ابلاغ سهمیه بنزین آژانسها و سرویس‌های مدرسه/ منتظر اعلام سازوکار تخصیص سهمیه هستیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اجتماعی
ابلاغ سهمیه بنزین آژانسها و سرویس‌های مدرسه/ منتظر اعلام سازوکار تخصیص سهمیه هستیم

ابلاغ سهمیه بنزین آژانسها و سرویس‌های مدرسه/ منتظر اعلام سازوکار تخصیص سهمیه هستیم

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
سجاد سلیمانی، مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه، با اشاره به ابلاغ سهمیه اختصاصی بنزین آژانس های تاکسی تلفنی و خودروهای سرویس مدرسه گفت: منتظر ابلاغ سازو کار نحوه تخصیص این سهمیه هستیم.

اعتمادآنلاین| سجاد سلیمانی، مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه، با اشاره به ابلاغ سهمیه خودروهای آژانس و سرویس مدرسه گفت: خودروهای سرویس مدرسه که دارای مجوز بوده و در سامانه «سپند» ثبت نام کرده‌اند ۱۲۰ لیتر سهمیه بنزین دارند. البته سرویس‌های مدرسه غیرقانونی که فاقد مجوز هستند سهمیه‌ای دریافت نمی‌کنند.

سلیمانی با اشاره به ابلاغ سهیمه آژانس‌های تاکسی تلفنی هم گفت: آژانس تاکسی تلفنی تک سوز ۲۰۰ لیتر و آژانس تاکسی تلفنی دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر سهمیه بنزین خواهند داشت.

وی یادآور شد: این سهمیه به خودروهای آژانسی تعلق می‌گیرد که دارای پروانه فعالیت از سازمان تاکسیرانی باشند.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: هنوز سازو کار پرداخت سهمیه خودروهای آژانس مشخص نشده و به محض ابلاغ چگونگی نحوه پرداخت سهمیه طبق دستور العمل اقدام خواهد شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

سلیمانی از افزایش سهمیه بنزین اختصاصی تاکسی‌های دوگانه سوز خبر داد و افزود: پیش از این سهمیه بنزین تاکسی‌های دوگانه سوز ۲۰۰ لیتر و تاکسی‌های تک سوز ۴۰۰ لیتر اعلام شد که در ابلاغیه جدید سهمیه تاکسی‌های دوگانه سوز به ۲۵۰ لیتر افزایش یافته است.

به گفته مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه در حال حاضر حدود هفت هزار خودروی تاکسی و حدود ۲۳۰۰ خودروی آژانس در سطح شهر کرمانشاه فعالیت می‌کنند.

وی یادآور شد: همچنین چهار هزار خودرو به عنوان سرویس مدرسه دارای مجوز در سطح شهر کرمانشاه فعال است.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) ماجرای نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرضا

فراروفرارو2 روز قبل
مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. به گزارش برنا؛ محمدرضا عسکریان‌زاده، افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر1 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر