عضو جبهه پایداری: چرا محکوم باشیم هرچه آقایان می‌گویند عمل کنیم؟ / در تفکر پایداری چهره سازی وجود ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سیاسی
عضو جبهه پایداری: چرا محکوم باشیم هرچه آقایان می‌گویند عمل کنیم؟ / در تفکر پایداری چهره سازی وجود ندارد

عضو جبهه پایداری: چرا محکوم باشیم هرچه آقایان می‌گویند عمل کنیم؟ / در تفکر پایداری چهره سازی وجود ندارد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
ابطحی گفت: در حال حاضر هنوز جبهه پایداری چهره‌سازی نکرده است و فعلا وارد این وادی نمی‌شود.

محمدجواد ابطحی در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین درباره احتمال توافق جبهه پایداری با اصولگرایان برای ارائه لیست مشترک گفت: اگر آقایان منشور اصولگرایی را نپذیرند، چرا پایداری لیست جداگانه ندهد؟ چرا می‌خواهند جبهه پایداری را محکوم کنند که حتما هرچه آنها می‌گویند باید عمل کند. مسلم است که پایداری هم برای خود فکر و نظر دارد، لذا این رفتار مصداق دیکتاتوری است.

»»» در همین رابطه بیشتر بخوانید:

عضو جبهه پایداری: چرا لیست مستقل ندهیم؟/ مذاکره‌ای با ما نشده است

وی افزود: نمی‌شود بگویند که جبهه پایداری تو حق نداری صحبت کنی. مانند این است که ما بگوییم جامعه مهندسین تو صحبت نکن. این شیوه درست نیست.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

این عضو جبهه پایداری درباره حضور چهره‌های مهم در لیست پایداری هم گفت: درباره چهره‌ها برخی گروه‌ها در حال کار کردن هستند، مثلا این اواخر بحث حول محور آقای قالیباف می‌چرخد. در حال حاضر هنوز جبهه پایداری چهره‌سازی نکرده است و فعلا وارد این وادی نمی‌شود. اصلا در تفکر پایداری چهره سازی وجود ندارد و در پاسخ به سوال شما بگویم به هیچ عنوان صحبتی از هیچ فردی مطرح نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
داوود اوغلو ۶۰ سال دارد و از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ نخست وزیر و پیش از آن وزیر خارجه اردوغان بود. وی که پیشتر از اساتید دانشگاه بود، معمار سیاست خارجی قاطع ترکیه در خاورمیانه است و از زمان به قدرت رسیدن اردوغان در سال ۲۰۰۳ یکی از نزدیکترین افراد به او بود. اما رئیس جمهور ترکیه در سال ۲۰۱۶، او را کنار گذاشت. وی سپتامبر گذشته از حزب عدالت و توسعه اردوغان خارج شد. وی تنها فرد نزدیک به اردوغان نیست که از او جدا می‌شود. علی باباجان ,​معاون سابق نخست وزیر و وزیر اقتصاد اردوغان هم در هفته‌های آینده حزب خود را تاسیس می‌کند. مخالفان اردوغان امیدوارند تاسیس این تشکل‌های ناراضی به تضعیف حزب حاکم عدالت و توسعه منجر شود که در انتخابات ماه مارس شهرداری‌ها به علت مشکلات اقتصادی دچار مشکلات بی سابقه‌ای شد و در آنکارا و استانبول شکست خورد.
کرد آنلاینکرد آنلاین18 ساعت قبل
عصر کرد - سنندج - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان گفت: تمام مدارس شهری و روستایی مقاطع مختلف تحصیلی سنندج روز شنبه در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل است. علیرضا منتشلو شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تصمیم به تعطیلی مدارس به پیشنهاد و درخواست مدیران آموزش و پرورش سنندج و موافقت فرماندار شهرستان بوده است. وی افزود: براساس این تصمیم روز شنبه تمام مدارس شهری و روستایی مقاطع مختلف تحصیلی سنندج و منطقه کلاترزان در ۲نوبت صبح و بعد ازظهر تعطیل است. روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته و براساس تصمیم مسوولان محلی مدارس شهری و روستایی شهرستان‌های بیجار، دهگلان و دیواندره نیز به منظور پیشگیری از گسترش بیماری‌های فصلی تعطیل بود. برچسب‌هامدارس کردستان سنندج دانش‌آموزان

نظرها

اخبار بیشتر