محمودی شاه‌نشین: دولت با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت از نظام دفاع کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
محمودی شاه‌نشین: دولت با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت از نظام دفاع کند

محمودی شاه‌نشین: دولت با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت از نظام دفاع کند

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

محمد محمودی شاه نشین در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران قوا درباره طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: پیش از موضع‌گیری مقام معظم رهبری، مجلس ۴ طرح دو و سه فوریتی را برای تغییر تصمیم دولت دنبال می‌کرد اما بعد از حمایت ایشان، مجلس نیز با دولت همراهی خواهد کرد.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از این رو اکنون که مقام معظم رهبری، دو قوه مقننه و قضائیه و دستگاه‌های نظامی و امنیتی از دولت حمایت می‌کنند، وظیفه نهادهای نظارتی دولتی چند صدر برابر شده و باید از حیثیت حاکمیت با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت و جلوگیری از افزایش قیمت کالا، دفاع کند.

وی افزود: در وهله اول باید دستگاه‌های نظارتی مقابل هرگونه افزایش قیمتی بایستند و مانع آن شوند همچنین باید تعهدات خود را مبنی بر افزایش میزان یارانه‌ها، طی روزهای آتی اجرا کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

محمودی شاه نشین ادامه داد: از سوی دیگر دولت مکلف است نسبت به جبران مافات افرادی که امرار و معاش آنها از طریق حمل و نقل است مثل تاکسی‌های اینترنتی، آژانس‌ها، تاکسی‌ها و سرویس‌های مدارس حساب باشد و پیش از اتمام سهمیه ۶۰ لیتری، فکری برای آنها کند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون که رهبری، مردم و قوا ارزشی را برای دولت قائل شده و نسبت به تصمیم آنها حمایت صورت گرفته، باید به عهد و پیمان خود در این مسیر پایبند بماند. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها