مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد

مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بابیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودندمسئولین بایدمراقب باشند قیمت کالاها به بهانه گران شدن بنزین بالانرود، گفت: مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد.

حجت الاسلام سعید احمدی روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار مهر به اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: دشمنان قسم خورده‌ای داریم که دنبال فرصت هستند در فرصت‌ها ضربه خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران بزنند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال بهانه هستند، اظهار کرد: دشمنان به بهانه فرهنگی و اقتصادی می‌خواهند به ایران ضربه بزنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در فتنه سال ۹۶، ۸۸ و ۷۸ و امسال هم به بهانه بنزین وارد عمل شدند ومردم ایران مطالبات قانونی وبه حقی دارند و مسئولین نظام و دولت قوه قضائیه پیگیر هستند ولی در این میان دشمن ورود کرده و دنبال خراب کاری و ضربه زدن به امنیت کشور است.

احمدی ابراز کرد: مقام معظم رهبری در درس خارج از فقه بیاناتی داشتند به نوعی مسیر را به امت حزب الله نشان داد و مردم نسبت به تصمیمی که سران قوه گرفتند باید خوش بین باشند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

وی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند مسئولین باید مراقب باشند قیمت کالاها به بهانه گران شدن بنزین بالا نرود و به خصوص قشر دهک‌های پایین زیر ضربه و فشار اقتصادی قرار نگیرند و رهبری وظیفه مسئولین را مشخص کردند و اجازه ندهند دشمنان وارد عمل شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: وظایف همه دستگاهها مشخص شده اینها کنار هم قرار گیرند و پیام رهبری را خوب دریافت کنیم از این فتنه هم به سلامت عبور خواهیم کرد و این حضور مردم مسئولیت مسئولین را نفی نمی‌کند، تلاش کنیم دشمن سوء استفاده نکند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
قاسمی با من برای برپایی شعائر اسلامی در زندان همکاری می‌کرد، زندانیان را به برپایی نماز جماعت ترغیب می‌کرد. من امام جماعت نظامیان زندانی بودم و پس از نماز، برایشان سخنرانی و وعظ میکردم. یک شب افسر مسئول زندان وارد شد و دید نظامیان زندانی پشت سر یک زندانی سیاسی نماز می‌خوانند! وقتی نماز تمام شد، یکی از مسئولان زندان نزد من آمد و گفت: شما اجازه ندارید نماز جماعت برپا کنید و برای نظامی‌ها حرف بزنید. به آنها گفتم: به جلساتتان هرشب ادامه دهید و طی آن، صفحاتی از کتاب آنجا که حق پیروز است را بخوانید.

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.

سوالات خبرنگاران درباره بودجه دستگاه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، به گفته آقای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، نام‌نویسی در طرح اقدام ملی مسکن در ۱۷ استان و ۲۱۸ شهر صورت گرفته و در سایر شهر‌ها هم ادامه دارد. بخشی از سوالات خبرنگاران از اعضای هیئت دولت درباره بودجه دستگاه‌های مختلف بود که نتیجه نهایی پس از بررسی در کمیسیون‌های تخصصی، کمیسون تلفیق، تصویب در مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان تعیین می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
سردار مرتضی قربانی گفته بود «به فرمان رهبری، دستمان روی ماشه است» وزیر اطلاع رسانی لبنان به اظهارات مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ایران واکنش نشان داد. مشاور فرمانده سپاه اخیرا گفته بود: رژیم صهیونیستی اگر مرتکب کوچک‌ترین خطایی در قبال ایران شود از همان لبنان «تل‌آویو» را با خاک یکسان می‌کنیم و اصلا نیازی نیست که از ایران موشک و تجهیزات بلند شود. براساس عرب نیوز، جمال الجراح، وزیر اطلاع رسانی لبنان در واکنش به اظهارات مرتضی قربانی، مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ایران گفت: این سخنان غیرقابل قبول است. ایران می‌تواند به هر شیوه‌ای که مایل است از خود دفاع کند اما لبنان نه میدانی باز برای استفاده دیگر کشورها است و نه صندوق پستی سپاه پاسداران ایران است. رژیم صهیونیستی اگر مرتکب کوچک‌ترین خطایی در قبال ایران شود، از همان لبنان «تل‌آویو» را با خاک یکسان می‌کنیم و اصلا نیازی نیست که از ایران موشک و تجهیزات بلند شود.

فیلم | زورگیری خشن از یک زن، زد و خورد در سخنرانی قالیباف و دردناک‌ترین اتفاق هفته!

خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
ربیعی درباره ماجرای پیش آمده میان مردان شماره یک و دو کابینه اظهار داشت: در همه جلسات وجود اختلاف طبیعی است. حسام الدین آشنا نیز در توییتی تصریح کرد: جلسات عالی کشور نه جای بله قربان گویی است و نه جای خطاب و عتاب و نه جای قهر و ناسازگاری. اما با نگاهی به رخدادهای دو هفته گذشته به خوبی می‌توان فهمید که موضوع اختلاف نظرها چیست؟ اسحاق جهانگیری از ۲۴ آبان در خصوص هیچ اظهار نظری در باره نحوه اجرای طرح نداشته است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت، هر چند اسحاق جهانگیری عضو شورای هماهنگی سران قواست اما سکوت او نشان می‌دهد؛ معاون اول رئیس جمهور با طرح افزایش قیمت بنزین موافقت نکرده است. هر چند اختلاف نظر جهانگیری با روحانی بر مسائل کارشناسی بنزین بوده اما این هیچ کدام از دو طرف تا کنون بدان نپرداخته اندحال باید این سوال را پرسید طرحی که اکنون اجرا می‌شود را چه کسی و چه نهادی ارائه کرده است و دلیل مخالفت روحانی با طرح جهانگیری چه بوده است؟

نظرها

اخبار بیشتر