مازندران | مسئولان بسیجی وار به دنبال رفع مشکلات مردم باشند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
مازندران | مسئولان بسیجی وار به دنبال رفع مشکلات مردم باشند

مازندران | مسئولان بسیجی وار به دنبال رفع مشکلات مردم باشند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فرمانده سپاه نکا با تاکید بر توجه ویژه به اقشار کم درآمد جامعه، گفت: مسئولان بسیجی وار به دنبال رفع مشکلات مردم باشند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نکا، سرهنگ پاسدار محمد شعبانی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان نکا، اظهار داشت: ۴۰ سالگی انقلاب را پشت سر گذراندیم و امیدواریم این امر تجربه، عقبه و الگوی خوبی برای چله‌هایی که پیشش روی ما بوده باشد.

وی افزود: بسیجیان قبل و بعد از انقلاب، زمان هشت سال دفاع مقدس و در امر سازندگی در کنار مردم نقش مهم و موثری داشتند که امیدواریم همه ما در حفظ دستاوردهای انقلاب بسیجی وار عمل کنیم.

شعبانی بیان کرد: در همه مسائل و موضوعات باید گوش به فرمان ولایت باشیم. اماکن دولتی، نظامی و انتظامی خط قرمزهای ما است. مسئولان بسیجی‌وار در رونشگری و آگاه سازی مردم پیشگام شوند و از بروز چندگانگی در کشور جلوگیری کنیم. انتظار داریم مسئولانی که صاحب تریبون هستند برای تبیین افکار عمومی استفاده کنند.

فرماندار نکا نیز در این نشست گفت: یکی از اولویت‌ها و سیاست‌های نظام این است که جوانان ما خلق مبتکر و کارآفرین تربیت شوند که در این میان علاوه برحاکمیت، آموزش وپرورش، خانواده‌ها نقش مهمی دارند.

عبدالجواد توحیدی مقدم افزود: بحث اقتصاد مقاومتی یعنی تکیه به داشته ‌های درونی و متکی نبودن به بیگانگان بوده که در این مسیر باید امرزوه روحیه را افزایش دهیم. مسئولان باید با هر تفکر و سیاست از حیثیت نظام و سیاست‌های کلی دولت دفاع کنند.

وی بیان کرد: در مسیر خدمت از تجربیات مدیران موفق استفاده کنیم و عواملی که موجب توسعه منطقه م‌ شود شناسایی شوند که مهم‌ترین عامل نیروی انسانی کارآمد در سازندگی و پیشرفت است و این امر از دوران مهد تا دانشگاه مورد توجه باشد.

توحیدی مقدم گفت: در امرافزایش امنیت اجتماعی، کمک به گسترش فرهنگ وقف کمک کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | پلیس: اراذل اوباش سابقه‌دار در مسعودیه تیراندازی کردند، یک راننده اسنپ بی‌گناه کشته شد

خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
استان گیلان دیر زمانی است که جزء مقاصد اصلی گردشگران بوده است. طبیعت بی‌نهایت زیبای آن که از یک سو به البرز می‌رسد و همچنین سرسبزی و شور زندگی که در این استان در جریان است، همواره مشوق خوبی برای جذب طبیعت دوستان بوده است.

خودکشی همزمان ۲ دختر در ایستگاه متروی شهرری / ظهر امروز رخ داد+ فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: با بررسی‌های بیشتر مشاهده می‌شود که هنگامی که این دو خانم خودشان را به سمت ریل پرت می‌کنند قطار با آنها برخورد کرده و بر اثر شدت ضربه وارده درجا فوت می‌کنند. وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص می‌شود که این دو خانم با هم نسبت فامیلی دارند و دختر عمه، دختر دایی هستند، شب گذشته دعوایی بین این دختران و خانواده انها حاصل می‌شود که صبح امروز ساعت ۱۰ دختر عمه، از منزل خارج و به خانه دختر دایی اش مراجعه می‌کند. رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: حدود ساعت ۱۰ این دو دختر از خانه خارج می‌شوند و بعد در ایستگاه مترو شهرری چنین اتفاقی برایشان رخ می‌دهد. وی در پایان گفت: تحقیقات پلیس برای روشن شدن ابعاد بیشتری از این ماجرا ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فارس ویدئویی از آتش زدن‌ها و تخریب‌ها منتشر کرد | لیدرهای عملیاتی

همشهریهمشهری1 روز قبل

خلاصه بازی استقلال و پدیده/ پدیده قربانی بعدی غول آبی

مهرمهر1 روز قبل
استقلال و پدیده در قالب هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف همدیگر رفتند که این بازی با تک گل شیخ دیاباته به سود استقلالی‌ها به پایان رسید. در این فیلم خلاصه بازی را مشاهده می‌کنید.

(ویدئو) دوچرخه سواری که تریلی را واژگون کرد!

فراروفرارو2 روز قبل
یک دوچرخه سوار در جنوب چین با ورود به خیابان باعث واژگونی یک تریلی شد. این حادثه در شهر پونینگ رخ داده است و دوچرخه سوار با ورود ناگهانی به خیابان باعث چپ شدن کامیون شد. در لحظه واژگونی تریلی قسمت انتهای آن به سر دوچرخه سوار برخورد کرد که باعث جراحت جزئی در سر دوچرخه سوار ۱۷ ساله گردید.

نظرها

اخبار بیشتر