ضرورت جلوگیری از افزایش قیمت خدمات و کالاها در پی گرانی بنزین / همه باید وحدت را حفظ کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
ضرورت جلوگیری از افزایش قیمت خدمات و کالاها در پی گرانی بنزین / همه باید وحدت را حفظ کنیم

ضرورت جلوگیری از افزایش قیمت خدمات و کالاها در پی گرانی بنزین / همه باید وحدت را حفظ کنیم

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، ۲۶ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی‌‌‌ در تذکر شفاهی خود گفت: در شرایط کنونی هیچ موضوعی جز وحدت، همکاری با دولت و تبعیت از رهبری برای آینده کشور مفید نیست. همه در یک کشور نشسته‌ایم و دشمن در کمین ما است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به هوش باشیم که دشمن چیزی جز جنگ داخلی برای ما نمی‌خواهد، از تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی مجلس در موضوع بنزین که مجلس قبلا افزایش آن را ممنوع کرده بود، انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه درباره تصمیم افزایش قیمت بنزین، پاسخی برای موکلان خود نداریم، اظهار کرد: در حال حاضر دو چیز اهمیت دارد؛ نخست حفظ وحدت و همراهی با یکدیگر که ما نیز به همین منظور از طرح ۳ فوریت جلوگیری از افزایش قیمت بنزین صرفه نظر کردیم و دوم آنکه جلوگیری از افزایش قیمت خدمات و کالاها. دستگاه‌های نظارتی نقش اصلی را در اجرایی کردن این امر دارند. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
اویگدور لیبرمن رئیس حزب «اسرائیل بیتنا» رژیم اسرائیل پیشتر از طرح اعطای عفو به نتانیاهو در مقابل خروج او از عرصه سیاسی را مطرح کرده بود. یدیعوت آحارنوت نوشت: اظهارات لیبرمن مشابه همان اظهارات هفته گذشته روبین ریولین رئیس (رژیم اسرائیل) است. قانون رژیم اسرائیل نتانیاهو را ملزم به استعفا از پست نخست وزیری نمی‌کند اما در صورت محکومیت در دادگاه، ممکن است با مجازات زندان روبرو شود. نتانیاهو در تلاش برای دریافت مصونیت پارلمانی بعد از صدور کیفرخواست علیه خودش است. قانون رژیم اسرائیل ۳۰ روز به نخست وزیر برای گرفتن مصونیت پارلمانی فرصت می‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر