یک دانشگاه در شیراز در اثر ناآرامی‌ها به طور کامل تخریب شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. فرهنگ
یک دانشگاه در شیراز در اثر ناآرامی‌ها به طور کامل تخریب شد

یک دانشگاه در شیراز در اثر ناآرامی‌ها به طور کامل تخریب شد

همشهریخبرگزاری همشهری |
رئیس جهاد دانشگاهی فارس اعلام کرد: ساختمان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی فارس در ناآرامی‌های ۲۶ آبان شیراز در آتش سوخت و به‌ طور کامل تخریب شد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مظاهر بابایی گفت: ساختمان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در ابتدای بلوار عدالت شیراز در آتش سوخت و همه تجهیزات و امکانات داخلی آن نیز به‌ طور کامل از بین رفته و اسکلتی از آن برجا مانده است.

وی میزان آسیب‌ها به این ساختمان را ۸۰میلیارد ریال عنوان کرد و بیان داشت: این ساختمان افزون بر اینکه مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی محسوب می‌شد، مرکز نوآوری و شکوفایی نیز بود.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس با بیان اینکه هر ترم ۲هزار نفر در این مجموعه خدمات دریافت می‌کردند، گفت: خدمات دانشگاهی و آموزش‌های مهارتی در این مجموعه ارائه می‌شده است و در حال حاضر با توجه به شرایط موجود پیش‌بینی برای فضا و امکانات صورت نگرفته است؛ اما در اولویت قرار دارد.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

مرکز نوآوری و شکوفایی (منش) فارس سوم اردیبهشت‌ ۹۸ با هدف کمک به توسعه کسب و کار و فناوری در استان فارس و شهر شیراز، راه اندازی شد. کد خبر ۴۶۴۰۰۲

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر