آثار منتخب ششمین جشنواره بین المللی خیام در خراسان شمالی به نمایش در آمد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
آثار منتخب ششمین جشنواره بین المللی خیام در خراسان شمالی به نمایش در آمد

آثار منتخب ششمین جشنواره بین المللی خیام در خراسان شمالی به نمایش در آمد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: آثار منتخب ششمین جشنواره بین المللی خیام در این استان به نمایش در آمد.

حیدری در گفت و گو با ایسنا، گفت: به این جشنواره حدود ۱۳ هزار عکس از ۱۹ نقطه در کشور ارسال شد که بعد از مرحله داوری ۱۲۱ اثر انتخاب شد.

وی افزود: در حال حاضر ۱۲۱ عکس در نمایشگاه مذکور در بجنورد در معرض نمایش قرار گرفته است.

حیدری ادامه داد: موضوعات این جشنواره در بخش آزاد، رنگی، سیاه و سفید و در حوزه‌های گردشگری، موبایلی، خلاقیت و … است.

وی اظهارکرد: برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی خیام نیز در مرحله فراخوان قرار دارد.

این مقام مسئول بیان کرد: بیشترین آثار خارجی به نمایش درآمده در این نمایشگاه متعلق به کشورهای چین، اسپانیا و آرژانتین است.

وی گفت: این نمایشگاه تا پایان ماه جاری در بجنورد دایر است و افراد در نوبت عصر از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در محل نگارخانه می‌توانند از آثار دیدن کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک3 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل بانک مرکزی هشدار داد؛ مردم دارایی‌های خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند. بازار ارزبازار ارز هفته گذشته را با نوسان پشت سر گذاشت و قیمت دلار در پایان هفته به ۱۳ هزار تومان رسید. بازار بورس بازار بورس برخلاف بازار‌های موازی هفته پر رونقی را پشت سر گذاشت و نقدینگی قابل توجهی به این بازار وارد شد. بازار سکه و طلابازار سکه و طلا نیز به دلیل نوسانات بازار ارز هفته گذشته با نوسان زیادی همراه بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

نظرها

اخبار بیشتر