فرو ریختن پلی در تولوز فرانسه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

فرو ریختن پلی در تولوز فرانسه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، به گفته آتش نشانان، در پی فرو ریختن یک پل در شهر تولوز فرانسه یک نفر کشته شد و چهار نفر نجات داده شدند.فرمانداری، آتش نشان‌ها و دادستانی تولوز اعلام کردند در پی فرو ریختن پلی روی رودخانه میرپوآ-سور-ترن در جنوب غرب فرانسه یک نوجوان ۱۵ کشته شد و احتمال می‌رود عده‌ای ناپدید شده باشند.

دومینیک آلزئاری دادستان تولوز اعلام کرد: «جسد یک نوجوان ۱۵ ساله از آب گرفته شد‏، مادر او که در خودرو بود توانست با کمک کسانی که در محل حضور داشتند، نجات پیدا کند.»

اتین گویو، فرماندر تولوز نیز گفت: احتمالا چند نفر از جمله یک راننده کامیون و راننده سومین خودرو که در پی فرو ریختن پل به آب افتادند، ناپدید شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر