زاهدی: حاجی میرزایی در مجلس بر عدم تأثیر گرانی بنزین بر سرویس مدارس تأکید کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
زاهدی: حاجی میرزایی در مجلس بر عدم تأثیر گرانی بنزین بر سرویس مدارس تأکید کرد

زاهدی: حاجی میرزایی در مجلس بر عدم تأثیر گرانی بنزین بر سرویس مدارس تأکید کرد

فارسخبرگزاری فارس |
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به حضور حاجی میرزایی در این کمیسیون گفت: وزیر آموزش و پرورش بر عدم تأثیر گرانی بنزین بر نرخ سرویس مدارس تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی پس از حضور محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در این کمیسیون در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه وزیر آموزش و پرورش اقدامات این وزارتخانه درباره اجرای طرح نظام رتبه‌بندی معلمان تشریح کرد هرچند که ما پیگیر این طرح بودیم.

وی افزود: طبق بند «الف» ماده ۶۳ قانون ششم توسعه دولت مؤظف به اجرای طرح نظام رتبه‌بندی معلمان بوده است و بر همین اساس هم در بودجه سنواتی اعتباری را دریافت کرده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با گزارش وزیر آموزش و پرورش امیدوارم به اجرای طرح نظام رتبه‌بندی فرهنگیان در کشور شدیم.

زاهدی خاطرنشان کرد: در حال رایزنی با دولت هستیم که این طرح به چه صورت به مجلس ارجاع شود که آیا این طرح دو فوریتی است و یا اینکه باید به صورت دیگری به پارلمان ارجاع شود.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

وی گفت: موضوع تأمین سهمیه بنزین سرویس مدارس هم مطرح بود که در این کمیسیون به آن پرداخته شد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: براساس گزارش وزیر آموزش و پرورش سامانه‌ای در وزارت کشور برای ثبت‌نام سرویس مدارس جهت تأمین سهمیه بنزین این افراد ایجاد شده که رانندگان باید به آن مراجعه کرده و سهمیه بنزین تعلق گرفته به خودروی خود را دریافت کنند.

زاهدی گفت: از دولت می‌خواهم که سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان تحت تأثیر گرانی‌های اخیر پس از افزایش نرخ بنزین قرار نگیرد لذا باید سازوکارهای این موضوع به خوبی دیده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اروپا در آخر خط …

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دیروز در وین و پشت میز مذاکرات یک سوال مهم مطرح شد، سوالی که از ۱۹ ماه پیش همچنان بی پاسخ مانده است، اکنون نیز ۵ ماهی بیشتر به دو ساله شدن خروج آمریکا از برجام باقی نمانده است؛ خروجی که اروپای به ظاهر نگران در واکنش به آن از یک سو با صدور بیانیه از ۱۱ تعهدی گفتند که براساس آن هم باید پول نفت، گاز و محصولات پتروشیمی تامین می‌شد و هم سرمایه گذاری، حمل و نقل، هوانوردی و دریا نوردی تسهیل می‌شد …

قتل دختر ۱۹ ساله در شهرک صدر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، به گفته موید الفرطوسی خبرنگار شبکه تلویزیونی العراقیه‏‏، تروریست‌ها زهرا قره لوسی ۱۹ ساله را که از مقابل خانه‌اش در خیابان الامانه در شهرک صدر در شرق بغداد ربوده بودند‏‏، به قتل رساندند و پیکر وی که آثار شکنجه بر آن هویدا بود، مقابل خانه‌اش کشف شد. زهرا دانشجوی ترم دوم دانشکده ادبیات دانشگاه عراق بود که از آغاز موج دوم اعتراضات مردمی در ۲۵ ماه گذشته به همراه پدر‏، خویشاوندان و برخی دوستانش ‎غذا و نوشیدنی در اختیار تظاهرات کنندگان عراقی قرار می‌داد.

مهدی تاج: نماینده‌های مجلس هم همین جا حرف هایم را بشنوند/ من حرف دیگری ندارم که به مجلس بروم (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

بومی سازی با دستگاه میکرواسپکتروفتومتر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در مرکز نوآوری دانشگاه الزهرا برای اولین بار یک تیم نخبه موفق به طراحی و ساخت دستگاه میکرواسپکتروفتومتر شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دستگاهی با کاربری گسترده در صنایع مختلف که پیش از این جزو اقلام تحریمی محسوب میشده و حالا در ایران بومی شده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
طبق این استراتژی اگر دست رقبای آمریکا به این مناطق برسد، طبعا منافع ایالات متحده و غرب تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. ۳- تامین امنیت اسرائیل و حفظ روابط استراتژیک ایالات متحده با رژیم صهیونیستی. در این راستا و تا پایان دهه ۱۹۹۰ میلادی در خصوص این استراتژی در داخل ایالات متحده اختلاف نظرهایی جدی وجود داشت. در این میان اگر قدرتی بخواهد در این مسئله جایگزین ایالات متحده آمریکا شود، عملا غیر ممکن خواهد بود. از سوی دیگر صلح به نفع آمریکا نیز هست، زیرا ایالات متحده در سایه آن از درگیری اجتناب کرده و فرصت پیدا می‌کند به رقبای اصلی خود بپردازد.

نظرها

اخبار بیشتر