معاون استاندار کرمانشاه: واحد‌های صنفی و تولیدی اجازه هیچ‌گونه افزایش قیمتی را ندارند‌
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
معاون استاندار کرمانشاه: واحد‌های صنفی و تولیدی اجازه هیچ‌گونه افزایش قیمتی را ندارند‌

معاون استاندار کرمانشاه: واحد‌های صنفی و تولیدی اجازه هیچ‌گونه افزایش قیمتی را ندارند‌

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با اشاره به افزایش قیمت بنزین گفت: واحد‌های تولیدی و صنفی اجازه هیچگونه افزایش قیمتی را در استان ندارند.

- اخبار استانها -

هدایت حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه ذخایر کالایی استان از جمله تولیدات داخلی یا وارداتی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و از نظر کالاهای مورد نیاز مردم نه‌تنها کمبودی وجود ندارد بلکه مازاد کالاهای تولیدی وجود دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: به دنبال به‌دست آوردن بازارهای صادراتی هستیم که چرخ کارخانجات و مرغداری‌ها و واحد‌های تولیدی بهتر بچرخد.

حاتمی با اشاره به افزایش قیمت بنزین گفت: قیمت بنزین چندان در قیمت تمام شده کالاهای استان تأثیر ندارد واحدهای تولیدی و صنفی اجازه هیچگونه افزایش قیمتی را ندارند.

وی افزود: گشت و شعبه ویژه تعزیرات راه‌اندازی شده است و امید داریم واحدهای صنفی و تولیدی شرایط مردم را درک کنند و شاهد سودجویی و سوءاستفاده افرادی خاص نباشیم.

معاون هماهنگ‌کننده امور اقتصادی استانداری کرمانشاه بیان کرد: در صورت مشاهده موارد تخلف و سوءاستفاده از شرایط با شدیدترین وجه ممکن با آن‌ها برخورد و اعمال قانون می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

به ثانیه‌های آخر این ویدیو دقت کنین!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
برخی مدعیان این طرح دروغین به جرم کلاهبرداری راهی زندان شده‌اند. وی افزود: از سوی دیگر ادعای آب‌سوز کردن خودروها در طول تاریخ چندین بار تکرار شده و هر بار سرنوشت مدعیان آن‌ها به جرم کلاهبرداری و تقلب به زندان هم کشیده شده است. آن‌ها معتقدند تولید انرژی از آب، ناقض قوانین اول و دوم ترمودینامیک است. اگر ادعای آب‌سوز کردن‌ها خودروها حقیقت داشت، تاکنون حتما به تولید انبوه رسیده بود …این کارشناس صنعت خودرو اظهار کرد: اما این موضوع از منظری دیگر نیز قابل بررسی است. نظریه استخراج انرژی از آب برای راندن یک خودرو نظریه‌ای مردود است؛ بنابراین مردم توجه کنند که گول نوابیغ را نخورند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.
تسنیمتسنیم21 ساعت قبل
قرارداد صادرات گاز ایران به این کشور در سال ۱۹۹۶ به امضای دو طرف رسید و بر طبق این قرارداد ایران تا سال ۲۰۲۶ باید روزانه ۲۷ میلیون متر مکعب گاز به این کشور صادر کند. در بخش LNG نیز قطر، الجزایر و آمریکا مهم‌ترین صادرکنندگان گاز به کشور ترکیه طی چند سال گذشته بوده‌اند. صادرات گاز ایران به ترکیه همواره با مشکلات عدیده ­ای روبه­ رو بوده؛ قیمت و کیفیت گاز وارداتی بارها مورد مناقشه طرفین بوده است. اما با وجود همه این مسائل و فشار‌های آمریکا درطول مدت تحریم، هیچ­گاه گاز صادراتی ایران به ترکیه قطع نشده و همواره صادرات گاز ایران به ترکیه ادامه داشته است. به طوری که در مقاطعی که صادرات نفت کشور با چالش‌های جدی مواجه بوده است صادرات گاز ایران اما درآمدی پایدار و تحریم ناپذیر برای کشور تامین نموده است.

نظرها

اخبار بیشتر