دانشگاه علامه طباطبایی امروز تعطیل است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. فرهنگ

دانشگاه علامه طباطبایی امروز تعطیل است

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: در پی بارش سنگین برف و شرایط نامناسب جوی تمام پردیس های دانشگاه علامه طباطبایی امروز تعطیل شد.

دانشگاه علامه طباطبایی امروز تعطیل است - 1

به گزارش رکنا، فائز دین پرست مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: با توجه به بارش برف روز گذشته و شرایط نامناسب جوی تمام پردیس‌های دانشگاه علامه طباطبایی در تهران امروز یکشنبه ۲۶ آبان تعطیل است.

وی افزود: با توجه به بارش شدید برف و شرایط نامناسب جوی تمام پردیس‌های دانشگاه علامه طباطبایی و کلاس‌های آموزشی تمام واحد‌های پردیس این دانشگاه امروز یکشنبه ۲۶آبان تعطیل است.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

دین پرست اضافه کرد: در صورت نامناسب بودن شرایط جوی در روزهای آینده و تصمیم گیری درباره ادامه تعطیلی کلاس‌های آموزشی واحد‌های پردیس این دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

کمبود فراورده‌های خونی در فصل سرما

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

ماجرای قبوض مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریماجرای قبوض مدارسپیرو مصوبه مجلس قرار بود که هزینه آب و برق و گاز مدارس در صورت رعایت کردن الگوی مصرف رایگان باشد، اما برخی مدارس که الگوی مصرف را هم رعایت کرده‌اند همچنان قبض و اخطار قطع انشعاب دریافت می‌کنند.

تقدیر از پژوهشگران دانشگاه آزاد

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر