درخشش «عزیز» از کاشان در جشنواره فیلم کوتاه تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
درخشش «عزیز» از کاشان در جشنواره فیلم کوتاه تهران

درخشش «عزیز» از کاشان در جشنواره فیلم کوتاه تهران

مهرخبرگزاری مهر |
کاشان - معاون فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از درخشش فیلم کوتاه «عزیز» در سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران خبر داد.

محمد نظافتی در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه جشنواره فیلم کوتاه تهران سی و ششمین دوره خود را برگزار کرد، اظهار داشت: فیلم کوتاه «عزیز» که حاصل زحمات جمعی از هنرمندان کاشان بود توانست در این جشنواره خوش بدرخشد.

وی با اشاره به اینکه سیدمهدی موسوی برزکی کارگردان این فیلم کوتاه است، ابراز داشت: در پایان سی و ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران که یکی از جشنواره‌های معتبر فیلم کوتاه است این فیلم موفق شد در سه بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی فیلم داستانی و همچنین فیلم برگزیده گروه هنر و تجربه جوایز جشنواره را به خود اختصاص دهد.

بهترین بازیگر زن در حضور بزرگان سینمای ایران به بازیگر کاشانی رسید

معاون فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با اشاره به دیگر موفقیت‌های عوامل این فیلم در جشنواره فیلم کوتاه تهران تصریح کرد: یاسمن نصیری در حضور بزرگان سینمای ایران توانست جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره را برای بازی در فیلم «عزیز» کند.

نظافتی همچنین از اعطای جایزه بهترین صدابرداری توسط مصطفی بهمنی صدابردار فیلم «عزیز» خبر داد و افزود: این فیلم همچنین در دو بخش بهترین فیلم نامه و بهترین تدوین در بین آثار برگزیده نامزد دریافت بهترین جایزه بود.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

کسب عنوان جایزه سوم بهترین بازیگر زن در جشنواره تئاتر استانی توسط هنرمند کاشانی

وی همچنین از موفقیت یاسمن نصیری در جشنواره تئاتر استانی اصفهان خبر داد و بیان داشت: این بازیگر زن توانای کاشانی توانست در این جشنواره به دلیل بازی در نمایش «مردم کوچه و بازار فرانسه در قرن۱۸» حائز رتبه سوم در بخش بهترین بازیگر زن شود.

برگزاری برنامه‌های مختلف به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در کاشان

معاون فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در کاشان اظهار داشت: غبارروبی مزار شهید احمد فرگاه به عنوان اولین مدیرتولید انتشارات امیرکبیر تهران، حضور در مدارس مختلف و اهدای کتاب به دانش آموزان، رونمایی از کتاب و غیره از جمله این برنامه هاست که توسط انجمن توسعه فرهنگی اجتماعی فین کاشان برگزار می‌شود.

وی از اختتامیه ویژه برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی انجمن توسعه فرهنگی و هنری فین کاشان در کتابخانه باقرالعلوم (ع) فین کاشان خبر داد و ابراز داشت: این برنامه سه شنبه ۲۸ آبان بعد از نماز مغرب و عشا با حضور مدیران و مسئولین استانی و شهرستان برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر