تعطیلی مدارس ابتدایی رودهن و پردیس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

تعطیلی مدارس ابتدایی رودهن و پردیس

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
پیش دبستان و دبستان‌های رودهن و پردیس امروز دوشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به دلیل ادامه بارش برف پیش دبستان و دبستان‌های رودهن و پردیس امروز دوشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
سلول‌های سرطانی به طور معمول دارای الگوی رشد مهار گسیخته و تمایل به جدا شدن از منشا اصلی و متاستاز هستند. با استفاده از این سیستم می‌توان در احجام خیلی کم نمونه خون، جداسازی سلول‌های هدف را انجام داد. سلول‌های هدف می‌تواند سلول‌های سرطانی در گردش خون یا هر سلولی که جداسازی و شناخت آن حائز اهمیت است مثل سلول‌های بنیادی را در برگیرد. سلول‌های هدف در این مطالعه سلول‌های سرطانی هستند که جداسازی آن‌ها حائز اهمیت است. وی ادامه داد: استفاده از این سیستم تحولی شگرف در زمینه تشخیص سرطان محسوب می‌شود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
چهارم مهرماه سال گذشته بود که مسئول دانشگاه آزاد واحد پردیس طی تماسی به فائزه هاشمی رفسنجانی، فرزند موسس دانشگاه گفت: «دیگر نیازی به حضور او در این دانشگاه نیست.» روزنامه آرمان ملی در مطلبی با عنوان «دلایل سست برای اخراج دختر موسس دانشگاه آزاد!» این گونه آورده است: چهارم مهرماه سال گذشته بود که مسئول دانشگاه آزاد واحد پردیس طی تماسی به فائزه هاشمی رفسنجانی، فرزند موسس دانشگاه گفت: «دیگر نیازی به حضور او در این دانشگاه نیست.» پس از مدتی کوتاه، این خبر که «دو دختر آیت‌ا… هاشمی از دانشگاه آزاد اخراج شدند»؛ در رسانه‌ها منتشر شد. فاطمه‌ هاشمی استاد دانشگاه آزاد واحد تهران‌جنوب و مدیر گروه علوم سیاسی آن دانشگاه و فائزه هاشمی نیز سال‌ها استاد و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد واحد پردیس بود. در دانشگاه آزاد سه مرحله برای برخورد با اساتید پیش‌بینی شده است. یکی از دلایل دانشگاه آزاد برای قطع همکاری، نحوه ورود من به دانشگاه بود که گفتند بدون «فراخوان» بوده است. قاضی جدید پس از دیدن پاسخ استعلام از وزارت علوم اصرار دارد که این موضوع بایستی از دانشگاه آزاد استعلام گردد.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره نقد کتاب روز یکشنبه ۲۴ آذر در سرای کتاب موسسه خانه کتاب برگزار و از برگزیدگان این رویداد فرهنگی تقدیر می‌شود. جشنواره نقد کتاب طبق رویکرد اصلی‌اش، با آگاهی از جایگاه نقد در بالندگی فرهنگ غنی ایران اسلامی، هر سال نقدهای برتر را در تمامی حوزه‌های علوم انسانی و علوم کاربردی معرفی می‌کند. آیین پایانی شانزدهمین دوره این‌جشنواره روز یکشنبه ۲۴ آذر از ساعت ۱۵ در سرای کتاب موسسه خانه کتاب واقع در خیابان انقلاب، بین خیابان برادران مظفر و فلسطین، شماره ۱۰۸۰، طبقه منهای دو برگزار می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
وی افزود: در این کتاب، حس می‌شود نویسنده از نزدیک با نابینایان نشست و برخاست نداشته است. مثلا در این داستان، شخصیت حسام در جاهایی از عصا استفاده می‌کند که نابینایان این کار را نمی‌کنند. اگر در حین گوش دادن به کتاب، اتفاقی برای من می‌افتاد، چه کسی پاسخگو بود؟ (خنده حضار) آقای فتحی گفت: مهم است که با چه جهان بینی این کتاب را خوانده باشیم. در کل کتاب حتی یک بار هم از کلمه نابینا و روشندل استفاده نشده که این از ویژگی‌های کتاب است. نویسنده کتاب خواب باران افزود: اما محور اصلی داستان من، پرداختن به مساله قضا و قدر الهی بود.
کرد آنلاینکرد آنلاین17 ساعت قبل
عصر کرد - رضا رشیدپور مجری سابق «حالا خورشید» با یک برنامه ویژه شب یلدا به تلویزیون برمی‌گرددمجری «حالا خورشید» پس از ماه‌ها در شب یلدا برمیگردد «شب‌آرام» نام برنامه‌ ویژه شبکه سه برای شب یلدا است. برنامه‌ای که قرار است اجرای آن را رضا رشیدپور برعهده داشته باشد و با همکاری تیم «حالا خورشید» ساخته می‌شود. برنامه رضا رشیدپور در شب یلداپس از آن رشیدپور تصمیم گرفت از تلویزیون به سینما برود و یک فیلم سینمایی با موضوع مورد علاقه‌اش یعنی پرواز تهیه‌ کند. رضا رشیدپور سال گذشته هم «شب‌آرام» را به عنوان برنامه ویژه شب یلدا در دو شب متوالی روی آنتن برد. بیشتر بدانید: چهره جدید رضا رشیدپور که باعث تعجب مخاطبانش شد + عکسبیشتر بدانید: آیا تیپ جدید رضا رشیدپور و چاق شدنش ربطی به فیلم ساختنش دارد؟؟ بیشتر بدانید: خداحافظی رشیدپور با تلویزیون؟ / آغاز روزهای سخت رشیدپورمنبع: khabaronline. ir

نظرها

اخبار بیشتر