عاملان اصلی اغتشاشات غرب استان تهران شناسایی شدند‌
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. اجتماعی
عاملان اصلی اغتشاشات غرب استان تهران شناسایی شدند‌

عاملان اصلی اغتشاشات غرب استان تهران شناسایی شدند‌

الفخبرگزاری الف |
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به وضعیت مطلوب امروز شهرستان‌های غرب استان گفت: تعدادی از اغتشاشگران شناسایی و تعدادی نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ مهدی سرپناه در گفت‌وگو با تسنیم در بهارستان، با اشاره به وضعیت مطلوب امروز شهرستان‌های غرب استان اظهار داشت: کسانی که به دنبال آشوب و آسیب زدن به اماکن عمومی هستند با آن‌ها با شدیدترین وضع ممکن برخورد خواهیم کرد که در حال حاضر همه چیز تحت کنترل است.

وی تصریح کرد: تأمین امنیت مردم خط قرمز پلیس است که با اراذل و اوباش و اغتشاشگران و برهم‌زنندگان نظم عمومی جامعه برخورد قاطع می‌کنیم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به جراحت جزئی برخی از مأموران پلیس بیان کرد: تعدادی از اغتشاشگران شناسایی و تعدادی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند که با شناسایی عاملان اصلی اغتشاشات به زودی سایر افراد مرتبط با آن‌ها نیز دستگیر خواهند شد.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

سرپناه در پایان خاطرنشان کرد: مردم گول سرکردگان و خارج‌نشینان و خائنان به انقلاب اسلامی را هرگز نمی‌خورند و به قانون و هنجارهای جامعه پایبند هستند و افرادی که گول تظاهر و ریاکاری دشمنان را خورده‌اند توبه کرده و از صف نظام اسلامی دور نشوند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

بشنوید | وکیل محمد علی نجفی: خبر ۷ سال حبس نجفی واقعیت ندارد، اگر تخفیفاتش را لحاظ کنند باید یکسال حبس بگیرد

خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر2 روز قبل

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

نظرها

اخبار بیشتر