موافقت وزارت کشور سوریه با سفر لبنانی‌ها از فرودگاه دمشق به بیروت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. بین‌المللی
موافقت وزارت کشور سوریه با سفر لبنانی‌ها از فرودگاه دمشق به بیروت

موافقت وزارت کشور سوریه با سفر لبنانی‌ها از فرودگاه دمشق به بیروت

مهرخبرگزاری مهر |
وزارت کشور سوریه اعلام کرد که لبنانی ها با کارت شناسایی به جای گذرنامه می توانند از فرودگاه دمشق به فرودگاه بیروت سفر کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، وزارت کشور سوریه اعلام کرد که لبنانی‌ها با کارت شناسایی به جای گذرنامه می‌توانند از فرودگاه دمشق به فرودگاه بیروت سفر کنند.

اداره مهاجرت و گذرنامه سوریه بیان کرد که این اقدامات با توجه به شرایط کنونی که لبنان با آن دست و پنجه نرم می‌کند، است.

ناجی النمیر مدیر اداره مهاجرت و گذرنامه سوریه خطاب به شرکت هواپیمایی شام اعلام کرد که وزیر کشور سوریه با خروج شهروندان لبنانی از فرودگاه بین المللی دمشق به فرودگاه بین المللی بیروت با کارت شناسایی موافقت کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روایت تازه قاسم سلیمانی از یک نبرد

تابناکتابناک20 ساعت قبل
تماس تلفنی حسن روحانی و باراک اوباما، یک گفتگو تلفنی ۱۵ دقیقه‌ای بود که …کامبیر مهدی زاده متولد ۶۴، کارشناسی ارشد زمین شناسی و دانشجوی دکتری است …نشست رهبران فرانسه و ایالات متحده آمریکا در حاشیه اجلاس سازمان پیمان …محمدجواد ظریف وزیرامورخارجه با حضور در جمع خبرنگاران، حضورش در نشست هیات …علی لاریجانی پس از سه دوره حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ثبت …سفیر اسرائیل به دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد آمریکا دعوت شد تا در مورد …حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با بسیجیان شش توصیه را به آنها مطرح کرد …اجتماع بزرگ و خودجوش مردمی در حمایت از امنیت و آرامش و اقتدار کشور امروز …
ایلناایلنا9 ساعت قبل
پادشاه عمان برای آزمایش پزشکی و ادامه روند درمان به بلژیک سفر خواهد کرد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «قابوس بن سعید»، پادشاه عمان، امروز -‌شنبه- برای آزمایش پزشکی به بلژیک سفر خواهد کرد. این خبر را دربار پادشاه عمان اعلام کرد. قابوس ۷۹ ساله از سال ۱۹۷۰ بر این کشور حکمرانی کرده و از سال ۲۰۱۴ تاکنون دو بار به دلایل پزشکی به بلژیک سفر کرده است. در بیانیه دربار قابوس آمده است که این چکاپ پزشکی «مدت‌زمان محدودی» به درازا می‌کشد، اما توضیح بیشتری ارائه نداد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
طبق این استراتژی اگر دست رقبای آمریکا به این مناطق برسد، طبعا منافع ایالات متحده و غرب تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. ۳- تامین امنیت اسرائیل و حفظ روابط استراتژیک ایالات متحده با رژیم صهیونیستی. در این راستا و تا پایان دهه ۱۹۹۰ میلادی در خصوص این استراتژی در داخل ایالات متحده اختلاف نظرهایی جدی وجود داشت. در این میان اگر قدرتی بخواهد در این مسئله جایگزین ایالات متحده آمریکا شود، عملا غیر ممکن خواهد بود. از سوی دیگر صلح به نفع آمریکا نیز هست، زیرا ایالات متحده در سایه آن از درگیری اجتناب کرده و فرصت پیدا می‌کند به رقبای اصلی خود بپردازد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ساعت قبل
جنبش اسلامی نیجریه با صدور بیانیه‌ای نسبت به انتقال رهبر این جنبش و همسرش به زندان شهر «کادونا» واکنش نشان داد. اعتمادآنلاین| جنبش اسلامی نیجریه با صدور بیانیه‌ای نسبت به انتقال شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر این جنبش و همسرش به زندان شهر «کادونا» واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است که شیخ و همسرش به شدت به مراقبت پزشکی نیاز دارند و زندانی کردنشان، تجاوز به حقوق آنان است. جنبش اسلامی نیجریه از مقامات این کشور خواست این دو نفر را فورا و بدون هیچ قید و شرطی آزاد کنند. در این بیانیه تاکید شده است: زندان کادونا رو به ویرانی است و هیچگونه امکانات پزشکی ندارد.

فتنه جدید آمریکایی- صهیونیستی در عراق

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بغداد، مرجعیت عراق در بیانیه‌ای با هرگونه هرج و مرج در این کشور مخالفت و بر ضرورت بازگشت امور به روند طبیعی تاکیدکرد، شب گذشته مرکز شهر بغداد و میادین التحریر و الخلانی شاهد حضور مردمی و تیراندازی افراد نالشناس بود، که در نتیجه آن ۸۵ نفر کشته و زخمی شدند. باصداها: شاهد عینیعباس العرداوی– کارشناس مسائل سیاسی

نظرها

اخبار بیشتر