رئیس هیئت هاکی ایلام انتخاب شد/ خبر مدیرکل ورزش و جوانان استان درباره تدوین «بسته قهرمانی»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا

رئیس هیئت هاکی ایلام انتخاب شد/ خبر مدیرکل ورزش و جوانان استان درباره تدوین «بسته قهرمانی»

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/ایلام در مجمع عمومی هیات هاکی استان و با حضور رئیس فدراسیون، «قدرت‌الله ساده‌میری» برای مدت 4 سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

«مظفر علی‌شائی» مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در این مراسم، اظهار کرد: استان ایلام توانمندی‌های بالایی در زمینه‌ی ورزش هاکی دارد و امیدواریم با حمایت‌های فدراسیون شاهد پیشرفت بیشتر استان در این رشته باشیم.

وی با بیان اینکه توانمندی‌های این ورزش در استان در حضور در میادین ملی خود را نشان داده است، گفت: امیدواریم رئیس جدید هیئت هاکی استان بتواند آراء را به برنامه‌هایی با مشارکت همه‌ی اعضاء تبدیل کند تا هیئت هاکی استان روزهای درخشان خود را دوباره به دست آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان از تدوین برنامه‌ای به نام «بسته قهرمانی» خبر داد و گفت: در این برنامه ۷ هیئت ورزشی از جمله هیئت هاکی حضور دارد و برای این تیم‌ها چشم‌اندازی فراملی در نظر گرفته شده و حمایت خواهند شد تا بتوانند به جایگاه فراملی که شایسته‌ی آن هستند، دست پیدا کنند.

علی‌شائی از نگاه ویژه‌ی ورزش و جوانان استان به این ورزش خبر داد و تصریح کرد: استان ایلام به عنوان قطب هاکی کشور آمادگی دارد میزبانی رویدادهای ملی و بین‌المللی را بر عهده بگیرد.

«بهرام قدیمی» رئیس فدراسیون هاکی نیز با بیان اینکه ورزش یک پدیده اجتماعی و جهانی است، گفت: به زودی 4 هزار چوب و توپ هاکی از طریق کنفدراسیون آسیا در خدمت این فدراسیون قرار خواهد گرفت و در بین هیئت‌های استانی توزیع خواهد شد.

وی از اعزام تیم امید ایران در رقابت‌های آسیایی بعد از یک دوره وقفه ممتد خبر داد.

قدیمی در پاسخ به درخواست مدیرکل ورزش و جوانان استان، برای چمن‌کاری زمین هاکی ایلام، گفت: در صورت تایید زمین، این کار از محل اعتبارات کنفدراسیون آسیا انجام خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا16 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرحله‌ی نخست این طرح بزرگراه امام رضا را به آزادگان متصل و بار ترافیکی مناطق ۱۵ و ۲۰ را روان می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم این بزرگراه به مسافت چهارکیلومتر پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا19 ساعت قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

لحظه تصادف اتوبوس با مأمور پلیس رانندگی! + فیلم / هند

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، ایستادن یک مأمور رانندگی در محل نامناسب یک تقاطع شلوغ موجب شد تا او دچار حادثه شود. این مأمور پلیس که هویتش «کولدیپ سینگ» اعلام شده در وسط یک تقاطع شلوغ ایستاده بود که ناگهان یک اتوبوس با او برخورد کرد. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که سینگ پشت به اتوبوس ایستاده است پس از برخورد اتوبوس، چند متر جلوتر پرتاب می‌شود. خوشبختانه راننده اتوبوس موفق به کنترل خودرو شد و پس از برخورد توانست اتوبوس را متوقف کند. این مأمور رانندگی شکایتی را علیه راننده اتوبوس مطرح کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر