تخلیه منازل در برخی مناطق ایتالیا در پی شرایط نامساعد جوی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. حوادث
تخلیه منازل در برخی مناطق ایتالیا در پی شرایط نامساعد جوی

تخلیه منازل در برخی مناطق ایتالیا در پی شرایط نامساعد جوی

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
شرایط بد آب و هوایی در ایتالیا و بارش باران‌های سیل آسا و برف سنگین و وقوع بهمن، موجب تخلیه شمار زیادی از سکنه خانه‌ها شده است.

اعتمادآنلاین| شرایط بد آب و هوایی در ایتالیا و بارش باران‌های سیل آسا و برف سنگین و وقوع بهمن، شمال تا جنوب این کشور را تحت تاثیر خود قرار داده؛ به طوریکه موجب تخلیه شمار زیادی از سکنه خانه‌ها نیز شده است.

شرایط بد آب و هوایی که مناطق مختلفی از ایتالیا را در برگرفته بود، همچنان ادامه دارد. اما در شهر ونیز در این کشور که سطح آب در میادین و معابر اصلی به بیش از ۱۵۰ سانتیمتر رسیده بود، اوضاع در حال بهتر شدن است؛ به طوری که از امروز موزه‌ها و مدارس، فعالیت‌های خود را از سرگرفته‌اند.

این در حالی است که بر اساس پیش بینی‌های به عمل آمده، مناطق مرکزی و شمالی ایتالیا همچنان باید در انتظار موج جدیدی از بارش‌ها باشند.

خبری: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

در عین حال با توجه به بارش باران‌های سیل آسا و طغیان رودخانه‌ها، ساکنان تعداد زیادی از خانه‌های شهر مودنا در ایتالیا مجبور به تخلیه و ترک محل سکونت خود شده‌اند.

اما علاوه بر شرایط سخت ناشی از بارش باران و جاری شدن سیل، بارش برف سنگین در مناطق کوهستانی ایتالیا نیز شرایط را برای ساکنان این مناطق غیرعادی کرده است. در یکی از مناطق کوهستانی، بارش برف و جاری شدن گل و لای موجب خارج شدن قطار از ریل شده است.

دیروز نیز به علت بارش برف سنگین، شرایط در دیگر مناطق ایتالیا از جمله آلتو آجیده بحرانی اعلام شده بود. جائیکه برق تعداد ۱۱ هزار خانوار ساکن در آن قطع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
در تحقیق‌های پلیسی مشخص شد خودروی ۲۰۶ رضا به سرقت رفته و از کارت عابربانک وی خرید میلیونی شده است. به همین دلیل شهاب و فرهاد مقابل خانه پدری رضا رفتند و خودروی او را آوردند. با اعتراف‌های پسر جوان، مجید نیز مشارکت در قتل را گردن گرفت. شهاب و فرهاد نیز یک سکه طلا و یک النگو برای همسرانشان خریدند اما من هیچ پولی برداشت نکردم. آن‌ها گفتند ما فقط برای سرکشی به کابینت‌های خانه محمد به آنجا رفته بودیم و چیزی از درگیری ندیدیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، نجفی ۱۰ روز قبل و بعد از اخذ رضایت از خانواده استاد، به دلیل نقض حکم صادره در دیوان‌عالی کشور در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران یک‌بار دیگر پای میز محاکمه رفت. قضات شعبه ۹ روز گذشته نتیجه شور خود را انشا کردند. این رأی با نظر اقلیت نیز همراه بوده که به صورت جداگانه نوشته شده است. گفته می‌شود نجفی به ٧/۵ حبس محکوم شده است که ۶ سال قابل اجرا است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
زنی که در سومین ازدواج خود برای خواستگارش شرط گذاشت تا خواهر شوهر اولش را به قتل برسانند، سپیده دم یک شنبه گذشته به همراه تازه داماد در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد. او ادامه داد: به هر جایی که احتمال حضور همسرم می‌رفت، سرزدیم اما هیچ اثری از او نیافتیم! در پی اعلام این گزارش، تلاش کارآگاهان با ردیابی‌های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی برای پیدا کردن سرنخی از ماجرای گم شدن زن ۵۲ ساله آغاز شد. او هم قبول کرد و ما در حالی که سوار بر خودروی پیکان سفیدرنگ مهدی بودیم به بهانه خرید به راه افتادیم. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه در نهایت، جرم هر دو متهم این پرونده را محرز دانستند و عروس و داماد را به قصاص نفس محکوم کردند.
الفالف1 روز قبل
گروه حوادث الف، ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۰ ۳۹۸۰۹۲۰۰۵۴حمیدرضا گودرزی وکیل محمدعلی نجفی در گفت‌وگو با فارس در مورد اعلام حکم موکلش از جنبه عمومی قتل میترا استاد گفت: حکم «نجفی» صادر شده اما هنوز به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده است. وی افزود: آنچه در سامانه اعلام شده است رای دادگاه به محکومیت قتل عمد است. ** گفتنی است روزنامه شرق امروز مدعی شده بود: نجفی به ٧/۵ حبس محکوم شده است که ۶ سال قابل اجرا است.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: پسر ۱۸ ساله با پرتاب کردن خود از پل میدان بار، خودکشی کرد. سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت ۳و۴۵ دقیقه بامداد ۱۸ آذرماه، پسر ۱۸ ساله با بالا رفتن از پل هوایی میدان بار همدان و سپس پرتاب خود از ارتفاع، در دم جان باخت. همه مدارک و کارت شناسایی این شخص همراه وی بوده که هویت این جوان را مشخص کرده و هم اکنون جسد جهت شناسایی خانواده و علت خودکشی، تحویل پزشکی قانونی شده است.

نظرها

اخبار بیشتر