کنگره استانی شعر دانشجویی در دانشگاه آزاد شاهرود برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
کنگره استانی شعر دانشجویی در دانشگاه آزاد شاهرود برگزار می‌شود

کنگره استانی شعر دانشجویی در دانشگاه آزاد شاهرود برگزار می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
شاهرود - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از برگزاری کنگره استانی شعر دانشجویی با محوریت حجاب و عفاف و صلح و دوستی در این دانشگاه خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذرماه امسال خواهد بود.

سید احمد ابوالقاسمی فر در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه کنگره استانی شعر دانشجویی با محوریت حجاب و عفاف و صلح و دوستی به میزبانی دانشگاه آزاد شاهرود برگزار می‌شود، ابراز داشت: شرکت برای تمام دانشجویان دانشگاه‌های استان سمنان آزاد است و مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذرماه امسال خواهد بود.

وی ضمن بیان اینکه ارائه شعر در تمامی قالب‌های شعری پذیرفته می‌شود، افزود: هر دانشجو می‌تواند سه اثر را به دبیرخانه کنگره ارسال کند که درنهایت ۱۰ اثر موردتقدیر قرار خواهند گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با تأکید بر اینکه اشعار باید جدید بوده و درجایی ارائه نشده باشند، ابراز داشت: اشعاری که به مرحله دوم داوری راه پیدا کنند در قالب کتاب نفیسی به چاپ خواهد رسید لذا ذکر مشخصات کامل فردی در دخیل آثار الزامی است.

ابوالقاسمی فر بابیان اینکه مراسم اختتامیه ۲۴ آذرماه سالجاری و ساعت ۹ صبح سالن آمفی‌تئاتر دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد شاهرود خواهد بود، اضافه کرد: متقاضیان می‌توانند آثار خود را به ایمیل به آدرس Shakiba. ghafarian@yahoo. com و یا به پیام‌رسان ۰۹۱۰۸۳۴۲۷۶۳ ارسال کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ محرومیت زدایی در دل استان پایتخت

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

همتی: سال آینده دغدغه علما درباره بانک‌ها برطرف می‌شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، عبدالناصر همتی در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در جمع خبرنگاران گفت: قانون بانکداری بدون ربا از ابتدای سال آینده اجرایی می‌شود. رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: لایحه اصلاح نظام بانکی مورد تأیید علما و فقها قرار گرفته است و از سال آینده تمام جرایم و سودها بر مبنای بانکداری بدون ربا خواهد بود. همتی با اشاره به مشکلات بانک‌ها در گذشته، اظهار کرد: دریافت سود و نحوه محاسبه آن همیشه مورد انتقاد بوده است اما با اجرای این قانون دیگر مشکلی نداریم و همه چیز شرعی خواهد بود. رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: بانک‌ها به‌دلیل داشتن سپرده‌گذاران بلندمدت ممکن است با مشکل مواجه شوند که لازم است سپرده‌گذاری‌های خود را اصلاح کنند. وی ادامه داد: بر اساس نظر شورای فقهی بانک مرکزی و مصوبه شورای پول و اعتبار مصوبه بانکداری اسلامی تصویب شد.

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

نظرها

اخبار بیشتر