رزمایش ذوالفقار ولایت نیروی زمینی ارتش آغاز شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. سیاسی
رزمایش ذوالفقار ولایت نیروی زمینی ارتش آغاز شد

رزمایش ذوالفقار ولایت نیروی زمینی ارتش آغاز شد

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
رزمایش ذوالفقار ولایت نیروی زمینی ارتش در منطقه شمال غرب کشور آغاز شد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، رزمایش ذوالفقار ولایت نیروی زمینی ارتش در دو مرحله تک شبانه و روزانه در منطقه شمال غرب کشور با حضور تیپ‌های ۴۱، ۴۰، پهپاد، تیپ ۳۲۱ متحرک هجومی، یگان مهندسی و با پشتیبانی بالگرد‌های هوانیروز در منطقه شمال غرب کشور آغاز شد.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه نظامیان صهیونیست علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند. به دنبال این حمله وحشیانه درگیری شدیدی میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان درگرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که به دنبال این حمله شماری از شهروندان فلسطینی بازداشت شدند.

نظرها

اخبار بیشتر