نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی شمال غرب کشور برگزار شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی شمال غرب کشور برگزار شد

نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی شمال غرب کشور برگزار شد

مهرخبرگزاری مهر |
تبریز- نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی شمالغرب کشور با حضور معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور و روسای ادارات تبلیغات اسلامی شمالغرب در تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل امروز دوشنبه ۲۷ آبان ماه در تبریز برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین میر محمدیان با اشاره به روند پژوهشی در امور فرهنگی افزود: با توجه به تحقیقات به عمل آمده که شامل تعداد قابل توجهی ایده فرهنگی، مدل‌های گذشته، مقاله و کتاب شده است بیانگر این مهم است که تصدی‌گری در مسائل فرهنگی جوابگو نیست و باید امور فرهنگی و اجتماعی به خود مردم با محوریت امام محله واگذار شود.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اهمیت آموزش افزود: آموزش یکی از ارکان برنامه‌های فرهنگی است و باید توانمند سازی در تمامی عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد که این موضوع از اولویت‌های اساسی سازمان تبلیغات اسلامی است.

خبری: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی شمال غرب کشور برگزار شد - 5

حجت الاسلام والمسلمین میر محمدیان با اشاره به بایستگی‌های نقش ائمه جماعات افزود: طبق حدیث شریف العلماء ورثه الانبیا، امام محله باید خود را در قبال مردم محله و دغدغه‌های آنان، مسائل اجتماعی و فرهنگی و خانواده‌های آنان مسئول بداند و با مشارکت و حضور مردم با محوریت امام محله و مسجد محل در حل و رفع مشکلات محل تلاش و کوشش کند.

نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی شمال غرب کشور برگزار شد - 7

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا2 روز قبل
با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، کمپ بلاک چین نخستین دوره آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی کشور است. کمپ، یک طرح طولانی مدت و مدون است که در آن شرکت‌کنندگان با کمک نخبگان و فعالان فعلی حوزه بلاک چین با همراهی پشتیبانان به حل مسائلی می‌پردازند که یافتن پاسخی برای آن‌ها بدون وجود فناوری بلاک چین ممکن نبود. در این رویداد فناورانه یک دوره ۶ روزه فشرده آموزشی، یک دوره ۲ ماهه پیش‌شتابدهی و یک دوره ۶ ماهه شتابدهی در نظر گرفته شده است. در تمامی این مراحل مشاورین و منتورهای مختلف در حوزه‌های بلاک چین، برنامه‌نویسی بلاک چین، طراحی و مدیریت کسب‌وکار و مدیریت ریسک‌های حقوقی در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

افشاگری عجیب مجری زن صدا و سیما+ فیلم

رکنارکنا2 روز قبل
همشهریهمشهری3 روز قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر