برف و باران در راه گلستان/ کاهش قابل ملاحظه دما
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
برف و باران در راه گلستان/ کاهش قابل ملاحظه دما

برف و باران در راه گلستان/ کاهش قابل ملاحظه دما

مهرخبرگزاری مهر |
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: سامانه سرد و بارشی از روز چهارشنبه وارد گلستان شده و سبب بارش برف و باران خواهد شد.

نوربخش داداشی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: الگوهای پیش یابی هواشناسی نشان می‌دهند که طی دوشنبه و سه شنبه آسمان استان کمی تا نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

داداشی گفت: اما از روز چهارشنبه با ورود سامانه سرد و بارشی شاهد رشد ابر و بارش باران و در مناطق کوهستانی شاهد ریزش برف خواهیم بود.

وی اضافه کرد: علاوه بر ریزش برف در مناطق کوهستانی احتمال بارش برف در پایین دست و مناطق شهری مانند نقاط میانی استان وجود دارد.

داداشی با بیان این که طی این مدت دمای هوا کاهش قابل ملاحظه خواهد یافت، گفت: این سامانه بارشی روز پنجشنبه از سطح استان خارج می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
آهسته غذا خوردن مزایای بسیاری دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، سریع خوردن غذا موجب افزایش وزن در افراد می‌شود و کسانی که سریع غذا می‌خورند ۱۱۵٪ احتمال بیشتری دارد که چاق شوند. در یک مطالعه بر روی بیش از ۴۰۰۰ بزرگسال که با سرعت غذا می‌خوردند، مشخص شد که از سن ۲۰سالگی بیشترین میزان افزایش وزن در آنها شروع شده است. آهسته غذا خوردن به کم خوردن کمک می‌کنداشتها و خوردن غذا عمدتا توسط هورمون‌ها کنترل می‌شود. سایر مزایای آهسته غذا خوردن: افزایش حس لذت از غذابهبود گوارش و هضم غذاکمک به جذب بهتر مواد غذاییاحساس آرامش بیشترکاهش استرس

تماشا کنید: وزیری که مردم را زمین زد / چرا روحانی باید رحمانی وزیر صمت را عزل کند؟

انتخابانتخاب1 روز قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ ۲۴ آبان ۹۸، درست در همان روز افزایش قیمت بنزین، وزیر صنعت تاکید کرد دلیلی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد. او پس از آن نیز چند بار دیگر همین موضوع را تکرار کرد، اما واقعیت بازار در همین مدت کوتاه نشان می‌دهد قیمت‌ها متاثر از گرانی بنزین افزایش یافته‌اند. در چنین شرایط خاصی از نظر اقتصادی، چه اصراری بر ادامه کار این وزرا وجود دارد و چرا روحانی دست به تغییر در کابینه نمی‌زند؟
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
شریفی: هنرپیشه‌هایی که از تلویزیون شناخته شدند، باید قدر شناس باشندامیرحسین شریفی تهیه کننده سینما و تلویزیون به خبرنگاران جوان، پیرامون تحریم تلویزیون توسط برخی از بازیگران گفت: کسانی که این صحبت‌ها را انجام دادند و تلویزیون را تحریم کردند، بیش از ۱۰ سال است که در تلویزیون دیده نشده‌اند! وی ادامه داد: برخی از آن‌ها برای اینکه دیده شوند، در فضای مجازی این موضوعات را مطرح می‌کنند. به نظرم تلویزیون باید با اعمال اصلاحات از برنامه‌سازان بخواهد در این مراسم از بازیگران فعال در سریال‌ها دعوت کنند. مولایی: بازیگرانی صحبت از تحریم تلویزیون کرده‌اند که خیلی در این حوزه فعال نبوده‌اند! مجید مولایی تهیه کننده سریال «بانوی عمارت» هم به خبرنگاران جوان، گفت: بازیگرانی که صحبت از تحریم تلویزیون کرده‌اند، خیلی در این حوزه فعال نبوده‌اند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل

باران پاییزی و هوای پاک

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، باران، هدیه امروز ابر‌های آسمان به مردم شهر بود. امروز بعضی‌ها به رسم مهربانی، کنار هم زیر باران رفتند. امروز هوای باران خورده شهر حسابی صاف بود. البته ترافیک سنگین در خیابان‌ها هم سریال تکراری روز‌های بارانی پایتخت بود. خلاصه اینکه پس از چند روز آلودگی هوا، مردم شهر یک روز پاییزی خوب را پشت سر گذاشتند.

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر