درخواست دانش آموزان هندی برای مقابله با آلودگی هوا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

درخواست دانش آموزان هندی برای مقابله با آلودگی هوا

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی، دانش آموزان هندی در اعتراض به آلودگی هوا تظاهرات کردند.

بحران آلودگی شدید هوا در هند همچنان ادامه دارد. این مسئله به برپایی تظاهرات مردمی منجر شده است. امروز دانش آموزان مدارس هند نیز به این تظاهرات ملحق شدند و در کنار والدین و معلمان خود در این حرکت اعتراضی شرکت کردند. کیفیت هوا در دهلی نو پایتخت هند و شهرهای مجاور آن در چند هفته اخیر به شدت افول کرده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران | پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

شرکت کنندگان در تظاهرات امروز هند، ماسکهایی به صورت داشتند و نوشته هایی حمل می‌کردند که در روی آنها بر لزوم اقدامات فوری و جدی برای مقابله با مشکل آلودگی هوا تاکید شده بود. آنها می‌گفتند دولت برای حل مشکل آلودگی هوا اقدامات کافی صورت نداده است. مدارس دهلی نو نیز پس از دو روز تعطیلی به علت آلودگی هوا، دوشنبه بازگشایی می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

نظرها

اخبار بیشتر