دست‌نشان دوباره سرمربی سپیدرود رشت شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
دست‌نشان دوباره سرمربی سپیدرود رشت شد

دست‌نشان دوباره سرمربی سپیدرود رشت شد

نودخبرگزاری نود |
نادر دست نشان‌ پس از برکناری علی‌نظرمحمدی برای بار دوم هدایت سپیدرود رشت را بر عهده گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، پس از برکناری علی‌نظر محمدی از هدایت تیم سپیدرود رشت، مسوولان باشگاه برای جانشین او گزینه‌های مختلفی را مد نظر خود قرار دادند و در نهایت با نادر دست‌نشان که محتمل‌ترین گزینه سرمربی‌گری این تیم بود و به توافق رسیدند تا در ادامه مسیر لیگ دسته یک، دست‌نشان هدایت سپیدرود را بر عهده بگیرد.

نادر دست‌نشان، فصل گذشته در چند بازی آخر فصل هجدهم رقابت‌های لیگ برتر، ‌ هدایت سپیدرود رشت را بر عهده گرفت و پس از سقوط این تیم به لیگ یک، از سمت خود کنار رفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل تماشایی روبرتو کارلوس به پورتو (۱۹۹۷)

طرفداریطرفداری22 ساعت قبل
طرفداری- سال ۱۹۹۷ در چنین روزی، روبرتو کارلوس در روز پیروزی ۴ بر ۰ رئال مادرید مقابل پورتو این گل تماشایی را به ثمر رساند. او در ۵۲۷ بازی با پیراهن رئال مادرید، ۶۹ گل به ثمر رساند.
طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری- پس از یک سال حضور در سانتوس برزیل، خورخه سمپائولی از این تیم جدا شد. به گزارش وب سایت سانتوس؛ خورخه سمپائولی، سرمربی آرژانتینی سانتوس پس از کسب مقام نایب قهرمانی لیگ برزیل از هدایت این تیم استعفا داد. سمپائولی تا پایان سال ۲۰۲۰ با سانتوس قرارداد داشت اما خودش تصمیم گرفت که از هدایت این باشگاه کناره گیری کند. علی رغم فتح هیچ جامی در فصل ۲۰-۲۰۱۹ برزیل، مدیران سانتوس از عملکرد سمپائولی طی این مدت قدردانی کردند.

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.
طرفداریطرفداری18 ساعت قبل
آنسو فاتی که از وی به عنوان یکی از بزرگترین استعدادهای دنیای فوتبال نام برده می‌شود، در ۱۷ سالگی رکوردهای جالبی به نام خود ثبت کرده است.

سهم معلولان از ورزش همگانی

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد.

نظرها

اخبار بیشتر