جولان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی
جولان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی

جولان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
ارتش رژیم صهیونیستی از برگزاری رزمایش دو روزه در شمال سرزمین‌های اشغالی جهت حفظ آمادگی عملیاتی نیروهای خود خبر داد.

به گزارش مشرق، ارتش رژیم صهیونیستی صبح دوشنبه از برگزاری یک رزمایش دو روزه در شمال فلسطین اشغالی خبر داد. آغاز این رزمایش پیشتر به اطلاع رسانه‌ها نرسیده بود و از آن به عنوان رزمایش غافلگیرانه یاد کرده‌اند.

به نوشته روزنامه «هاآرتص» در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی آمده است که این رزمایش در منطقه «مرج إبن عامر» جهت حفظ آمادگی و قابلیت‌های عملیاتی یگان فرماندهی شمالی در دوشنبه و سه شنبه برگزار می‌شود.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که در این رزمایش نیروهای امنیتی، خودروهای نظامی و هواپیماها در منطقه عملیاتی این رزمایش دو روزه حضور دارند و ممکن است ساکنان منطقه صداهای آژیر خطر و انفجارهای ناشی از این تمرین نظامی را بشنوند. در ماه ژوئن (خرداد) نیز ارتش رژیم اسرائیل برای حفظ آمادگی یک رزمایش پنج روزه و گسترده در شمال فلسطین اشغالی برگزار کرد.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

چندی قبل نیز منابع صهیونیستی از آغاز رزمایش گسترده نیروهای مسلح این رژیم با هدف شبیه‌سازی جنگ با «نیروهای حزب الله» خبر دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی طی بیانیه‌ای درباره آن رزمایش اعلام کرد که هدف این تمرین نظامی، بهبود کارایی ستاد کل و مقرهای مختلف فرماندهی در جنگ بوده است.منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر