مورد عجیب فدراسیون دو و میدانی؛ دو دبیر همزمان!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
مورد عجیب فدراسیون دو و میدانی؛ دو دبیر همزمان!

مورد عجیب فدراسیون دو و میدانی؛ دو دبیر همزمان!

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
تصمیمات وزارت ورزش و مسئولان فدراسیون دوومیدانی باعث حضور همزمان دو دبیر در محل این فدراسیون شده است.

طرفداری- ایرج عرب سرپرست فدراسیون دوومیدانی شده، ولی موضوع انتصاب دبیر مجمع دوومیدانی، حاشیه هایی ایجاد کرده است. گویا دبیر فدراسیون، همان دبیر مجمع است و در واقع یک نفر، هر دو مسئولیت را باید بر عهده بگیرد. مساله این است که دبیر فدراسیون، همان دبیر مجمع است و در واقع یک نفر، هر دو مسئولیت را باید بر عهده بگیرد.

تسنیم خبر داده هفته گذشته بود که به یکبار خبر انتصاب احسان مهاجر شجاعی از سوی خودش به عنوان دبیر مجمع فدراسیون دوومیدانی از سوی خودش منتشر شد؛ خبری که البته خیلی زود توسط شروین اسبقیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش و جوانان تکذیب و اعلام شد که هیچ حکمی برای مهاجر شجاعی صادر نشده است.

بلافاصله پس از این اتفاقات، حکم علی دانشمند‌فرد به عنوان دبیر مجمع فدراسیون دوومیدانی از سوی محمدرضا داورزنی صادر شد. نکته مهم در این حکم، ارسال رونوشت آن به هاشم صیامی دبیر فدراسیون و تشکر از او در دوران همکاری‌اش با این رشته ورزشی بود. در واقع حکم دانشمندفرد نه تنها به عنوان دبیر مجمع، بلکه به عنوان دبیر فدراسیون نیز بود؛ موضوعی که شروین اسبقیان نیز آن را تایید کرد.

اسبقیان در این باره گفت: «دوره چهار ساله صیامی به عنوان دبیر فدراسیون تمام شده بود و ادامه فعالیتش منوط به تمدید حکم او بود که در حکم داورزنی، این مسئولیت که شامل دبیری فدراسیون و دبیری مجمع می‌شود، بر عهده دانشمندفرد گذاشته شد. دلیل این تصمیم این بود که ما نمی‌خواستیم سوءتفاهمی برای نامزدهای انتخابات دوومیدانی پیش بیاید و یک دبیر بی‌طرف این کار را انجام بدهد و به همین دلیل هم دبیر فدراسیون تغییر کرد.»

به نظر می‌رسید پس از اظهار نظر مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش و جوانان، موضوع پست دبیری در فدراسیون دوومیدانی تمام شده باشد، اما ظاهرا اینگونه نیست. در حال حاضر، هاشم صیامی و علی دانشمندفرد به صورت همزمان در فدراسیون حضور دارند؛ صیامی کار سابقش به عنوان دبیر فدراسیون را انجام می‌دهد و دانشمندفرد نیز مسئولیت دبیری مجمع و ثبت‌نام از نامزدهای ریاست را بر عهده دارد.

شنیده می‌شود ایرج عرب سرپرست فدراسیون مخالف حضور فرد دیگری به عنوان دبیر جدید است و خودش بر ادامه فعالیت صیامی تاکید دارد.

حکم دبیر یک فدراسیون از سوی وزیر ورزش امضا می‌شود، اما اگر قرار بر انتصاب سرپرست برای این پست باشد، رئیس یا سرپرست فدراسیون می‌تواند این کار را انجام دهد. در واقع همیشه قبل از انتصاب دبیر، یک سرپرست معرفی می‌شود و پس از چند ماه، وزیر ورزش حکمش را صادر می‌کند.

این روزها در فدراسیون دوومیدانی دو دبیر وجود دارد و این همان حاشیه و اتفاقی است که این فدراسیون مهم را در سال منتهی به المپیک با چالش و حاشیه‌های زیادی مواجه خواهد کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- باشگاه ورزشی خوب دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که چه در کوتاه مدت و چه در بلندمدت، روی روند نتیجه گیری، اهمیت دارد. شما در انتخاب باشگاه بدنسازی، باید جایی را برگزینید که در آن احساس راحتی داشته باشید و هیچ فکر و ذکری غیر از ورزش در آن نداشته باشید. حواستان باشد موقع انتخاب باشگاه بدنسازی، به محل باشگاه، شهریه باشگاه، محیط باشگاه، ساعات کاری باشگاه، تجهیزات باشگاه، مربیان مشغول در باشگاه، خدمات اضافی در باشگاه، پاکیزگی باشگاه و کارکنان باشگاه دقت کنید و هر کدام از این موارد را اولویت بندی کنید تا بتوانید نتیجه مدنظرتان از بدنسازی را کسب کنید. در این مطلب، که ادامه لیست مربوط به باشگاه‌های بدنسازی محله‌های تهران است، لیست بهترین باشگاه‌های بدنسازی محله افسریه به همراه شماره تماس و آدرس (لوکیشن) محل باشگاه را برایتان آماده کرده‌ایم. باشگاه‌های بدنسازی افسریه تهران

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرده هنوز یک مورد دیگر از درخواست‌های استراماچونی برای حل مشکلاتش باقی مانده و باید در مورد کاهش مدت قراردادش هم تصمیم گیری شود، سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور این مربی ایتالیایی در تهران را مشخص کرد. براساس خبری که مازیار ناظمی در صفحه شخصی خود اعلام کرده، آندره استراماچونی روز جمعه به ایران خواهد آمد. وی در این مورد نوشت: «به طلوع استراماچونی نزدیکیم. ۴۸ ساعت پرماجرا داشتیم. از وزارت خارجی و پرونه سفیر ایتالیا ممنونیم.»
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| دیدارهای هفته سوم برگزار شد که نتایج زیر به ثبت رسید: گروه یکایران مال ۲۵- باشگاه بارانی صفرصدرا ۲۲- صنعت فرش حداد ۳ایران مال ۱۳- صنعت فرش حداد اصفهان ۱۲باشگاه بارانی ۱- صدرا ۲۳گروه ۲باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۳- صرافی عبدالرضا صحرا نورد ۱۱شهرداری شهر قدس ۱۶- آکادمی امیری شهرستان کلات ۸باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۲۱- آکادمی امیری شهرستان کلات ۴صرافی عبدالرضا صحرا نورد ۷- شهرداری شهر قدس ۱۸گروه ۳شهرداری بندر انزلی ۵- هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۸آکادمی نوروزی ۷- پاس کن شی کان ۱۷شهرداری بندر انزلی ۶ - پاس کن شی کان ۱۹هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۳- آکادمی نوروزی ۱۲گروه ۴پاس قم ۱۵- شوتوکان fsk ایران ۷عقاب گرین بروجرد ۹- شهرداری اندیشه ۱۶پاس قم ۱۷- شهرداری اندیشه ۷شوتوکان fsk ایران ۲۰- عقاب گرین بروجرد ۴گروه ۵عقاب ۱۹- وان کان قزوین ۶شهرداری محمدیه صفر-هیات کاراته کردستان صفرعقاب ۲۵- هیات کاراته کردستان صفروان کان قزوین ۲۵- شهرداری محمدیه صفرگروه ۶آکادمی کاراته نریمان ۱۲- تخت جمشید کرمان ۱۳شهدای ماکران ۱۲- پیام ارتباطات ۱۳آکادمی کاراته نریمان ۲۵- پیام ارتباطات صفرتخت جمشید کرمان ۱۰- شهدای ماکران ۱۵برترین‌های هفته سوممربی برتر کومیته: عقیل بردیده پاس کن شی کانمربی برتر کاتا: سید جواد شاهچراغیسرپرست برتر: علی پورعباس زاده تخت جمشید کرمانتیم برتر: صدراتیم اخلاق: صنعت فرش حداد اصفهانبازیکن برتر کومیته: رده امید حمیدرضا اسمعیلی هیات کاراته کبودر آهنگبازیکن برترکومیته: رده جوانان نوید رنجبرورندی آکادمی نریمانبازیکن برتر کاتا: سیروس خالقی آکادمی امیری شهرستان کلاتبازیکن اخلاق کومیته: علیرضا اکبری پاس قمبازیکن اخلاق کاتا: مهرآئین پلاتینی صرافی عبدالرضاصحرانوردمنبع: فارس

گل سلیم آمالا به آرسنال (استاندارد لیژ ۲-۰ آرسنال)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر