رسوب ۲۷ هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی آذربایجان شرقی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. تکنولوژی
رسوب ۲۷ هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی آذربایجان شرقی

رسوب ۲۷ هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی آذربایجان شرقی

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرکل پست آذربایجان شرقی از وجود ۲۷۲۰۰ کارت سوخت معطله در باجه‌های پستی خبر داد و گفت: زمان خدمت رسانی پست افزایش یافته تا مردم کارت سوخت خود را دریافت کنند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمد پوربزرگ ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، قرارداد شرکت ملی پست ایران با شرکت ملی نفت را برای تحویل کارت سوخت یادآور شد و اظهار داشت: مرسولات وارد شده به استان از مردادماه ۱۳۳۰۰۰ کارت سوخت جدید و المثنی بوده که اکثریت آنها کارت سوخت نوشماره هستند.

وی با بیان اینکه بالای ۸۰ درصد کارت‌های سوخت وارده توزیع صورت شده است، افزود: ۲۰ درصد باقیمانده هم در باجه‌های معطله و دفاتر دولت هستند.

مدیرکل پست آذربایجان شرقی تمامی مرسولات وارده به استان در کمترین زمان ممکن توزیع می‌شود گفت: ۹۶ درصد توزیع موفق در تمامی مرسولات پستی داریم که در توزیع رتبه اول کشوری را داریم که کارت سوخت هم بخشی از توزیع است. ۱۶میلیون و ۵۰۰ هزار توزیع موفق از ابتدای سال صورت گرفته و باعث کسب رتبه اول ارزیابی شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید آدرس گیرنده کارت سوخت صحیح و دقیق باشد، ابراز داشت: تعدادی از کارت‌ها با آدرس ناقص و یا نقل مکان مواجه می‌شوند لذا کارت‌های آدرس ناقص در باجه‌های معطله پست توقف دارند تا گیرنده خودش مراجعه کند.

پوربزرگ با اشاره به اینکه بعد از افزایش نرخ بنزین، ۱۵۰ نفر جدید به نفرات قبلی توزیع پست در استان اضافه کردیم، گفت: روز جمعه ۲۴ آبان از ۷ صبح تا ۸ شب خدمت رسانی کردیم و کارت‌های سوخت معطله مردم را تحویل دادیم.

وی مرکز پستی ۱۹ شهرستان و ۶ ناحیه تبریز را در روزهای سهمیه بندی آماده ارائه خدمات به مردم عنوان کرد و افزود:۱۵۲۷ کارت سوخت روز جمعه تحویل شد و ۷۳۲۳ کارت سوخت هم از جمعه تا به امروز تحویل مردم شده است.

وی از وجود ۲۷۲۰۰ کارت سوخت معطله در باجه‌های پستی خبر داد و ابراز داشت: زمان خدمت رسانی پست افزایش یافته تا مردم کارت سوخت خود را دریافت کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار مهم فناوری روز دنیا

مدیرکل پست آذربایجان شرقی روش‌های اطلاع از وضعیت کارت سوخت را مورد اشاره قرار داد و گفت: ابتدا باید مردم بدانند که کارت سوختشان توسط شرکت نفت صادر شده یا نه.

وی سامانه Post. ir و Najatracking. post. ir را برای رهگیری کارت‌های سوخت صادر شده عنوان کرد و اضافه کرد: با درج VIN خودرو می‌توانند کد رهگیری پست خود را دریافت کرده و از باجه‌های پستی پیگیری کنند.

پوربزرگ روش دوم را پیگیری از طریق سامانه پیامکی عنوان کرد و گفت: اگر در سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ هم که vin خودرو در پشت کارت خودرو وجود دارد، را ارسال کنند می‌توانند از صدور کارت سوخت اطمینان یابند.

وی افزود: در سامانه epolice. ir هم با وارد کردن پلاک خودرو، بارکد پستی ۲۴ رقمی را دریافت کنند و از سامانه post. ir با ورود بارکد، محل باجه کارت سوخت خود را بیابند.

مدیرکل پست آذربایجان شرقی ادامه داد: مردم از دفاتر پلیس+۱۰ هم می‌توانند بارکد را دریافت کرده و به پست مراجعه کنند.

وی با تاکیدبر اینکه برای تحویل کارت سوخت از باجه‌های پستی، باید مدارک شناسایی هویتی یا خودرویی را برای احراز مالکیت خودرو همراه داشته باشند، گفت: مردم با همراه داشتن بارکد رهگیری، کارت ملی، کارت خودرو و برگ سبز خودرو از ۷٫۳۰ تا ۱۸ به دفاتر مرکزی و تا ساعت ۱۶ در باجه‌های دیگر کارت خود را دریافت کنند.

پوربزرگ، ۷۰ درصد کارت‌های سوخت باقیمانده را متعلق به تبریز دانست و گفت: نقل مکان گیرنده، آدرس ناقص و فوت گیرنده از اصلی‌ترین عوامل رسوب کارت در باجه‌های معطله است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
به تازگی شرکت آلمانی دایملر خودروی جدید مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را رونمایی کرده است تا قبل از عرضه، مشتریان و علاقمندان را با قابلیت و امکانات جدید آن آشنا کند. خبرگزاری ایسنا: به تازگی شرکت آلمانی دایملر خودروی جدید مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را رونمایی کرده است تا قبل از عرضه، مشتریان و علاقمندان را با قابلیت و امکانات جدید آن آشنا کند. سرانجام خودروی مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ با تغییر و تحولات متعددی در سیستم محرکه و همچنین طراحی ظاهری رونمایی شد. مدل‌های استاندارد همچون GLA ۲۵۰ این خودرو به سیستم چرخ‌های جلو محرک و مدل GLA ۲۵۰ ۴MATIC به سیستم تمام چرخ محرک مجهز شده‌اند. در زیر تصاویری از خودروی مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را مشاهده خواهید کرد:

نظرها

اخبار بیشتر