توسعه گرمسار به‌واسطه نزدیکی با تهران ضروری است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
توسعه گرمسار به‌واسطه نزدیکی با تهران ضروری است

توسعه گرمسار به‌واسطه نزدیکی با تهران ضروری است

مهرخبرگزاری مهر |
گرمسار - فرماندار گرمسار بابیان اینکه این شهرستان به‌عنوان شهر معین برای پایتخت به شمار می‌رود، گفت: توسعه گرمسار به‌واسطه نزدیکی با تهران ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید رجایی صبح دوشنبه در آئین افتتاح پست و خطوط ۴۰۰ کیلوولت ایوانکی با حضور وزیر نیرو ضمن بیان اینکه گرمسار می‌تواند هنگام حوادث و بحران به‌عنوان شهر معین برای پایتخت محسوب شود، ابراز داشت: ازاین‌رو توسعه این شهرستان به دلیل نزدیکی با تهران امری ضروری است.

وی ضمن بیان اینکه طی سال‌های گذشته به‌واسطه وجود زیرساخت‌های لازم و واحدهای صنعتی شاهد رشد جمعیت در گرمسار بودیم، افزود: برای این جمعیت می‌بایست امکانات لازم فراهم شود تا زمینه‌ساز حضور سرمایه‌گذاران در منطقه باشد.

فرماندار گرمسار بابیان اینکه علی‌رغم تمام مشکلات ناشی از تحریم‌های استعماری، رونق خوبی در بخش‌های عمرانی و اقتصادی را شاهد هستیم، ابراز داشت: قطعا همه اهداف دولت به افزایش خدمت‌رسانی و رضایتمندی مردم ختم می‌شود که نمونه بارز آن را می‌توان در پست برق ایوانکی مشاهده کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا1 روز قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

استراماچونی با استقلال فسخ کرد

مهرمهر16 ساعت قبل

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف1 روز قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.

نظرها

اخبار بیشتر