افضلی: استانداران نیازهای اقشار مختلف مناطق محروم به بنزین را شناسایی کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
افضلی: استانداران نیازهای اقشار مختلف مناطق محروم به بنزین را شناسایی کنند

افضلی: استانداران نیازهای اقشار مختلف مناطق محروم به بنزین را شناسایی کنند

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

نظر افضلی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، در خصوص سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه‌ درس خارج فقه درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: با توجه به اینکه طرح مربوط به افزایش نرخ بنزین در حال اجرا است، باید کاستی‌های این مهم هر چه سریعتا شناسایی و برطرف شود.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به نظر می‌رسد استانداران باید نیازهای مربوط به بخش‌های مختلف را شناسایی کنند تا اقشار مختلف دچار مشکل نشوند؛ به عنوان مثال در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه ۲۷ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و کشاورزان برای تردد نیازمند سوخت بیشتر هستند.

وی ادامه داد: در این بین نباید فراموش کرد در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم حمل و نقل عمومی مانند مترو و ناوگان اتوبوسرانی وجود ندارد و سهمیه ۶۰ لیتری برای افراد کافی نیست زیرا تردد به مرکز استان یا ترددهای درون شهری نیازمند تعیین سهمیه بندی جدیدی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه مسئولان باید جایگاه‌های CNG را در مناطق محروم توسعه دهند، تصریح کرد: در این بین دولت نباید اجازه دهد افراد به دلیل افزایش نرخ بنزین، قیمت مواد خوراکی که نیاز اولیه مردم است را افزایش دهند.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت تدبیر درستی داشته باشد وگرنه اگر قیمت‌ها افزایش یابد، مردم دچار مشکل جدی می‌شوند و تحت فشار شدیدتری قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعا باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می‌شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر