هیچ گونه افزایشی در قیمت کالا در کردستان گزارش نشده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
هیچ گونه افزایشی در قیمت کالا در کردستان گزارش نشده است

هیچ گونه افزایشی در قیمت کالا در کردستان گزارش نشده است

مهرخبرگزاری مهر |
سنندج- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از کنترل قیمت ها و نظارت های مشترک بر بازار خبرداد و گفت: طی سه روز گذشته ما هیچ گونه افزایش قیمت متاثر از گرانی بنزین نداشته ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد دره وزمی بعد از دوشنبه در جلسه تنظیم بازار استان ازبرگزاری جلسه کارگروه ویژه دو روز یکبار با حضور مدیران اجرایی استان برای کنترل و مدیریت قیمت‌ها در شرایط حساس کنونی خبرداد.

وی ادامه داد: باید مردم بدانند که افزایش قیمت بنزین هیچ گونه تاثیر مستقیمی برقیمت کالاها ندارند و وظیفه کارگروه تنظیم بازار است که این وضعیت را کنترل کند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: سازمان صنعت از روز جمعه با بسیج عمومی تمام امکانات تلاش خود را جهت نظارت و بازرسی و گشت مشترک در بازار قرار داده است.

دره وزمی با بیان اینکه ما نباید به ایجاد حساسیت‌های ناشی از شوک قیمت بنزین کمک کنیم، اظهار داشت: اقدامات ناظرها باید بازدارنده باشد وقطعا با همکاری دستگاه‌های مرتبط پرونده‌های متخلف به سرعت تشکیل و بررسی می‌شوند.

وی با اشاره به فروانی کالاهای مختلف و مازاد در داخل استان، بیان کرد: اطمینان بخشی به مردم در خصوص مازاد کالاهای مورد نیاز مهم است و در خصوص پخش و توزیع کالاها هم مشکلی وجود ندارد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت یادآور شد: بحث افزایش قیمت تاکسی‌ها غیر منطقی نیست و باید مورد بررسی قرار گیرد ولی اکنون امکانپذیر نیست.

دره وزمی از آمادگی سازمان بازرسی و نظارت استان خبر داد و گفت: نیروهای نظارت ما کافی نیستند و مردم می‌توانند در صورت مشاهده افزایش قیمت به سازمان نظارت اطلاع دهند که حتما با متخلفان برخورد شود.

سردارزاده رییس سازمان بازرسی و نظارت استان، گفت: از روز جمعه فعالیت‌های نظارتی تشدید شده است و به صورت گسترده با همکاری دستگاه‌های مختلف در سطح شهر مشغول هستیم.

وی با بیان اینکه در این سه روز ۵۶۲ مورد بازرسی داشته‌ایم که ۳۸ پرونده تشکیل شده است و به زودی مختومه می‌شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر