ثبت ۹۷۲۶ بیمه شده جدید در استان زنجان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
ثبت ۹۷۲۶ بیمه شده جدید در استان زنجان

ثبت ۹۷۲۶ بیمه شده جدید در استان زنجان

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: ۹ هزار و ۷۲۶ بیمه شده جدید در سازمان تامین اجتماعی استان زنجان ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود علیاری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل تامین اجتماعی زنجان، با بیان اینکه در استان زنجان هر ماه ۴۰۰ نفر بازنشسته می‌شوند، گفت: در استان زنجان بیش از ۴۳ هزار مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند و از خدمات درمانی و خدماتی سازمان تامین اجتماعی استفاده می‌کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه در سالجاری بیش از ۱۴ هزار کارگاه فعال شده است، گفت: سازمان تامین اجتماعی در این زمینه همکاری و مساعدت لازم را با کار فرمایان دارد.

علیاری به طرح بخشودگی جرایم اشاره کرد و یادآور شد: طرح بخشودگی جرایم مربوط به کارگاه‌های خوش حساب است و کارگاهی که از طریق بانک‌ها تملک می‌شود و کارگاه‌های ورشکسته، مشمول طرح بخشودگی جرایم قرار نمی‌گیرد.

خبری: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان | اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

وی ابراز کرد: از سال گذشته کارگاه تولیدی در استان زنجان تعطیل نشده و سازمان تامین اجتماعی همکاری لازم را با کار فرمایان دارد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه با بخشودگی جرایم اشتغال در استان زنجان تقویت شده است، گفت: با بخشودگی جرایم ۹ هزار و ۷۲۶ بیمه شده جدید در استان زنجان ثبت شده است.

علیاری به بیمه بیکاری در استان زنجان اشاره کرد و افزود: سال گذشته سه هزار و ۲۷۳ نفر بیمه بیکاری دریافت می‌کردند که امسال به سه هزار و ۳۱۵ نفر رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تعقیب و گریز قاچاقچیان در اتوبان قم

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ماموران عملیاتی مبارزه با مواد مخدر پس از تعقیب و گریز با پژو ۴۵۰ که حامل ۳۹۰ کیلو گرم مواد مخدر بود، در اتوبان قم شناسایی و دستگیر کردند. همچنین در چند روز گذشته ۱۷ نفر قاچاقچی و ۶۸۶خرده فروش دستگیر شدند. قاچاقچیان هر ترفند و شگردی را اجرا کنند باز هم از پلیس عقب ترند.

افزونه ضد فیشینگ درگاه بانکی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزونه ضد فیشینگ درگاه بانکی با هدف شناسایی درگاه‌های جعلی پرداخت اینترنتی و آگاه ساختن سرویس گیرنده وب ساخته شده است. پلیس فتا می‌گوید: در فضای سایبری، ۶۷ درصد جرائم مربوط به کلاهبرداری‌های مالی است و پیش بینی می‌شود با استفاده از افزونه ضد فیشینگ درگاه بانکی، این آمار کاهش چشمگیری داشته باشد.

فیلم| زره‌‌پوش‌شدن بانک‌ها بعد از اعتراضات بنزینی

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل

فیلم | چگونه رمز دوم کارت بانکی را فعال کنیم؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

راهکار‌های فعالان اقتصادی برای رونق تولید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
او گفت: بدخواهان کشور می‌خواهند ما را منزوی کنند، اما کشور ما در عین حالی که قدرت خود را در تولید بالا می‌برد تعامل خود را با دنیا گسترش می‌دهد و تولیدات خود را به بازار‌هایی صادرات می‌کند. زکایی ادامه داد: در بسیاری مواقع تصمیم گیری‌های عجولانه و قوانین اداری سخت و بروکراسی‌ها، شرایط را برای ما پیچیده‌تر کرده و ناخواسته ما را همسو با محدودیت‌ها و تحریم‌ها قرار می‌دهد. سیروس تالاری تولیدکننده تجهیزات صنعت نفت دیگر میهمان برنامه با بیان اینکه در کشورما منابع خدادادی عظیمی از نفت و گاز وجود دارد گفت: دولت با بهره برداری از ان‌ها و تبدیل به فراورده‌های اقتصاد ملی باید بتواند برای مردم رفاه ایجاد کند. او گفت: تبدیل این موارد به منافع اقتصادی نیاز به ابزار‌هایی دارد که نیاز ملی است و این یکی از مهمترین زیست بوم‌ها به شمار می‌آید. او افزود: در همین زمینه ظرفیت عظیمی از منابع انسانی هم به وجود امده که این نیرو نیز در همین کشور متخصص شده‌اند و ظرفیت ملی در صنایع نفت و گاز کشور را تولید می‌کنند. تالاری ادامه داد: ما صاحب هر دو زیست بوم مورد نیاز برای اعتلای کشور هستیم که باید از این مواهب به طور مناسبی بهره گیری کنیم.

ساخت صخره مصنوعی با کشتی باری +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر