دود ناآرامی‌ها به چشم چه کسی می‌رود؟ + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

دود ناآرامی‌ها به چشم چه کسی می‌رود؟ + فیلم

در ناآرامی های شب های گذشته در چند شهر از کشور خساراتی به اموال مردم و اموال عمومی رسیده است.
دود ناآرامی‌ها به چشم چه کسی می‌رود؟ + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، در اعتراض هایی که در چند روز گذشته صورت گرفت خساراتی به اموال عمومی و اموال مردم رسید اما تعدادی اغتشاش‌گر که در هسته این درگیری‌ها بودند نه تنها به اموال عمومی بلکه به اموال مردم هم خساراتی را وارد کردند که در ادامه پیشتر به آن می‌پردازیم.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بیشتر بخوانید: واقعیت‌هایی از اغتشاشات اخیر + فیلم

انتهای پیام/

خسارات اشرار به مردم و اموال عمومی + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا23 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
مدام در این فضای سنگین خانه با پدرم به مشاجره می‌پرداختم تا این که بالاخره نتوانستم این شرایط روحی را تحمل کنم و در یک فرصت مناسب از خانه فرار کردم. تصمیم گرفتم هیچ گاه به خانه پدرم بازنگردم و به دنبال سرنوشت خودم بروم. در همین حال دو پسر جوان که از آن جا عبور می‌کردند، سراغم آمدند و گفتند اگر جایی را نداری با ما بیا! با پای پیاده خودم را به خانه یکی از دوستانم رساندم و از او کمک خواستم. «پریا» کمی دلداری ام داد و نصیحت ام کرد سپس از من خواست برای یافتن چاره‌ای به کلانتری بیایم.

باران پاییزی و هوای پاک

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، باران، هدیه امروز ابر‌های آسمان به مردم شهر بود. امروز بعضی‌ها به رسم مهربانی، کنار هم زیر باران رفتند. امروز هوای باران خورده شهر حسابی صاف بود. البته ترافیک سنگین در خیابان‌ها هم سریال تکراری روز‌های بارانی پایتخت بود. خلاصه اینکه پس از چند روز آلودگی هوا، مردم شهر یک روز پاییزی خوب را پشت سر گذاشتند.
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، چگونگی رزرو بلیت سانس‌های مختلف جشنواره «سینماحقیقت» را تشریح کرد. مدیرعامل مرکز گسترش گفت: ما ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۷ آذر، فضای رزرو بلیت برای روز دوشنبه ۱۸ آذر را باز خواهیم کرد. بلیت سانس بعدازظهر ۱۰ هزارتومان و بلیت سانس صبح ۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است. دبیر سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت افزود: درگاه رزرو بلیت‌های سانس صبح جشنواره، در آخرین ساعات هر شب باز می‌شود تا مخاطبان بتوانند بلیت‌ها را خریداری کنند. توزیع کارت‌ جشنواره از امروزدبیر جشنواره پیرامون زمان توزیع کارت‌های جشنواره هم توضیح داد: کارت‌های جشنواره سینماحقیقت از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۷ آذر در پردیس سینمایی چارسو توزیع خواهند شد و افرادی که پیامک تحویل کارت جشنواره را دریافت کرده‌اند می‌توانند تا ساعت ۲۴ با مراجعه به طبقه ششم این پردیس سینمایی کارت خود را دریافت کنند.

فرو ریختن استیج به محض خواندن خواننده + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک کنسرت در هند با حادثه‌ای غیرمترقبه‌ای مواجه شد. یک خواننده که در کنار جمعیت زیادی از مردم بر روی استیج ایستاده بود به محض خواندن با فرو ریختن استیج مواجه شد. بیشتر بخوانید: حادثه غیرمترقبه برای خواننده معروف در کنسرت + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر