود. به همین دلیل صاحبان این املاک برای گرم نگه داشتن مغازه‌ها از وسایل گرمایشی برقی استفاده می‌کردند. وی ادامه داد: به نظر می‌رسد استفاده از این وسایل گرمایشی برقی، فشار زیادی به کابل‌های برق منطقه وارد کرده و باعث جرقه و آتش سوزی شده است. سرکلانتر هفتم پایتخت گفت: خیابان‌های منتهی به محل حادثه از تقاطع فردوسی به سمت شرق مسدود است. وی افزود: آتش سوزی اطفاء شده و خوشبختانه کسی در این حادثه مصدوم نشده است.

نظرها

اخبار بیشتر