شرایط در مازندران عادی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
شرایط در مازندران عادی است

شرایط در مازندران عادی است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/مازندران معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: در روز یکشنبه و امروز دوشنبه ۲۷ آبان ماه شرایط در مازندران عادی است.

حسین حسن‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا در مو د تجمعات طی چند روز گذشته که به دلیل افزایش ناگهانی نرخ بنزین ایجاد شده بود، اظهار کرد: درگیری و تجمعات صرفا در روز شنبه بوده است و روز یکشنبه و امروز دوشنبه نیز شرایط عادی گزارش شده است.

وی تصریح کرد: این‌ تجمعات بر اساس برداشت نادرست عده‌ای از اجرای طرح بوده و البته افرادی برداشت درستی هم از طرح داشته‌اند که در تجمعات حضور داشتند اما عده‌ای نیز کارهایی انجام دادند که جنبه جرم داشته و توسط نیروهای نظامی و انتظامی هدایت و راهنمایی شدند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه هدف دستگیری افراد در اعتراضات نبوده است، خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات رهبری اعتراض با اغتشاش متفاوت است و تا وقتی مانع تردد دیگران نشود و به دیگران حمله نکنند قاعدتا کاری به کارشان نداریم.

حسن‌نژاد گفت: در زمانیکه نیروهای عمل کننده وارد شدند، افراد مانع به مقر انتظامی هدایت شده و پس از آن به منزل خود راهنمایی کردند.

وی یادآور شد: به تناسب نوع عمل مجرمانه آزادسازی افراد صورت گرفت اما اساسا قصدی مبنی بر بازداشت افراد وجود ندارد و طبیعتا کسی که عمل مجرمانه انجام‌ دهد مطابق قانون با وی برخورد خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر