تخلیه منازل در برخی مناطق ایتالیا در پی شرایط نامساعد جوی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. حوادث
تخلیه منازل در برخی مناطق ایتالیا در پی شرایط نامساعد جوی

تخلیه منازل در برخی مناطق ایتالیا در پی شرایط نامساعد جوی

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
شرایط بد آب و هوایی در ایتالیا و بارش باران‌های سیل آسا و برف سنگین و وقوع بهمن، موجب تخلیه شمار زیادی از سکنه خانه‌ها شده است.

اعتمادآنلاین| شرایط بد آب و هوایی در ایتالیا و بارش باران‌های سیل آسا و برف سنگین و وقوع بهمن، شمال تا جنوب این کشور را تحت تاثیر خود قرار داده؛ به طوریکه موجب تخلیه شمار زیادی از سکنه خانه‌ها نیز شده است.

شرایط بد آب و هوایی که مناطق مختلفی از ایتالیا را در برگرفته بود، همچنان ادامه دارد. اما در شهر ونیز در این کشور که سطح آب در میادین و معابر اصلی به بیش از ۱۵۰ سانتیمتر رسیده بود، اوضاع در حال بهتر شدن است؛ به طوری که از امروز موزه‌ها و مدارس، فعالیت‌های خود را از سرگرفته‌اند.

این در حالی است که بر اساس پیش بینی‌های به عمل آمده، مناطق مرکزی و شمالی ایتالیا همچنان باید در انتظار موج جدیدی از بارش‌ها باشند.

خبری: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

در عین حال با توجه به بارش باران‌های سیل آسا و طغیان رودخانه‌ها، ساکنان تعداد زیادی از خانه‌های شهر مودنا در ایتالیا مجبور به تخلیه و ترک محل سکونت خود شده‌اند.

اما علاوه بر شرایط سخت ناشی از بارش باران و جاری شدن سیل، بارش برف سنگین در مناطق کوهستانی ایتالیا نیز شرایط را برای ساکنان این مناطق غیرعادی کرده است. در یکی از مناطق کوهستانی، بارش برف و جاری شدن گل و لای موجب خارج شدن قطار از ریل شده است.

دیروز نیز به علت بارش برف سنگین، شرایط در دیگر مناطق ایتالیا از جمله آلتو آجیده بحرانی اعلام شده بود. جائیکه برق تعداد ۱۱ هزار خانوار ساکن در آن قطع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها