استاندار خراسان رضوی: با بهره‌برداری از ایستگاه متروی الندشت خط دو قطارشهری مشهد مقدس تقریبا کامل خواهد شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
استاندار خراسان رضوی: با بهره‌برداری از ایستگاه متروی الندشت خط دو قطارشهری مشهد مقدس تقریبا کامل خواهد شد

استاندار خراسان رضوی: با بهره‌برداری از ایستگاه متروی الندشت خط دو قطارشهری مشهد مقدس تقریبا کامل خواهد شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
استاندار خراسان رضوی گفت: با بهره‌برداری از ایستگاه متروی الندشت خط دو قطارشهری مشهد مقدس تقریبا کامل خواهد شد و خوشبختانه استفاده شهروندان از خطوط مترو افزایش پیدا می‌کند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علیرضا رزم حسینی ظهر امروز در مراسم افتتاح ایستگاه الندشت خط دو قطارشهری مشهد اظهار داشت: با بهره‌برداری از ایستگاه متروی الندشت خط دو قطارشهری مشهد مقدس تقریبا کامل خواهد شد و خوشبختانه استفاده شهروندان از خطوط مترو افزایش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه دولت به طور جدی از پروژه‌های شهری به خصوص خطوط مترو و قطارشهری حمایت می‌کند، گفت: در سال جاری در بخش اوراق مشارکت دولت مجموعا ۳۰۰۰ میلیارد تومان به خطوط مترو و قطارشهری اختصاص داده است.

استاندار خراسان رضوی همچنین با بیان اینکه مردم خوب و فهیم مشهد در این ایام الگوی کشور هستند، تصریح کرد: مردم مشهد در این ایامی که همه دشمنان خارجی و بعضا داخلی به دنبال برهم زدن انسجام، وحدت، امنیت و عمران و سازندگی کشور هستند توانستند نظم و امینت را حفظ کنند.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

وی اضافه کرد: ما برای پشتیبانی از روند سازندگی شهر بزرگ و مهم مشهد بدون نگاه به گرایش‌های سیاسی آماده‌ایم و حمایت جدی داریم.

رزم‌حسینی عنوان کرد: در استان خراسان رضوی ۱۲۸ هزار میلیارد تومان تا امروز موافقت‌نامه‌های سرمایه‌گذاری امضا شده که جزییات آن به صورت شفاف در سایت استانداری در دسترس مردم است.

استاندار خراسان رضوی در رابطه با حاشیه شهر مشهد مقدس نیز گفت: در سیاست‌هایی که دولت اعلام کرده است به حوزه حاشیه شهر مشهد به صورت جدی ورود پیدا کرده‌ایم و به دنبال آن هستیم تا مشکلات حاشیه شهر را مرتفع کنیم؛ در این راستا امیدواریم سال آینده بخشی از حاشیه شهر مشهد به مناطق برخوردار تبدیل شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر