فرماندار بیرجند: سهمیه‌بندی سوخت نباید موجب گرانی اجناس شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
فرماندار بیرجند: سهمیه‌بندی سوخت نباید موجب گرانی اجناس شود

فرماندار بیرجند: سهمیه‌بندی سوخت نباید موجب گرانی اجناس شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فرماندار بیرجند با تأکید بر اینکه سهمیه‌بندی سوخت نباید موجب گرانی اجناس شود گفت: روستاییان نباید نگرانی بابت کمبود سوخت داشته باشند و شرکت‌های گاز و نفت موظف به تهیه سوخت روستاییان تا پایان سال جاری هستند.

- اخبار استانها -

علی ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: تصمیم دولت در سهمیه‌بندی سوخت باید دیر و زود در کشور اجرایی می‌شد اما این نباید موجب سوءاستفاده برخی برای گران کردن اجناس شود.

فرماندار بیرجند افزود: دستگاه‌های نظارت مانند سازمان صمت، اتاق اصناف و سازمان بازرسی و تعزیرات حکومتی همکاری و بازرسی‌ها را تقویت کنند و هیچ‌گونه افزایش قیمتی در اجناس وجود نداشته باشد.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه مدیران موظف هستند هر روز قیمت‌ها را رصد کنند خاطرنشان کرد: این سهمیه‌بندی توسط دولت و سران سه قوه پیش‌بینی و تبیین شده است.

ناصری ابراز کرد: میزان مصرف سوخت در کشور بیش از ۱۱۰ میلیون لیتر در روز است که این آمار تکان‌دهنده بوده و یک‌سوم این مصرف غیرضروری است و باید این مصارف را به حداقل رساند.

وی خاطرنشان کرد: هنوز برخی کارت‌های سوخت از باجه‌های پست دریافت نشده و در حال حاضر نیز یک‌هزار و ۳۰۰ کارت سوخت برای خودروهای تازه شماره‌گذاری‌شده وجود دارد که دریافت نشده است.

فرماندار با تأکید بر اینکه مدیران باید شفاف عمل کنند و پاسخگوی مراجعه‌کنندگان باشند تصریح کرد: طی مصوبه‌ای که در استانداری انجام شده و بر اساس معرفی بخشداری‌ها شرکت‌های گاز و نفت موظف به تهیه سوخت روستاییان تا پایان سال جاری و حتی تا اردیبهشت ماه سال آینده باشند که روستاییان نگرانی بابت کمبود سوخت نداشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر