فعالیت سامانه بارشی در بیشتر مناطق
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

فعالیت سامانه بارشی در بیشتر مناطق

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
کارشناس هواشناسی: همچنان سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور فعالیت دارد.

امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ افزود: امروز در نواحی جنوبی کشور و استان‌های فارس، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و همچنین در نواحی غربی استان خوزستان بارش برف و باران را داریم و در نواحی شرقی استان خوزستان و همچنین نواحی کوهپایه‌ای زاگرس مرکزی بارش‌ها عمدتا به صورت برف است.

وی گفت: در نواحی شمالی‌تر یعنی استان لرستان امروز بارش داریم، ​ در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، همدان و مرکزی بارش برف را پیش رو خواهیم داشت.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیکارشناس هواشناسی افزود: برای استان قم، تهران، قزوین، البرز و زنجان امروز برف و باران پیش رو داریم و همچنان برای سواحل دریای خزر نیز از اول هفته بارش‌ها آغاز خواهد شد و امروز نیز در استان‌های گیلان و مازندران بارش باران و در استان اردبیل بارش برف را خواهیم داشت.

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

وی گفت: به تدریج بایستی منتظر بارش در شمال شرق کشور یعنی استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی باشیم ضمن اینکه برای فردا نیز همچنان این سامانه بارشی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

آقای سرکرده افزود: فردا بارندگی‌ها در نواحی مرکزی و جنوبی کم و بیش با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت ضمن اینکه چهارشنبه برای نواحی غربی کشور آنچنان بارش نداریم و بیشتر فعالیت سامانه بارشی بر روی نواحی شرق کشور متمرکز خواهد شد.

وی گفت: پیش بینی می‌شود بارش در ارتفاعات و نواحی کوهستانی و سردسیر البرز و زاگرس مرکزی به صورت برف باشد کسانی که قصد سفر به این مناطق را دارند تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

کارشناس هواشناسی افزود: پیش بینی می‌شود امروز تهران ابری باشد و بارش داشته باشیم و دما به حدود یک درجه زیرصفر در سردترین ساعات خواهد رسید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.
ایلناایلنا1 روز قبل
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود. نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای روحانی در نشست امروز مطالبی را یکطرفه بیان کرد که ما اصلا باورمان نمی‌شود که چنین سخنانی علمیاتی شود. ما در گذشته هم سخنان عمل نشده‌ ایشان را دیده‌ایم لذا عموما حرف‌هایی که از رئیس جمهور می‌شنویم را باور نمی‌کنیم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. وی با اشاره به اجرای طرح افزایش قیمت بنزین بیان کرد: ما که در جریان نبودیم قرار است کالاها گران شود و یا بنزین افزایش قیمت داشته باشد، اما متاسفانه در شرایط کنونی کالاها در حال گران شدن است و هیچ کس کاری برای جلوگیری از این روند انجام نمی‌دهد. این نماینده مردم در مجلس افزود: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود.
صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، آقای محمد علی اسفنانی، گفت: باشکایت شکات خصوصی و گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، پرونده تخلف شرکت مذکور برای رسیدگی به این اداره کل ارسال و به شعبه ششم هیات بدوی تعزیرات حکومتی تهران ارجاع شد. وی افزود: شعبه پس از رسیدگی و احراز تخلف، مدیر عامل شرکت را جمعا به مبلغ ۶ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد که ۲ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال آن مربوط به شکات خصوصی پرونده است که از جهت اضافه دریافتی باید بازگردانده شود.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی در مراسمی که به مناسبت سالروز شهادت امیر سرلشکر خلبان کشوری در ستاد هوانیروز برگزار شد، با بیان اینکه بالگرد ۲۱۴ در قالب تیم ترابری در گذشته نمی‌توانست از خود دفاع کند، افزود: امروز با دستان پرتوان متخصصان جوان هوانیروز و صنعت دفاعی کشور به دستاورد جدیدی دست یافته‌ایم و با تجهیز راکت و انواع موشک به بالگرد‌های ترابری و تهاجمی؛ قابلیت جدیدی را در ماموریت‌ها آینده خواهیم داشت. امیر سرتیپ دوم خلبان قربانی تصریح کرد: موشک‌هایی که در گذشته بر روی بالگرد‌های هوانیروز نصب شده بود، موشک تاو و کنترل به صورت سیمی و نهایت برد آن ۳۵۰۰ متر بود، اما در دو سال اخیر هوانیروز با کمک دانشگاه و صنایع دفاعی، موشک‌های دوربرد، تولید و بالگرد‌ها را به این موشک‌ها تسلیح کرده است.
انتخابانتخاب20 ساعت قبل
شکوری راد نگرانی از ریزش رای اصلاح طلبان در انتخابات به دلیل اعتراضات بنزینی را منتفی دانسته بود. تحلیل اشتباهبعید است تحلیل شکوری راد از عدم ریزش رای اصلاح طلبان مورد تایید تحلیلگر دیگری باشد. مجالی برای حضور قشر خاکستری نماندهاز طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح طلبان از عملکرد این جریان است. شهروند درجه دو؟ گویا شکوری راد حتی شعار‌های اصلاح طلبان که از خرداد ۷۶ به مرور گسترش یافته و در مانیفست نانوشته اصلاح طلبان جای گرفتند را نیز فرموش کرده. لگرایان می‌گویند به قدری با خواسته‌های بدنه اجتماعی اصلاح طلبان متفاوت است که نمی‌توان تصور کرد رای اصلاح طلبان به سبد اصولگرایان خواهد رفت.

نظرها

اخبار بیشتر