فیلم | آخرین وضعیت ترافیکی و جوی تهران و استان‌های کشور را ببینید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی

فیلم | آخرین وضعیت ترافیکی و جوی تهران و استان‌های کشور را ببینید

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
سردار مهماندار در گفت و گو با بخش صبحگاهی خبر، از وضعیت جاده‌ای تهران و استان‌های کشور گفت.

دریافت ۱۶ MB

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

بشنوید | وکیل محمد علی نجفی: خبر ۷ سال حبس نجفی واقعیت ندارد، اگر تخفیفاتش را لحاظ کنند باید یکسال حبس بگیرد

خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، گفت: متولی وضعیت هوا از حیث آلودگی یا پاکی آن طبق قانون سازمان محیط زیست است. نژادبهرام با تاکید بر اینکه اجرایی شدن طرح ترافیک جدید نیز بر عهده شورای عالی ترافیک است، تصریح کرد: به نوعی کارکرد مدیریت شهری در نظر گرفتن عوارض است. وی با بیان اینکه تفکیک مسئولیت‌ها در حوزه آلودگی هوا لازم است، گفت: در حوزه هوای پاک مصوبه شورای عالی ترافیک مدنظر بوده و تعیین عوارض از سوی شهرداری انجام شده است. نژاد بهرام با بیان اینکه شهرداری می‌تواند ارزیابی اولیه در خصوص طرح مذکور داشته باشد، تصریح کرد: کاهش ترافیک در نتیجه اجرای طرح کاهش آلودگی هوا رخ داده و بررسی‌های انجام شده نیز این مهم را نشان می‌دهد. وی ادامه داد: طبق بررسی‌های انجام شده با کاهش حجم ترافیک در لایه مرکزی شهر مواجه هستیم از این رو با کم شدن ترافیک استفاده از سوخت فسیلی نیز کاهش یافته و در نتیجه آلودگی هوا نیز روند نزولی خواهد داشت.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر