رانندگان در جاده‌های غرب و جنوب اصفهان با احتیاط برانند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اصفهان امروز
  4. اجتماعی

رانندگان در جاده‌های غرب و جنوب اصفهان با احتیاط برانند

اصفهان امروزخبرگزاری اصفهان امروز |

رانندگان در جاده‌های غرب و جنوب اصفهان با احتیاط برانند - 1

۲۶ آبان ۱۳۹۸, ۱۸:۲۳ / کد خبر:۷۷۵۴۸ رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان به رانندگان توصیه کرد که با توجه به بارش برف و باران و لغزنده بودن جاده‌های غربی و جنوبی استان با احتیاط کامل برانند. سرهنگ حسین پورقیصری عصر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از لحظاتی پیش نخستین برف پاییزی در جاده‌های غرب و جنوب استان اصفهان شروع به بارش کرد و کاهش شدید دما در این مناطق موجب لغزندگی مسیرها شده است.

وی اظهارداشت: اکنون جاده‌های نطنز - اصفهان، داران - الیگودرز، دامنه - خوانسار، نجف آباد - تیران، سمیرم - یاسوج، سمیرم - شهرضا به دلیل بارش برف و کاهش دما بسیار لغزنده است.

رییس پلیس راه اصفهان از شهروندان خواست تا با رعایت مدیریت زمان سفرهای خود و رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی با خودروهای دیگر از بروز حادثه برای خود و دیگران جلوگیری کنند.

در خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

وی به رانندگان توصیه کرد که قبل از حرکت و سفر از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کنند و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه است که به لحاظ موقعیت خاص آن در مرکز و به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.

این استان دارای ۳۹۹ کیلومتر آزادراه، یک هزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزادراه است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

نظرها

اخبار بیشتر