رتبه بندی معلمان به صورت دو فوریت در مجلس بررسی می‌‎شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. فرهنگ
رتبه بندی معلمان به صورت دو فوریت در مجلس بررسی می‌‎شود

رتبه بندی معلمان به صورت دو فوریت در مجلس بررسی می‌‎شود

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه‌ملت در تشریح نشست امروز (دوشنبه ۲۷ آبان) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: نشست امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش جهت ارائه گزارش درباره عملکرد این وزارتخانه در حوزه رتبه بندی معلمان، مندرج در مفاد قانون برنامه ششم توسعه بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در قانون برنامه ششم توسعه قید شده که نظام رتبه بندی معلمان در بودجه سنواتی دیده و اجرایی شود، ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش از تصویب نظام رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت خبر داد و اذعان کرد که این لایحه به زودی در صحن دولت بررسی می‌شود.

وی اضافه کرد: درخواست نمایندگان عضو کمیسیون آموزش این بود که این لایحه به صورت دو فوریتی به نمایندگان مجلس ارائه شود تا رتبه بندی معلمان با اولویت در صحن علنی مجلس بررسی شود.

خبری: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

زاهدی بیان کرد: از سوی دیگر اختلاف برداشتی از متن قانون برنامه ششم وجود داشت که آیا نیاز است رتبه بندی معلمان به صورت لایحه‌ای مستقل به مجلس ارائه شود یا خیر که مقرر شد معاونت حقوقی مجلس در این باره بررسی‌‎هایی داشته باشد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: موضوع دیگری که در کمیسیون آموزش در حضور وزیر آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اختصاص بنزین سهمیه‌ای به سرویس مدارس است که سرویس مدارس باید با ثبت نام در سامانه‌ای که آموزش و پرورش برای سرویس مدارس پیش بینی کرده، ثبت نام‌ها صورت گیرد تا بار هزینه‌ای جدید به خانواده‌ها تحمیل نشود. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
ایسناایسنا1 روز قبل
با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، کمپ بلاک چین نخستین دوره آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی کشور است. کمپ، یک طرح طولانی مدت و مدون است که در آن شرکت‌کنندگان با کمک نخبگان و فعالان فعلی حوزه بلاک چین با همراهی پشتیبانان به حل مسائلی می‌پردازند که یافتن پاسخی برای آن‌ها بدون وجود فناوری بلاک چین ممکن نبود. در این رویداد فناورانه یک دوره ۶ روزه فشرده آموزشی، یک دوره ۲ ماهه پیش‌شتابدهی و یک دوره ۶ ماهه شتابدهی در نظر گرفته شده است. در تمامی این مراحل مشاورین و منتورهای مختلف در حوزه‌های بلاک چین، برنامه‌نویسی بلاک چین، طراحی و مدیریت کسب‌وکار و مدیریت ریسک‌های حقوقی در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.
افکارنیوزافکارنیوز17 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشخالقان سریال «بازی تاج و تخت» اعلام کرده‌اند فیلمی بر پایه رمان لاوکرافت پروژه بعدی آن‌ها خواهد بود. با وجود اینکه هنوز جزییات داستان مشخص نیست، منابع آگاه می‌گویند بنیوف و وایس می‌خواهند دنیایی را به تصویر بکشند که در آن تمام مخلوقات لاواکرفت واقعی باشند. سال‌هاست هالیوود نسبت به ساختن اقتباس‌هایی از آثار لاوکرافت علاقه نشان داده و جدیدترین مثال آن گی‌یرمو دل تورو اسپانیایی بود که می‌خواهد اقتباسی سینمایی از «در کوهستان‌های جنون» بسازد. بعد از اینکه «بازی و تاج و تخت» به پایان رسید و آخرین فصل آن در ماه مه روی آنتن رفت و برنده جایزه امی بهترین درام شد، بنیوف و وایس یک قرارداد عظیم با نت فلیکس امضا کردند. بعد از به توافق رسیدن با این غول اکران آنلاین، آن‌ها از ساخت سه‌گانه «جنگ ستارگان» انصراف دادند چون نمی‌توانستند به هر دو کار رسیدگی کنند.

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

نظرها

اخبار بیشتر