مردم ما ولایی و انقلابی هستند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مردم ما ولایی و انقلابی هستند

مردم ما ولایی و انقلابی هستند

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-فرمانده سپاه استان زنجان گفت: دشمن در مقابل جبهه مقاومت هم شکست خورده است و این امر باعث شده برای ایجاد فتنه جدید در جامعه اسلامی ایران تلاش کند.

سردار جهانبخش کرمی روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران، در گفتگو با خبرنگار مهر به اغتشاشات اخیر در سطح کشور اشاره کرد و گفت: جبهه استکبار در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شکست خورده است.

وی اظهار کرد: دشمن در مقابل جبهه مقاومت هم شکست خورده است و شکست‌های پی در پی که امسال از نظام جمهوری اسلامی ایران خوردند، باعث شده دشمن برای ایجاد فتنه جدید در جامعه اسلامی ایران تلاش کند.

فرمانده سپاه استان زنجان با بیان اینکه کشورمان رهبری مدبر و مدیر دارد، گفت: مردم ما شکست ناپذیر بوده و ولایی و انقلابی و با بصیرت هستند.

کرمی با بیان اینکه مردم استان زنجان عشق و بصیرت و ولایتمداری و دفاع از اسلام را دارند، ابراز کرد: مردم استان زنجان امروز با حضور خود به دشمنان پیام دادند که از اسلام دفاع می‌کنند و به دنیا مخابره می‌شود و مردم همیشه فتنه همه دشمنان و فتنه گران را خنثی کردند و امروز هم جوانان زیر برف و کولاک به عشق امام و رهبری و شهیدان ارادات خود را به رهبری نشان می‌دهند.

وی تصریح کرد: همه نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی و سپاه که قدرت و توانش از مردم بوده و نهادی انقلابی است برای دفاع از کشور همیشه در آماده باش است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تریبون مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد.

اظهارات تکان دهنده خانمی که سوار بر خودروی مسافربر شخصی شده بود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

وضعیت بسیاری از جاده‌های جنوب سیستان‌وبلوچستان پس از سیل (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم/ جای خالی «حاج قاسم» در کنار مردم سیل‌زده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

پنجاه و نهمین اجلاس مجمع عمومی بانک مرکزی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی، گزارش عملکرد مالی سال ۹۷ و شاخص‌های مالی سال ۹۸ را ارائه کرد.

فیلم | وحشت‌ناک است، درگیری با قمه وسط خیابان

همشهریهمشهری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر