دستگیری ۱۵ اغتشاشگر در بم/ با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. سیاسی
دستگیری ۱۵ اغتشاشگر در بم/ با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌شود

دستگیری ۱۵ اغتشاشگر در بم/ با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌شود

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
دادستان بم گفت: تعداد ۱۵ نفر از اغتشاشگران نظم و امنیت که باعث نگرانی و وحشت مردم شده بودند دستگیر شدند.

ضیاالدینی دادستان بم گفت: تعدادی از اغتشاشگران نظم و امنیت به بهانه قیمت سوخت که دیروز جاده ترانزیتی بم -کرمان و بم- زاهدان را بسته و باعث نگرانی و وحشت مردم شده بودند شناسایی و ۱۵ نفر از عوامل اصلی آنها دستگیر شدند که تعدادی از این اغتشاشگران غیر بومی بودند.

دادستان بم گفت: شناسایی عوامل اغتشاش دیروز شهر بم در حال انجام است و به زودی دستگیر می‌شوند.

ضیالدینی دادستان بم گفت: با مخلان نظم و امنیت و اراذل اوباش به شدت بر خورد می‌کنیم.

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم| دفاع روحانی از قطع اینترنت جهانی و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
در جریان اعترضات بنزینی، دسترسی ایرانیان به اینترنت جهانی قطع شده بودرییس جمهور گفت: در زمینه این که بتوانیم شبکه ملی اطلاعات داخلی را آنچنان تقویت کنیم که مردم بتوانند برای نیازمندی‌های خود نیازی به خارج نداشته باشند و اخیرا هم رهبر معظم انقلاب در این زمینه دستوری دادند که در شورای عالی فضای مجاری آن را دنبال می‌کنیم مردم شرایط بهتری را لمس خواهند کرد. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ در جریان اعترض مردم به گرانی بنزین، دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی قطع و بعد از یک هفته به مرور اینترنت وصل شد؛ به گونه‌ای که اینترنت استان سیستان و بلوچستان در هفته اخیر وصل شده است.

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.
نامه‌نیورنامه‌نیور23 ساعت قبل

چند غیرعلنی شائبه برانگیز! / مهار دولت، اولویت اول

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، رسانه‌های پاکستانی اعلام کردند: ایران و پاکستان به منظور مبارزه با تروریسم، گشت مشترک مرزی برگزار کردند. خبرگزاری دولتی «رادیو پاکستان» اعلام کرد: گشت مشترک مرزی نیرو‌های امنیتی ایران و پاکستان روز یکشنبه با مدیریت هر دو طرف در امتداد خط مرزی در منطقه «تفتان» برگزار شد. به گفته منابع خبری، علاوه بر نیرو‌های مرزبانی پاکستان و ایران، تعدادی از نیرو‌های ارتش و پلیس پاکستان همچنین گروهی از نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان ایران در این گشت مرزی شرکت کردند. منابع خبری با بیان اینکه هدف از برگزاری این گشت مرزی، مبارزه مشترک با تروریسم در سراسر مرز و جلوگیری از رفت و آمد‌های غیرقانونی و توقف قاچاق بوده، افزودند: مقامات دو کشور از وضعیت عادی در نقاط مرزی مشترک ابراز رضایت کردند. یادآوری می‌شود معضل تروریسم همواره از مشکلات اصلی ایران و پاکستان در مناطق مرزی مشترک بوده است، به گونه‌ای که در مهر ماه پارسال ۱۴ نفر از مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه و نیرو‌های بسیجی طی یک اقدام تروریستی ربوده شدند. تاکنون ۱۱ نفر از آن‌ها آزاد شده، اما هنوز سه نفر دیگر در اسارت تروریست‌ها قرار دارند. این در حالی است که ارتش پاکستان به منظور جلوگیری از این گونه اقدامات غیرقانونی حصارکشی ۹۰۰ کیلومتر مرز مشترک با ایران را آغاز کرده است.

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر