هنوز انتخابات برگزار نشده ۱۰ نفر برای ریاستش در آب‌نمک خیس می‌خورند/ حرف‌هایی که درباره قالیباف و نواصولگرایان گفته و شنیده می‌شود، حکم خواستگاری دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. سیاسی
هنوز انتخابات برگزار نشده ۱۰ نفر برای ریاستش در آب‌نمک خیس می‌خورند/ حرف‌هایی که درباره قالیباف و نواصولگرایان گفته و شنیده می‌شود، حکم خواستگاری دارد

هنوز انتخابات برگزار نشده ۱۰ نفر برای ریاستش در آب‌نمک خیس می‌خورند/ حرف‌هایی که درباره قالیباف و نواصولگرایان گفته و شنیده می‌شود، حکم خواستگاری دارد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
اکرمی درباره اعلام اسامی متعدد چهره‌های اصولگرا به عنوان سرلیست تهران و رقابت برای ریاست مجلس گفت: هنوز مجلسی برگزار نشده و انتخاباتی صورت نگرفته 10 نفر برای ریاست بر مجلسش در آب‌نمک خیس می‌خورند.

رضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارزدرباره گمانه‌زنی‌های مختلفی که در مورد کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات مجلس یازدهم شنیده می‌شود، گفت: پیشنهاد می‌کنم عجله نکنید و اجازه دهید که ثبت‌نام داوطلبان انجام و صلاحیت‌‌ها به‌ وسیله شورای نگهبان تایید شود.

او تاکید کرد: بالاخره باید لیست‌ها، آن هم عمدتا در تهران و کلانشهر‌ها که انتخابات رقابتی است، مشخص شود. چون در شهرستان‌ها کاندیداها تک‌نفره هستند و انتخابات رقابتی نمی‌شود.

اکرمی درباره اعلام اسامی متعدد چهره‌های اصولگرا از جمله قالیباف و جلیلی به عنوان سرلیست تهران و رقابت برای ریاست مجلس گفت: هنوز مجلسی برگزار نشده و انتخاباتی صورت نگرفته ۱۰ نفر برای ریاست بر مجلسش در آب‌نمک خیس می‌خورند.

اکرمی درباره گمانه‌زنی‌ها درباره سرلیستی قالیباف در فهرست تهران و فعالیت نواصولگرایان توضیح داد: اجازه دهید این موارد روشن شود، به هر حال این بحث‌هایی که مطرح می‌‌شود مبنی بر اینکه می‌گویند و شنیده می‌شود و … خواستگاری است. مثال است که می‌گویند برای طرف خواستگار آمده است، اما ما که تا به حال ندیده‌ایم کسی آمده باشد.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

این عضو جامعه روحانیت مبارز در ادامه افزود: بالاخره در انتخابات وقتی فرد متشرع و پیرو قانون باشد حتما شرکت می‌کند، اما به چه کسی رأی می‌دهد یا نمی‌دهد مشخص نیست؛ این تعبیرات روشنفکری، سنتی، مدرن، متجدد، پسامدرن و … تعبیرهایی است که در جامعه تک‌نفری وجود دارد. باید منتظر ماند و دید انتخابات که برگزار شد نام چه کسی از صندوق بیرون می‌آید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | مردان مسلح با m۱۶ در درگیری‌های ماهشهر چه کسانی بودند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۱۳ آذر ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلف و سوژه‌های متنوعی چون بازداشت مدیرعامل معتاد، حمایت رهبر انقلاب از جوانان مومن، سخنرانی رئیس جمهور و … پرداخته است. انتهای پیام/

فیلم| تصاویر ویژه از لیدرهای عملیاتی اغتشاشگران

الفالف19 ساعت قبل
فیلم| تصاویر ویژه از لیدرهای عملیاتی اغتشاشگرانگروه سیاسی الف، ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۰۳:۳۰ ۳۹۸۰۹۱۴۰۰۴لیدرهای عملیاتی و راهبردی اغتشاشگران با هدایت افراد زیرمجموعه و مردمی که در خیابان‌ها حضور داشتند، دستور حمله به ماموران انتظامی و به آتش کشیدن بانک‌ها و اموال عمومی را صادر می‌کردند.

تصاویر جدید از لحظه غارت فروشگاه‌ها توسط آشوبگران

مهرمهر9 ساعت قبل
این تصاویر مربوط به اعتراضات اخیر است که طی آن عده‌ای سواستفاده‌گر و فرصت‌طلب این اعتراضات را به کام خود کرده و این اعتراضات را به اغتشاش و آشوب کشانده‌ند.

تخلف بیش از یک و نیم میلیارد دلاری وزارت نفت

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی گفت: این پرونده به عملکرد سال ۸۹ تا ۹۳ مربوط می‌شود که رسیدگی کردیم و در نهایت، چون از نظر دیوان تمکین نشد، دادستان به ناچار دادخواست صادر کرد. دادستان دیوان محاسبات افزود: البته اگر آنان را قانع و ملزم می‌کردیم که سهم صندوق توسعه ملی را بپردازند ضرورتی به تعقیب شان نبود، اما چون نپذیرفتند اعلام کردیم که تعقیب می‌شوند تا کار به رای منتهی شود. آقای شجاعی افزود: ما معتقدیم که سوخت رسانی به کشتی‌های داخلی هم از مصادیق صادرات است و سهم صندوق توسعه ملی باید در آن دیده شود. چرا شرکت هپکو یا آذران با مشکل مواجه شدند؟ این در حالی است که هدف اصلی خصوصی سازی، تغییر مالکیت مدیریت به شیوه‌های قانونی است. وی مهمترین پرونده‌های واگذاری در سازمان خصوصی سازی را شامل شرکت کشت و صنعت مغان، پالایشگاه کرمانشاه، خودروسازی تبریز و آلومینیوم المهدی برشمرد.

فیلم| این «صدای اعتراض مردم» است

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض با نیروهای امنیتی و نظامیویدئویی از گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض بعد از گرانی بنزین با نیروهای امنیتی و نظامی منتشر شده است.

نظرها

اخبار بیشتر