جدیدترین خبر از ثبت نام دور دوم مسکن ملی / اختلال در سامانه نام‌نویسی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تجارت‌نیوز
  4. اقتصادی
جدیدترین خبر از ثبت نام دور دوم مسکن ملی / اختلال در سامانه نام‌نویسی

جدیدترین خبر از ثبت نام دور دوم مسکن ملی / اختلال در سامانه نام‌نویسی

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز |
سامانه ثبت نام مسکن ملی در روز دوم از دومین دور نام‌نویسی‌ها دچار اختلال شده است و متقاضیان نمی‌توانند این فرایند را انجام دهند. در روز اول (دیروز) ظرفیت دو استان گلستان و کردستان تکمیل شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، دومین دور از ثبت نام برای متقاضیان مسکن ملی از روز گذشته ساعت ۱۰ آغاز شد، اما در روز دوم نام‌نویسی سامانه دچار اختلال است.

در این دور از ثبت نام ساکنان سه استان گلستان، کردستان و کهگیلویه و بویراحمد با مراجعه به سامانه https: //tem. mrud. ir/ نسبت به نام نویسی در این طرح اقدام کردند.

در وبسایت خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

ظرفیت ثبت نام در دو استان گلستان و کردستان در روز اول تکمیل شد، ولی چند شهر از استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت دارد.

جدیدترین خبر از ثبت نام دور دوم مسکن ملی / اختلال در سامانه نام‌نویسی - 5

سامانه نام نویسی مسکن ملی دچار اختلال شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل بانک مرکزی هشدار داد؛ مردم دارایی‌های خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند. بازار ارزبازار ارز هفته گذشته را با نوسان پشت سر گذاشت و قیمت دلار در پایان هفته به ۱۳ هزار تومان رسید. بازار بورس بازار بورس برخلاف بازار‌های موازی هفته پر رونقی را پشت سر گذاشت و نقدینگی قابل توجهی به این بازار وارد شد. بازار سکه و طلابازار سکه و طلا نیز به دلیل نوسانات بازار ارز هفته گذشته با نوسان زیادی همراه بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.
ایلناایلنا3 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

نظرها

اخبار بیشتر