تغییر قیمت ناشی از افزایش نرخ بنزین نداریم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اقتصادی

تغییر قیمت ناشی از افزایش نرخ بنزین نداریم

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: هیچ‌گونه تغییر قیمتی ناشی از افزایش نرخ بنزین در بلیت قطارها نخواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، محمد رجبی - مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا - افزود: علی‌رغم افزایش قیمت بنزین طی روزهای اخیر، شرکت رجا حسب تدابیر مدیران راه‌آهن، رجا و هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا)، قیمت بلیت قطارهای مسافری را افزایش نخواهد داد و بلیت قطارهای این شرکت کماکان با همان نرخ سابق به‌فروش می‌رسد.

وی عنوان کرد: این شرکت سعی می‌کند کمبودهای احتمالی ناشی از این امر را مدیریت و به نحو شایسته و مقتضی جبران کند.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

رجبی اظهار کرد: در این راستا از دولت تقاضا داریم تا با تدابیر لازم، به نحوی مدیریت کنند که اقلام و مایحتاج ضروری مورد استفاده در قطار، مشمول افزایش قیمت نشود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شاناشانا18 ساعت قبل
به گزارش روزنامه عرب تایمز، کاهش تولید نفت اوپک و متحدانش، تصمیم دشواری بود که تنها از سوی عربستان و با هدف تثبیت قیمت نفت اتخاذ شد، زیرا این به آن معناست که ممکن است عربستان وادار شود کل بار کاهش تولید را از سال آینده میلادی یا حتی پیش از آن به دوش بکشد. بی‌گمان این نگرانی نیز وجود دارد که افزایش تولید نفت دیگر کشورهای غیر عضو اوپک موجب خواهد شد توازن بازار نفت به هم بخورد و بازار با عرضه مازاد روبه‌رو شود. احتمال بالاتر این است که قیمت نفت پایین خواهد رفت، اما امید است که به کمتر از رقم جادویی ۶۰ دلار نرسد. اوپک و روسیه، اشاره‌ای به قیمتی خاص برای نفت نکردند و تنها اعلام کردند بازار نفت به توازن و حذف نفت مازاد نیازمند است. عربستان تا چه زمان بار اضافی کاهش تولید نفت را به دوش می‌کشد، در شرایطی که می‌داند با افزایش قیمت نفت، پایبندی اعضای اوپک و متحدانش به سهمیه تولید، دشوارتر می‌شود؟ احتمالا این مسئله را در پایان سه ماه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی در می‌یابیم.

تماشا کنید: وزیری که مردم را زمین زد / چرا روحانی باید رحمانی وزیر صمت را عزل کند؟

انتخابانتخاب21 ساعت قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ ۲۴ آبان ۹۸، درست در همان روز افزایش قیمت بنزین، وزیر صنعت تاکید کرد دلیلی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد. او پس از آن نیز چند بار دیگر همین موضوع را تکرار کرد، اما واقعیت بازار در همین مدت کوتاه نشان می‌دهد قیمت‌ها متاثر از گرانی بنزین افزایش یافته‌اند. در چنین شرایط خاصی از نظر اقتصادی، چه اصراری بر ادامه کار این وزرا وجود دارد و چرا روحانی دست به تغییر در کابینه نمی‌زند؟

اولین قطار تمام خورشیدی جهان ساخته شد + فیلم

رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش رکنا، قطار متفاوت و جذابی طراحی و تولید شده است که برای حرکت، از انرژی خورشید استفاده می‌کند. این وسیله مسافربری، اولین قطار تمام خورشیدی جهان و ساخته‌ی یک شرکت استرالیایی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، در لایحه بودجه ۹۹ به منظور پوشش‌های بیمه‌ای و همچنین بهادارسازی ریسک‌های بیمه‌ای، به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و موسسات بیمه بازرگانی اجازه داده شده است تا سقف یک هزار میلیارد ریال در بازار سرمایه نسبت به انتشار اوراق بهادار بیمه‌ای در چارچوب قوانین و مقررات به شرط تضمین و بازپرداخت اصل و سود توسط خود، اقدام نمایند. این خبردر حال تکمیل است …
مهرمهر21 ساعت قبل
وی با تاکید بر اینکه توجه بانک‌ها برای اعطای تسهیلات جهت بازسازی و نوسازی و اصلاح ساختار اقتصادی بنگاه‌ها ضروری است، گفت: در بنگاه‌های اقتصادی پرداخت مزد و حقوق کارگران از محل کار کارگران و تولید محصول و فروش تولیدات صورت می‌پذیرد. بنابراین توجه ویژه به تولید کمی و کیفی برای کارگران حائز اهمیت و توجه ویژه است. وی با یادآوری اینکه حدود ۲۶۰ هزار نفر کارگر در کشور با دریافت مقرری ماهانه بیمه بکیاری تحت حمایت قرار دارند، گفت: کمترین تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری متعلق به استانهای ایلام، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد است. این مقام مسئول ادامه داد: بیشترین تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری متعلق به استانهای تهران، اصفهان و خراسان رضوی است. وی تاکید کرد: پرداخت مزد و حقوق کارگران حاصل دسترنج آنان در امر تولید است، بنابراین تحت هیچ شرایطی نباید در کار و تولید صدمه یا وقفه وارد شود.

نظرها

اخبار بیشتر