با اغتشاش‌گران برخورد قاطع می‌کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
با اغتشاش‌گران برخورد قاطع می‌کنیم

با اغتشاش‌گران برخورد قاطع می‌کنیم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
دادستان عمومی و انقلاب استان البرز گفت: دادستانی در راستای حفظ و حراست از منافع عامه با بر هم زنندگان نظم عمومی برخورد قاطع خواهد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حاجی‌رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب استان البرز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات آشوبگران در تخریب اموال عمومی و ایجاد بی‌نظمی در سطح استان گفت: هویت این افراد شرور معلوم نبود، حتی بعضی از شهرهای دیگر وارد استان شده و اقدام به تعرض به دستگاه‌های دولتی و مردمی کردند.

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز اظهار داشت: مردم اگر اعتراضی دارند در قالب قانونی پیگیری می‌کنند و حساب آنان از افرادی که امکانات عمومی را آتش می‌زنند و تخریب می‌کنند جداست.

در سایت خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

شاکرمی تاکید کرد: دادستانی در راستای حفظ و حراست از منافع عامه با بر هم زنندگان نظم عمومی برخورد قاطع خواهد کرد و لازم است مردم با طرح شکایت نسبت به خسارت‌هایی که اشرار وارد کرده‌اند طرح دعوی کنند تا رسیدگی لازم صورت گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رمز دوم پویا

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​کلاهبرداری‌های اینترنتی در یک سال گذشته افزایش ۲ برابری داشته است و حالا برای جلوگیری از این کلاهبرداری‌ها، از ابتدای دی رمز دوم ایستا غیر فعال می‌شود و برای تراکنش‌های اینترنتی ناگزیر باید رمز دوم یکبار مصرف از بانک مورد نظر دریافت کرد. استفاده از رمز دوم پویا فقط برای خرید‌های اینترنتی است و پایانه‌های خرید فروشگاهی و یا عابربانک‌ها نیازی به رمز دوم یکبار مصرف ندارند. افرادی هم که از گوشی‌های هوشمند استفاده نمی‌کنند می‌توانند رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند. بر اساس آمار بانک مرکزی روزانه حدود ۳۰ میلیون تراکنش بدون کارت بانکی انجام می‌شود که این تعداد بالا، لزوم افزایش زمینه‌های امنیتی را بسیار بیشتر می‌کند.

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

به ثانیه‌های آخر این ویدیو دقت کنین!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، نجفی ۱۰ روز قبل و بعد از اخذ رضایت از خانواده استاد، به دلیل نقض حکم صادره در دیوان‌عالی کشور در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران یک‌بار دیگر پای میز محاکمه رفت. قضات شعبه ۹ روز گذشته نتیجه شور خود را انشا کردند. این رأی با نظر اقلیت نیز همراه بوده که به صورت جداگانه نوشته شده است. گفته می‌شود نجفی به ٧/۵ حبس محکوم شده است که ۶ سال قابل اجرا است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.

نظرها

اخبار بیشتر