اسکان اضطراری ۳۰ نفر گرفتار در برف نطنز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اصفهان امروز
  4. اجتماعی

اسکان اضطراری ۳۰ نفر گرفتار در برف نطنز

اصفهان امروزخبرگزاری اصفهان امروز |

اسکان اضطراری ۳۰ نفر گرفتار در برف نطنز - 1

۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۱۳:۴۰ / کد خبر:۷۷۵۷۹ رئیس جمعیت هلال احمر نطنز گفت: ۳۰ نفر از کسانی که در بارش برف در آزادراه نطنز به اصفهان مانده بودند، اسکان اضطراری داده شدند. اصغر سلطانی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اثر بارش شدید برف در نطنز، ۳۰ نفر از سرنشینان خودروهای گرفتار در برف اسکان اضطراری شدند.

وی افزود: از زمان آغاز بارش برف سرنشینانی که خودروهای آنان در برف مانده و یا دچار حادثه شده‌اند، اسکان اضطراری شدند.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

رئیس جمعیت هلال احمر نطنز گفت: علاوه بر اسکان اضطراری ۳۰ نفر، ۱۰ خودروی گرفتار در برف نیز توسط هلال احمر نیز رها سازی شدند.

وی تصریح کرد: تمام نیروهای جمعیت هلال احمر نطنز در آماده باش کامل به سر می‌برند و شهروندان می‌توانند در صورت بروز حادثه با شماره ۱۱۲ تماس گرفته و درخواست کمک کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری1 روز قبل

طرح بازدید از وسایل گرمایشی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آتش‌نشانان پایتخت داوطلبانه با حضور در سطح شهر، ایمنی وسایل گرمایشی منازل، مهدکودک‌ها و خانه‌های سالمندان را کنترل کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پارسال میزان تلفات ناشی از استنشاق گاز منواکسیدکربن حدود ۳۸ نفر بود که امسال به ۵۰ نفر رسیده است و ۲۵ افزایش داشته است، پس می‌توانیم با رعایت موارد ایمنی و استانداردسازی از وقوع حادثه جلوگیری کنیم.

قهرمان امانت دار ملی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارگر شهرداری یک کیف پر از پول، چک و اسناد به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان را که پیدا کرده بود، به صاحبش برگرداند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشچندی قبل دختر جوانی با مراجعه به پلیس از یک مرد شیاد شکایت کرد و گفت: من تازه نامزد کرده بودم و برای خرید جهیزیه‌ام نیاز به پول داشتم. در یکی از سایت‌های آگهی در فضای مجازی تبلیغ فروش وام ۱۵ میلیون تومانی دیدم و با شماره‌ای که داده بودند تماس گرفتم. مرد جوانی تلفن را جواب داد و بعد از چند دقیقه که با هم گفتگو کردیم به من گفت می‌تواند برایم وام بیشتری هم بگیرد. اما گفت این شرط من برای پرداخت وام بود حالا وام را برایت جور می‌کنم. اما مأموران در بررسی گوشی تلفن همراه متهم چند عکس خصوصی از دختر جوان پیدا کردند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.

نظرها

اخبار بیشتر