هشدار الجزایر نسبت به اقدامات عناصر وابسته به قدرتهای خارجی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
هشدار الجزایر نسبت به اقدامات عناصر وابسته به قدرتهای خارجی

هشدار الجزایر نسبت به اقدامات عناصر وابسته به قدرتهای خارجی

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
رئیس پارلمان الجزایر نسبت به اقدامات برخی افراد که داعیه دموکراسی در کشور دارند و به دنبال اجرایی کردن دیکته های قدرتهای خارجی هستند هشدار داد.

به گزارش افکارنیوز،

«صالح قوجیل» رئیس پارلمان الجزایر تاکید کرد که برخی افراد در این کشور به دنبال اجرایی کردن برنامه‌های قدرتهای خارجی هستند.

اخبار بین الملل- وی در ادامه افزود: کسانی که ادعای دموکراسی دارند اقداماتی خشونت آمیزی علیه ملت الجزایر انجام می‌دهند.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

قوجیل تصریح کرد: ملت الجزایر باید نسبت به اقدامات این افراد هوشیار باشند.

وی تاکید کرد: این افراد تنها به دنبال اجرایی کردن دیکته‌های قدرتهای خارجی در کشور هستند و برای ضربه زدن به ثبات و مخدوش کردن جایگاه نهادهای کشور تلاش می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۱۳ آذر ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلف و سوژه‌های متنوعی چون بازداشت مدیرعامل معتاد، حمایت رهبر انقلاب از جوانان مومن، سخنرانی رئیس جمهور و … پرداخته است. انتهای پیام/

روایت «روحانی» از صحبت تلفنی با رئیس جمهور آمریکا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رئیس جمهور، در بیست‌و‌ششمین همایش بیمه و توسعه گفت: مشاورین و همراهان من را قانع کردند و در آخرین لحظات ترک نیویورک پاسخ تلفن رئیس جمهور آمریکا را دادم. انتهای پیام/

فیلم | مردان مسلح با m۱۶ در درگیری‌های ماهشهر چه کسانی بودند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم| این «صدای اعتراض مردم» است

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض با نیروهای امنیتی و نظامیویدئویی از گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض بعد از گرانی بنزین با نیروهای امنیتی و نظامی منتشر شده است.

شرط روحانی برای دیدار با ترامپ در سفر اخیر به نیویورک (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

تخلف بیش از یک و نیم میلیارد دلاری وزارت نفت

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی گفت: این پرونده به عملکرد سال ۸۹ تا ۹۳ مربوط می‌شود که رسیدگی کردیم و در نهایت، چون از نظر دیوان تمکین نشد، دادستان به ناچار دادخواست صادر کرد. دادستان دیوان محاسبات افزود: البته اگر آنان را قانع و ملزم می‌کردیم که سهم صندوق توسعه ملی را بپردازند ضرورتی به تعقیب شان نبود، اما چون نپذیرفتند اعلام کردیم که تعقیب می‌شوند تا کار به رای منتهی شود. آقای شجاعی افزود: ما معتقدیم که سوخت رسانی به کشتی‌های داخلی هم از مصادیق صادرات است و سهم صندوق توسعه ملی باید در آن دیده شود. چرا شرکت هپکو یا آذران با مشکل مواجه شدند؟ این در حالی است که هدف اصلی خصوصی سازی، تغییر مالکیت مدیریت به شیوه‌های قانونی است. وی مهمترین پرونده‌های واگذاری در سازمان خصوصی سازی را شامل شرکت کشت و صنعت مغان، پالایشگاه کرمانشاه، خودروسازی تبریز و آلومینیوم المهدی برشمرد.

نظرها

اخبار بیشتر