ترامپ حتی تحمل انتقاد را نیز ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

ترامپ حتی تحمل انتقاد را نیز ندارد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس جمهور آمریکا تحمل انتقاد دیگران از خود را ندارد و صرفاً می‌خواهد همه از او تعریف و تمجید کنند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، کارشناس سیاسی در گفتگو با شبکه پرس تی وی تأکید کرد: رئیس جمهور آمریکا اصولا تحمل انتقاد دیگران از خود را ندارد و صرفا می‌خواهد همه از او تعریف و تمجید کنند و عاشق او باشند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیرابرت فانتینا، نویسنده و روزنامه نگار گفت: دونالد ترامپ، به عنوان رئیس جمهور آمریکا، می‌خواهد همه از او تعریف و تمجید کنند و هیچ انتقادی از عملکرد او نداشته باشند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

وی افزود: ترامپ وسواس فکری درباره وفاداری سایرین به خودش دارد. او می‌خواهد که همه مردم عاشق او باشند. ترامپ این باور را به خود قبولانده است که همه عاشق او هستند، به غیر از عده‌ای معدود که دستورالعملی مخالف دستورالعمل ترامپ دارند و از اینرو می‌خواهند به او حمله کنند. ترامپ اصولا این قابلیت و توانایی را ندارد که بتواند از خودش انتقاد کند یا ایرادی را در خودش ببیند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.

بررسی بودجه سال آینده از ۴ اسفند

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: نهایتا چهارم اسفند ۹۸ بررسی لایحه بودجه در نشست علنی مجلس آغاز می‌شود؛ امیدواریم این لایحه بودجه مدنظر رهبر معظم انقلاب باشد، چرا که در سال گذشته و در جلسه با نمایندگان صحبت از حذف تدریجی نفت شده است. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: حذف یکصد ردیف هزینه‌ای تغییری در بودجه سنواتی محسوب می‌شود و همچنین مسائلی، چون طرح تحول سلامت نیز از جمله ویژگی‌های بودجه سال ۹۹ است. وی در خصوص بودجه شرکت‌های دولتی نیز گفت: ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌های دولتی برای بخش سرمایه گذاری است و همچنین ۷۰ هزار میلیارد تومان نیز برای بخش عمرانی دیده شده است که در مجموع به ۲۷۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس افزود: در بخش کشاورزی، عمران، ارتباطات و اطلاعات، طرح ملی اطلاع رسانی و … بودجه یاد شده اختصاص یابد. بررسی مشکلات اقتصادی شرکت‌های دانش بنیانسخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: دستاورد‌ها و مشکلات اقتصادی شرکت‌های دانش بنیان در جلسه علنی سه شنبه با حضور دولتی‌ها بررسی می‌شود.

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
دولت در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۱۳۹۹ به مجلس شورای اسلامی، رقم بودجه وزارت امور خارجه را در مقایسه با سال ۱۳۹۸، ۱۰ هزار میلیارد ریال افزایش داده است. اعتمادآنلاین| حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور صبح امروز (یک‌شنبه) با حضور در مجلس شورای اسلامی، لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ را به مجلس و نمایندگان برای بررسی تقدیم کرد. بررسی‌ لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۹، تقدیمی از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، از افزایش ۱۰ هزار میلیارد ریالی (۱۰، ۰۵۴، ۸۵۳، ۰۰۰، ۰۰۰) بودجه وزارت امور خارجه حکایت دارد. بودجه وزارت امور خارجه مصوب سال ۱۳۹۸ رقمی بالغ بر ۱۵، ۵۰۱، ۸۸۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال بود که در لایحه پیشنهادی امسال این رقم به ۲۵، ۵۵۶، ۷۳۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال افزایش یافته است. بر این اساس ارقام ردیف‌های بودجه بخش‌های مختلف وزارت امور خارجه به شرح زیر است: منبع: مهر

فیلم| دفاع روحانی از قطع اینترنت جهانی و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز18 ساعت قبل
در جریان اعترضات بنزینی، دسترسی ایرانیان به اینترنت جهانی قطع شده بودرییس جمهور گفت: در زمینه این که بتوانیم شبکه ملی اطلاعات داخلی را آنچنان تقویت کنیم که مردم بتوانند برای نیازمندی‌های خود نیازی به خارج نداشته باشند و اخیرا هم رهبر معظم انقلاب در این زمینه دستوری دادند که در شورای عالی فضای مجاری آن را دنبال می‌کنیم مردم شرایط بهتری را لمس خواهند کرد. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ در جریان اعترض مردم به گرانی بنزین، دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی قطع و بعد از یک هفته به مرور اینترنت وصل شد؛ به گونه‌ای که اینترنت استان سیستان و بلوچستان در هفته اخیر وصل شده است.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
مرتضی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: در روز هفتم و روز پایانی آخرین روز ثبت‌نام ۱۰۰ نفر داوطلب مجلس شورای اسلامی در فرمانداری قم ثبت‌نام کردند که از این تعداد، ۸۷ نفر مرد و ۱۳ داوطلب زن هستند، جوان‌ترین داوطلب امروز ۳۰ ساله و مسن‌ترین فرد ۷۴ ساله بودند، ۶۳ نفر از این افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، ۱۰ داوطلب دکتری و ۲۷ تن نیز از روحانیت هستند. فرماندار قم با بیان اینکه ۱۶ داوطلب از ۷۳ داوطلبی که امروز ثبت‌نام کردند از جامعه روحانیت و بقیه از سایر اقشار می‌باشند، افزود: روز شنبه آمار نهایی با تجمیع آمار انتقالی دیگر داوطلبان از وزارت کشور اعلام می‌شود. حیدری با بیان اینکه تاکنون ۱۹۴ داوطلب مجلس شورای اسلامی در قم نامزد شده‌اند که ۱۶۶ نفر از آن‌ها مرد و ۲۸ داوطلب نیز زن هستند گفت: درمجموع ۳۵ روحانی و ۱۵۹ داوطلب از سایر اقشار جامعه برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی از استان قم اطلاعات خود را تکمیل کردند، ۱۳۴ نفر از این افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۱۶ نفر دکترا و ۴۴ داوطلب نیز از روحانیت معظم هستند. همچنین فرماندار قم آمار ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از روز گذشته تاکنون را ۱۸ نفر اعلام کرد که ۷ نفر مربوط به امروز بوده است. انتهای پیام/۴۵۷/ح

نظرها

اخبار بیشتر