درباره قانون «تسهیل ازدواج جوانان» اختلاف تفسیر وجود دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
درباره قانون «تسهیل ازدواج جوانان» اختلاف تفسیر وجود دارد

درباره قانون «تسهیل ازدواج جوانان» اختلاف تفسیر وجود دارد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برخی دستگاه‌های اجرایی در نپرداختن به قانون «تسهیل ازدواج جوانان» مقصر بوده و کم کاری می‌کنند، گفت: بخش از مشکلات در نپرداختن به این قانون مربوط به اختلاف در تفاسیر است.

- اخبار رسانه ها -

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، جمشید جعفرپور در گفت‌و‌گو با میزان، گفت: اقدام نظارتی کمیسیون فرهنگی پیرو تاخیر در اجرای طرح تسهیل ازدواج جوانان، انجام شده است.

وی تاکید کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی در نپرداختن به «قانون تسهیل ازدواج» جوانان مقصر بوده و کم کاری می‌کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: بخش از مشکلات در نپرداختن به این قانون مربوط به اختلاف در تفاسیر است.

جعفرپور تاکید کرد: درحال حاضر تنها امور چشمگیر درباره تسهیل ازدواج جوانان، ارائه وام ازدواج به جوانان است که نسبتا بانک‌ها در ارائه این تسهیلات خوب عمل کرده‌اند.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا15 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرحله‌ی نخست این طرح بزرگراه امام رضا را به آزادگان متصل و بار ترافیکی مناطق ۱۵ و ۲۰ را روان می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم این بزرگراه به مسافت چهارکیلومتر پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا18 ساعت قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

لحظه تصادف اتوبوس با مأمور پلیس رانندگی! + فیلم / هند

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، ایستادن یک مأمور رانندگی در محل نامناسب یک تقاطع شلوغ موجب شد تا او دچار حادثه شود. این مأمور پلیس که هویتش «کولدیپ سینگ» اعلام شده در وسط یک تقاطع شلوغ ایستاده بود که ناگهان یک اتوبوس با او برخورد کرد. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که سینگ پشت به اتوبوس ایستاده است پس از برخورد اتوبوس، چند متر جلوتر پرتاب می‌شود. خوشبختانه راننده اتوبوس موفق به کنترل خودرو شد و پس از برخورد توانست اتوبوس را متوقف کند. این مأمور رانندگی شکایتی را علیه راننده اتوبوس مطرح کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر